Wszelakie pytania

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Wszelakie pytania

Postprzez swiader92 » 21 sie 2018, o 11:59

Szczerze to słuchanie muzyki z dobrym basem przez auxa jest dość słabe bo aux zdecydowanie obniża jakość. Ale jeśli tak chcesz to nawet jak coś to kup sobie stary używany dobry japoński sprzęt. Coś tego typu:

https://allegro.pl/technics-sa-dx930-am ... 51247.html

Do tego dokupisz sobie kolumny basowe najlepiej JBL i będzie ładnie grało a żaden subwoofer już Ci nie będzie potrzebny.

Na pewno nie pożałujesz zakupu. Wiem, bo sam mam stary amplituner z lat 70 do tego kolumny i gramfon z lat 90 i gra wiele lepiej niż nowe Denony.
swiader92

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez swiader92 » 21 sie 2018, o 12:14

Z tego co patrze to z tym technicsem będzie problem z auxem.

Zobacz coś tego typu:
https://allegro.pl/kenwood-krf-v4060d-p ... ml#thumb/4
swiader92

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez ElFirmino » 21 sie 2018, o 12:16

Od samego początku myślałem właśnie o zakupie starego amplitunera i tak też zrobię, przed chwilą miałem okazję posłuchać starych kolumn philips i nawet one mają już ciekawe brzmienie, więc zainwestuje tak jak piszesz w dobre kolumny basowe jbl i to powinno przekroczyć moje wymagania ;) Dzięki za pomoc :).
ElFirmino

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez ElFirmino » 23 sie 2018, o 20:39

Kupiłem już amplituner i jestem bardzo zadowolony z jakości dźwięku, ale jedno mnie niepokoi. Trochę się on nagrzewa, po pół godzinnym słuchaniu muzyki górna pokrywa (z otworami wentylacyjnymi) jest już ciepła, czy to normalne? Dodam, że słuchałem na max. 50% głośności na dosyć słabych kolumnach.
ElFirmino

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Skrystian2009 » 25 sie 2018, o 00:19

Jest ktoś z Was z Częstochowy? Muszę jutro przechować jedną paczkę w tym mieście. Macie pomysly gdzie ja oddać? Poczta, sklep, cokolwiek? Najlepiej od razu z adresem. Dzięki :)
@Down
Już sie udało znaleźć takie miejsce. Ale dzięki że sie odezwałeś :)
Ostatnio edytowano 25 sie 2018, o 09:50 przez Skrystian2009, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

"Nigdy nie będziemy zadowoleni z remisu, z kimkolwiek byśmy nie grali, zawsze cieszą nas tylko wygrane" - Kenny Dalglish

Na stronie mam nick "Izzy"
Skrystian2009

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Olaf » 25 sie 2018, o 08:26

Siema , Częstochowa się zgłasza...do usług.
Pisz w razie czego https://www.facebook.com/aleksander.nowak.988
My nosimy welwetowe swetry , nasz kolor zawsze czerwony
http://www.lastfm.pl/user/ynwa85
ObrazekObrazek
Olaf
bez zaliczki

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Brendon » 6 wrz 2018, o 13:27

Hej, pracowałem w te wakacje w UK i zastanawiam się jaki jest najlepszy sposób na przewalutowanie online funtów na złotówki, tak aby zapłacić jak najmniejszą prowizję. Ma ktoś jakieś doświadczenie w tej kwestii?
Brendon

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez pdg90 » 6 wrz 2018, o 13:39

Brendon napisał(a):w UK i zastanawiam się jaki jest najlepszy sposób na przewalutowanie online funtów na złotówki, tak aby zapłacić jak najmni

Obczaj sobie rkantor.com - wydaje mi się, że mają całkiem całkiem ofertę. Ja z niego korzystam. No i jest pewnym kantorem, bo piecze nad nim sprawuje Raiffeisen.
pdg90

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez ramar » 6 wrz 2018, o 14:21

Spoiler:

Z moich obserwacji najlepszy kurs ma teraz Revolut. Możliwe jest przewalutowanie oraz wysyłka przelewem bankowym (jeżeli jest to przelew międzynarodowy, to idzie około 4 dni). Obecny kurs funta jaki mam na aplikacji, to za 1 funta płacą 4,79 (kurs 4,7973)
ramar
Moderator

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez don_daniello_lfc » 8 wrz 2018, o 16:37

Potrzebuję darmowego programu do przycinania filmików, który renderuje je później w FHD lub chociaż HD bez żadnych znaków wodnych.
"Najważniejszymi ludźmi w Liverpool Football Club są Ci, którzy chcą tu być"
don_daniello_lfc

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez HappyBlancik » 12 wrz 2018, o 18:14

Witajcie, Czerwoni!
Będzie ciężko, ale spróbuje. Czy mamy na forum WULkANIZATORA? Albo kogoś, kto bardzo dobrze zna się w temacie opon samochodowych?

