Pomóż Czerwonemu bratu! - PoziomWyzejZWSB

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Pomóż Czerwonemu bratu! - PoziomWyzejZWSB

Postprzez SEB » 25 cze 2019, o 15:00

Obrazek

Cześć.

Niektórzy kojarzą mnie pewnie z z wątku "Rozważania i Spekulacje transferowe", gdzie często lubię wstawić jakieś mniej rzetelne źródła informacji transferowych związanych z naszym klubem.

Biorę udział w takiej śmiesznej grze pt. "PoziomWyzejZWSB" na mojej uczelni, gdzie do wygrania jest darmowy rok studiów na uczelni Wyższa Szkoła Bankowa. (link" poziomwyzejzwsb.pl)

Gra polega na rozwiązywaniu zagadek oraz zadań, dla przykładu "Z ilu ziarenek tworzy się standardowe espresso".

Obecnie posiadam 1700 punktów, a za każdą osobę, która zarejestruje się z mojego polecenia oraz uzupełni profil (nie musza być prawdziwe dane) otrzymuję 150 punktów.

Niestety nie mam reflinka, a maile muszę sam wpisywać w systemie polecającym na moim profilu.
Dlatego mam do Was ogromną prośbę, jeśli znajdzie się tutaj osoba, która chciałaby pomóc czerwonemu bratu zachęcam do zostawienia swojego e-mail pod tym postem.

Co tydzień mogę zapraszać 40 nowych osób :D

Z góry bardzo dziękuje za pomoc! :-) Na pewno jakoś w przyszłości się odwdzięczę.
Obrazek
SEB

Re: Pomóż Czerwonemu bratu! - PoziomWyzejZWSB

Postprzez Szpieg1 » 25 cze 2019, o 23:12

Jak chcecie to proszę wstawiać mejle na priv. Temat zamykam.
Szpieg1
Moderator

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Powrót do Różności