Wszelakie pytania

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Wszelakie pytania

Postprzez Flymf » 15 paź 2018, o 21:13

Nicco napisał(a):Mam problem dotyczący telefonu stacjonarnego. Umowę podpisaną mam z Netią. Problem polega na tym, że już po raz trzeci w ciagu kilku miesięcy, samochód ciężarowy zerwał kabel, pomiędzy masztem a moim domem. Na naprawę czekam znowu już trzeci tydzień.
Czy ktoś może miał podobny problem lub jest obeznany w temacie, czy nie przysługuje mi jakies zadośćuczynienie lub domaganie się aby ten kabel był powieszony wyżej. Kiedy o to proszę, pracownicy firm tłumaczą że ptorzebny jest wyższy maszt. Sam se go mam postawić ? :? :lol:

Moi rodzice mieli podobny problem - okres kiedy nie mogli korzystać z domowego został odliczony od miesięcznego abonamentu. Ale to akurat chyba był Orange. :wink:
Flymf

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez ElFirmino » 15 paź 2018, o 21:58

Panowie mam okazję kupić motocykl w dobrej cenie, ale jest jeden problem. Od 2 lat nie miał robionego przeglądu oraz płaconego oc i tutaj pytanie, czy kupując go dostanę jakąś karę za nie płacone oc lub grozi mi za to coś innego?
ElFirmino

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez PtK_ » 30 paź 2018, o 08:22

Czy przeczytał ktoś już lekturę „robimy hałas” i chciałby odsprzedać ?:)
Obrazek
"Bo w życiu nigdy nie jest tak, jak byśmy chcieli aby było"

Z LIVERPOOL FC NA CAŁE ŻYCIE ;-)
PtK_
Defilada zup

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez ZohanLFC » 1 lis 2018, o 15:35

Witam do końca nie wiedziałem do jakiego tematu sie podepnąć więc pisze tutaj. Chciałbym się dowiedzieć czy posiada ktoś sprawdzony dostęp do klienta cccam posiadam dekoder gt media v8 i chcę odblokowac sobie kanały sportowe.
Obrazek
ZohanLFC

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez stu94 » 23 lis 2018, o 13:41

Orientuje się ktoś czy zamawiając telefon z mediamarkt w Niemczech wysyłają do Polski? Black friday i fajnie cenowo wygląda więc chciałem skorzystać
stu94

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Masala » 23 lis 2018, o 13:46

Na pepper.pl pisali, że MM nie wysyła, Saturn tak, jednak potem ktoś wstawił zdjęcie, że przesyłkę do Polski od MM.de otrzymał. Ewentualnie pozostaje skorzystanie z rodziny/znajomych w niemczech, bądź mailboxde (przesyłka idzie do nich, potem wysyłają do Ciebie, ale to generuje dodatkowe koszta). Z mojej strony polecę Amazon, często te same ceny, brak problemu z wysyłką i ludzie chwalą ich gwarancję. Miłego polowania na okazje ;)
Masala

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Nicco » 27 lis 2018, o 20:53

Halo halo Czerwoni z Wrocławia !!
Wybieram się z ekipą do Wrocławia na jarmark. Mamy w zwyczaju, próbować sobie różnych fastfoodów (głównie pizze i kebaby), w różnych miastach. Co polecacie we Wrocławiu? W grę wchodzi nie tylko smak, ale również cena. Spoko gdyby znalazło się coś z jakąś zniżką studencką w ofercie, bo zazwyczaj próbujemy kilku rzeczy. Z góry dzięki, pozdrawiam.
I stanę się pasterzem, na Twoją Panie chwałę, od Ciebie pochodzi moc moja, Twoją wypełniam wolę, do Ciebie kieruję swe kroki, by u Twojego zasiąść tronu.
In nomine Patris,
et Fili,
et Spiritus Sancti.
Nicco

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez error71 » 27 lis 2018, o 21:59

Hello
Jak chcesz pizze, to polecam Mania Smaku, prawdziwa wloska pizza na cienkim chrupiacym ciescie, ale kto co lubi, ja taka uwielbiam. Gyros, madagascar w hali tecza albo petra na legnickiej 62, pozdro ; )

edit : polecam jeszcze Tutti Santi na hallera, bardziej exclusive, ale włoska knajpka, na hallera obok CH Borek
Beside the Hillsborough Flame
I heard the Kopite mourning
Why so many taken on that day
Justice has never been done
But the memory will carry on
There'll be glory 'round the fields of Anfield Road
error71

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez raf » 28 lis 2018, o 09:45