Mam pewien defekt na oponie, a do takowego majstra będę mógł się wybrać dopiero w pt.
Pytałem na forum marki samochodu, ale oponie były różne : aby wyrzucić na śmieci po komentarze typu, ze ludzie jeżdżą z czymś podobnym latami i nie jest groźne.

Pozdrawiam
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.
HappyBlancik

Postprzez klosinho » 13 wrz 2018, o 11:00

HappyBlancik napisał(a):Witajcie, Czerwoni!
Będzie ciężko, ale spróbuje. Czy mamy na forum WULkANIZATORA? Albo kogoś, kto bardzo dobrze zna się w temacie opon samochodowych?
Mam pewien defekt na oponie, a do takowego majstra będę mógł się wybrać dopiero w pt.
Pytałem na forum marki samochodu, ale oponie były różne : aby wyrzucić na śmieci po komentarze typu, ze ludzie jeżdżą z czymś podobnym latami i nie jest groźne.
Pozdrawiam

Wulkanizatorem nie jestem, ale są różne usterki, stąd takie odpowiedzi. Jestem ciekaw co u Ciebie się stało.
Ostatnio jeździłem 4 miechy z gwoździem 3-4 cm, który ułożył się w bieżniku. Teraz widziałem, że znowu coś siedzi...jeżdzę..ale na własne ryzyko.
Najgorszy defekt to wybrzuszenie/guzy szczególnie po bokach. Jak masz coś takiego to wymieniłbym oponę koniecznie. Też jeśli opona pęka i się rozwarstwia to jest to bardzo niebezpieczne.

Pozdrowienia i cytując klasyka to opona łączy auto z jezdnią.
klosinho

Postprzez tomek94s » 13 wrz 2018, o 12:25

klosinho napisał(a):
Pozdrawiam

Wulkanizatorem nie jestem, ale są różne usterki, stąd takie odpowiedzi. Jestem ciekaw co u Ciebie się stało.
Ostatnio jeździłem 4 miechy z gwoździem 3-4 cm, który ułożył się w bieżniku. Teraz widziałem, że znowu coś siedzi...jeżdzę..ale na własne ryzyko.
Najgorszy defekt to wybrzuszenie/guzy szczególnie po bokach. Jak masz coś takiego to wymieniłbym oponę koniecznie. Też jeśli opona pęka i się rozwarstwia to jest to bardzo niebezpieczne.

Jeśli jeździsz po drogach publicznych z wadliwą oponą to nie jeździsz na własne ryzyko. Trzeba być idiotą żeby narażać innych na ewentualne niebezpieczeństwo.
tomek94s

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez HappyBlancik » 13 wrz 2018, o 13:25

Wrzucam na szybko zrobione zdjęcia, pozdrawiam i czekam na opinie. (Ps jeździe już tak z 3-4 miesiące, teraz mi się przypomniało).

http://pokazywarka.pl/oponka/
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.
HappyBlancik

Postprzez klosinho » 13 wrz 2018, o 19:43

tomek94s napisał(a):
klosinho napisał(a):
Pozdrawiam

Jeśli jeździsz po drogach publicznych z wadliwą oponą to nie jeździsz na własne ryzyko. Trzeba być idiotą żeby narażać innych na ewentualne niebezpieczeństwo.

Prawda jestem idiotą, ale też źle ująłem zdanie w słowa.
W mojej oponie nic się nie stanie. W oponie HappyBlancika ryzyko wg mnie większe, ale to prawda co napisałeś ludzie jeżdżą z takimi wżerami.
Moja opinia? Raczej bym wymienił dla własnego spokoju. Tam na bokach opona bardzp pracuje. Z drugiej strony jest tam trochę "mięsa", ale nie jest to opona ze wzmacnianymi bokami.
klosinho

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różności