FPL Draft League 2019/2020

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: FPL Draft League 2019/2020

Postprzez Radbug » 23 lip 2019, o 17:59

Ej, a opcja flex pick, jest pewnie tylko dla premium, tak? Bo to fajny pomysł, który pewnie zwiększyłby nieco transfery pomiędzy graczami, wiec jeśli jest możliwość jego wyboru bez premium, to byłbym za.
Nie mam na co narzekać. Coś Ty zrobił Kloppie?!
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia
Radbug

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Wietor » 24 lip 2019, o 11:39

Zbierajcie więcej chętnych, może znajomych etc., chłopaki, a nuż wystartujemy z drugą ligą.

@ManiacK - możesz pomału wysyłać zaproszenia ;)
Wietor

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez ManiacK » 24 lip 2019, o 18:44

Radbug napisał(a):Ej, a opcja flex pick, jest pewnie tylko dla premium, tak? Bo to fajny pomysł, który pewnie zwiększyłby nieco transfery pomiędzy graczami, wiec jeśli jest możliwość jego wyboru bez premium, to byłbym za.

Można dać, ale czy lecimy 1 czy 2 Flex Position? Możemy na starcie polecieć w 1dno - jak się sprawdzi/spodoba, później (jak nie zpremiują tego XD) w kolejnym sezonie można dać 2 lub zostać na 1, a jak nie spodoba, to wyłączyć się i dać na 0.

Wietor napisał(a):Zbierajcie więcej chętnych, może znajomych etc., chłopaki, a nuż wystartujemy z drugą ligą.

@ManiacK - możesz pomału wysyłać zaproszenia ;)

Pytanie jak traktować Flymf, bo wolałbym wystartować z kimś, kto już coś pograł i raczej być pewnym, że zostanie (a nie wykruszy się po nieudanych 2/3 kolejkach).
Tak jak pisałem, jak ktoś chce zobaczyć jak się w to mniej więcej gra, jak przebiega na początku draft, można sobie do jakichś randomowych lig dołączyć w Dashboard (https://draftfantasyfootball.co.uk/dashboard) i na prawo jest właśnie taka lista, no albo jak ktoś tu proponował - poszukać ludzi do 10/12 i zrobić również druga ligę ;d
ManiacK

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez MILF » 24 lip 2019, o 18:53

Każdy musi wytrwać do końca, bo bez tego robi się lipa..
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Radbug » 24 lip 2019, o 19:46

Na razie proponuję 1 flexa, bo tak w sumie to w ramach eksperymentu.
Radbug

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Esiu » 25 lip 2019, o 00:16

Ocb z tym flexem?
Esiu

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Radbug » 25 lip 2019, o 01:26

Możesz wymienić na przykład napastnika za pomocnika innego gracza. Do tej pory graliśmy w systemie, że ewentualny transfer to napastnik-napastnik itp. I w składzie mogłeś mieć tylko sztywno 2 bramkarzy 5 obrońców, 5 pomocników i 3 napastników. Flex daje ci możliwość posiadania na przykład 6 pomocników i w zamian za to tylko 2 napastników. Formacje podstawowej 11 jaką chcesz wystawić na daną kolejkę zostają nadal takie same, więc jak juz korzystasz z gracza flex to masz jakby za karę 1 rezerwowego mniej i ten trzeci z ławki ci nie wejdzie w razie gdyby była taka potrzeba, bo po prostu nie ma dla niego miejsca na boisku.
Radbug

Postprzez maresca29 » 25 lip 2019, o 10:20

Powiedzcie mi co mi się dzieje że ustawie pełny skład sam i nie mogę to zapisac, w dolnym panelu wyskakuje mi tylko undo a nie ma save, jak wybieram skład automatycznie to już save się pojawia. Co może mi się dziać?
maresca29

Postprzez MILF » 25 lip 2019, o 10:45

maresca29 napisał(a):Powiedzcie mi co mi się dzieje że ustawie pełny skład sam i nie mogę to zapisac, w dolnym panelu wyskakuje mi tylko undo a nie ma save, jak wybieram skład automatycznie to już save się pojawia. Co może mi się dziać?

Szczerze? Nie wiem o czym mówisz.. :?
Na pewno chodzi Ci o draft?
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

Postprzez Wietor » 25 lip 2019, o 11:51

Propozycja flexa mi sie podoba.

Wiem że rok temu wspominalismy jeszcze o "Kante Rule", ale po 12 miesiącach nie wiem czy chcemy do pomysłu wracać w ogóle.

