Wszelakie pytania

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Wszelakie pytania

Postprzez danio442 » 24 sie 2019, o 19:28

PsychoDad napisał(a):Witam, jakiś czas temu zauważyłem, że na innych stadionach PL kibice śpiewają piosenki na melodię Allez allez czy Si senior. Orientuje się ktoś czy inni podłapali tę melodię od nas czy może to Liverpool ją podchwycił z innych stadionów? Chodzi mi tylko o ligę angielską.

Liverpool zgapił Allez od Napoli czy Porto,a reszta ligi od Nas.
danio442

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez stu94 » 19 paź 2019, o 13:58

Witam czy orientuje się ktoś czy jeśli wykupie premium na weeb tv jest tam zwykle dostęp do polskich transmisji zarówno ligi angielskiej jak i ligi mistrzów?
stu94

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez KamilYNWA » 19 paź 2019, o 19:12

Cały czas jest dostęp do wszystkich kanałów Canal+ wszystkie mecze ekstraklasy ligi angielskiej i wiele innych. Osobiście polecam
KamilYNWA

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez dannydt » 3 lis 2019, o 11:05

Nie wiem czy dobry temat.

W każdym razie jest ktoś z okolic Zakopanego? Będę tam w weekend i pytanie, gdzie można oglądnąć mecz o mistrza?😀
Obrazek

Robiąc byle co, stajesz się byle kim !
dannydt

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Różności