Jak na jarmark to podejrzewam, że bardziej zależałoby Ci na pizzeriach w okolicach rynku. Najlepsze to Vaffanapoli, Piec na Szewskiej oraz Oliwa i ogien ;) z nieco tańszych jest też Pizzeria Si, ale tam w zime są może ze 3 stoliki. Kebaba nie lubię, więc nic ciekawego nie polecę :)
raf
Redaktor

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez AustralianMagic » 28 lis 2018, o 10:24

error71 napisał(a):Hello
Jak chcesz pizze, to polecam Mania Smaku, prawdziwa wloska pizza na cienkim chrupiacym ciescie, ale kto co lubi, ja taka uwielbiam. Gyros, madagascar w hali tecza albo petra na legnickiej 62, pozdro ; )

edit : polecam jeszcze Tutti Santi na hallera, bardziej exclusive, ale włoska knajpka, na hallera obok CH Borek

Musiałem się wtrącić, wybacz :D ale włoska pizza nie ma nic wspólnego z chrupiącym ciastem :P
AustralianMagic

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez HappyBlancik » 28 lis 2018, o 15:05

Witajcie, Czerowni!
Mam do Was pytanie i jednocześnie ogromną prośbę, mianowicie czy jest ktoś w posiadaniu piłki ADIDAS FEVERNOVA KOREA/JAPAN 2002?

Chętnie odkupię bądź zapożyczę na dzień/dwa i opłacę przesyłkę, jeśli znajdzie się ktoś taki miły i użyczy jej.
Potrzebuję jej na małą, przebierankową imprezę - chce przebrać się za Ronaldo wraz z „spoilerem” na głowie.

Szukalem wszędzie, jedyna to z autografem Ronaldo za 3 tys.

Będę ogromnie wdzięczny, pozdrawiam!

E: Super, impreza w sobotę a piłka jest mi niezbędna do całego stroju, żeby to było na kozaku.
Fryzjer już umówiony, cały strój wraz z gettami oryginalny, brakuje tylko szpary mierzy zębami.
Ostatnio edytowano 28 lis 2018, o 15:20 przez HappyBlancik, łącznie edytowano 1 raz
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.
HappyBlancik

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez liverpoolek » 28 lis 2018, o 15:13

HappyBlancik napisał(a):Witajcie, Czerowni!
Mam do Was pytanie i jednocześnie ogromną prośbę, mianowicie czy jest ktoś w posiadaniu piłki ADIDAS FEVERNOVA KOREA/JAPAN 2002?

Chętnie odkupię bądź zapożyczę na dzień/dwa i opłacę przesyłkę, jeśli znajdzie się ktoś taki miły i użyczy jej.
Potrzebuję jej na małą, przebierankową imprezę - chce przebrać się za Ronaldo wraz z „spoilerem” na głowie.

Na 90% mam w domu. Wrócę popołudniu z pracy to Ci sprawdzę.
Obrazek
Modlić się to pójść na spacer z Bogiem po to, by uzgodnić wspólne marzenia.
Pracuj w ciszy, niech sukcesy robią hałas.
liverpoolek

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez liverpoolek » 28 lis 2018, o 17:37

liverpoolek napisał(a):
HappyBlancik napisał(a):Witajcie, Czerowni!

Na 90% mam w domu. Wrócę popołudniu z pracy to Ci sprawdzę.

Wysłałem Ci PW.
Obrazek
Modlić się to pójść na spacer z Bogiem po to, by uzgodnić wspólne marzenia.
Pracuj w ciszy, niech sukcesy robią hałas.
liverpoolek

Postprzez bugi » 4 gru 2018, o 15:21

Witam
Jestem zainteresowany kupnem słuchawki bluetooth. Zalezy mi na jakości oraz komforcie ale jestem zupełnie zielony w tym temacie. Czytałem, że słuchawki firmy jabra są dobre. Chodzi mi, żeby była też dość zaawansowana, posiadała funkcję odczytywania sms oraz, żeby tak z 10h dziennie wytrzymała. Mógłby się ktoś wypowiedzieć, najlepiej jakiś posiadacz? Albo mógłby ktoś zaproponować mi jakiś konkretny model?
Obrazek
bugi

Postprzez Przemko » 13 gru 2018, o 21:08

Orientuje się ktoś w sprawach budowlano-wykończeniowych? Ja nie mam żadnego doświadczenia, a potrzebuję wykończyć mieszkanie w stanie deweloperskim. Zastanawiam się, czy na ściany i sufity o specyfikacji "tynk gipsowy impregnowany, jednokrotnie malowane" dobrym pomysłem jest to co zaproponował przedstawiciel ekipy wykończeniowej, który chce kłaść:
"grunt, 2 x gips, grunt, 2 x malowanie"?
Obrazek
Przemko

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różności