@maresca - tu masz link do gry: https://draftfantasyfootball.co.uk/ Jak możesz ustawić pełen skład, skoro draft jeszcze nie ruszył? :D
Wietor

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez maresca29 » 25 lip 2019, o 12:53

Aaa nie, chodzi mi o FPL na appce PL
maresca29

Postprzez ManiacK » 25 lip 2019, o 15:38

MILF napisał(a):
maresca29 napisał(a):Powiedzcie mi co mi się dzieje że ustawie pełny skład sam i nie mogę to zapisac, w dolnym panelu wyskakuje mi tylko undo a nie ma save, jak wybieram skład automatycznie to już save się pojawia. Co może mi się dziać?

Szczerze? Nie wiem o czym mówisz.. :?
Na pewno chodzi Ci o draft?

Bo w nazwie tematu jest "FPL". I jebnął się, jak widać. Trzeba następnym razem się ograniczyć do samo Draft xd

Wietor napisał(a):Propozycja flexa mi sie podoba.

Wiem że rok temu wspominalismy jeszcze o "Kante Rule", ale po 12 miesiącach nie wiem czy chcemy do pomysłu wracać w ogóle.

Kante Bonus nie ma TYLKO dlatego, że raczej nie znajdzie się 10 osób, które kupią premium konto na sezon za 15 funtów. To wg mnie świetna opcja, bo nie ogranicza wyboru tylko do ofensywnych graczy i wtedy można by było zbierać do 12 osób, a nie do 10.

#####

jak coś linki wysłane do 8 osób, Flymf jakbyś mógł - zadeklaruj się, czy byndziesz grał xd
ManiacK

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Radbug » 26 lip 2019, o 16:30

Zauważyliście, że jakaś taka posucha wśród tych zawodników do wyboru, przynajmniej na start? Bez Hazarda z Lukaku i Sanchezem na ławce, bez wiedzy kto będzie podstawowym napastnikiem Chelsea, jakoś tak brakuje mi 100% "pewniaków". Oczywiście są Salah, Mane i Aguero ale oni wszyscy raczej w sierpniu i może nawet na początku września będą raczej odpoczywać po długim sezonie i mistrzostwach kontynentalnych niż grać pierwsze skrzypce. W tym roku chyba to kto będzie wybierał pierwszy będzie miało kluczowe znaczenie.
Radbug

Postprzez consigliere » 26 lip 2019, o 18:02

Radbug napisał(a):Zauważyliście, że jakaś taka posucha wśród tych zawodników do wyboru, przynajmniej na start? Bez Hazarda z Lukaku i Sanchezem na ławce, bez wiedzy kto będzie podstawowym napastnikiem Chelsea, jakoś tak brakuje mi 100% "pewniaków". Oczywiście są Salah, Mane i Aguero ale oni wszyscy raczej w sierpniu i może nawet na początku września będą raczej odpoczywać po długim sezonie i mistrzostwach kontynentalnych niż grać pierwsze skrzypce. W tym roku chyba to kto będzie wybierał pierwszy będzie miało kluczowe znaczenie.

A to Kane bądź Aubameyang nie są pewniakami?
w mojej głowie błękit niech się nie skończy..
consigliere

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez ManiacK » 26 lip 2019, o 18:46

Nie przesadzajmy, ciekawych wyborów spokojnie starczy do 4/5 picku, a potem.. to już niech każdy próbuje przewidywać, a wyniki tych przewidywań zobaczymy w kwietniu w przyszłym roku.

Inna sprawa, że Kante Bonus przydałby się bardzo w celu poszerzenia przydatnych zawodników (oj ale bym wtedy wjechał w 1/2 picku po Fabinho ;D), a do tego sprawiałby spory problem przy ustawianiu drużyny, bo czy to ktoś w ofensywie dobrze zapunktuje czy może nasz DM zabije środek pola przeciwnika zdobywając 5-6p z Kante Bonusu - wtedy co kolejkę mógłby być ból dupy, że źle się wybrało haha. No i myślę, że jak niektórzy są z nami w Drafcie już enty sezon, możemy pomyśleć nad zebraniem 10 ludzi, którym nie sprawi problemu kupno premium na cały sezon za 15 funtów, do tego ten wydatek raczej mocniej trzymałby takiego gracza w grze, bo skoro już się wydało, to warto częściej na tą "gierkę" zajrzeć.
ManiacK

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różności