Wszelakie pytania

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Wszelakie pytania

Postprzez HappyBlancik » 18 lip 2018, o 21:52

Dwa inne zdarzenia, jestem młodym kierowca, zatem pierwszy raz się lekko scykałem i odesłałem, a następny raz, nieco bardziej doświadczony olałem sprawę.
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.
HappyBlancik

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez FrankAnderson » 18 lip 2018, o 23:40

Witam, wybiera się ktoś z uk okolice Bolton na jutrzejszy mecz Liverpool'u? Interesuje mnie bilet, gdzie mogę nabyć? Nie mam karty członkowskiej... Czy mogę kupić bilet pod stadionem Blackburn i usiąść z fanam Liverpool? Jak to działa? I jaka cena? ;) (mój post zostaje co chwila usuwany, o co chodzi, może mi to ktoś normalnie wytłumaczyć?
FrankAnderson

1 year of membership

Postprzez josif » 22 lip 2018, o 21:47

Wiecie może gdzie można obejrzeć wszystkie sezony South Parku z polskimi napisami ? Na netflixie albo hbo go to leci?
War. War never changes
josif

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez BadBoy1920h » 23 lip 2018, o 11:36

Ktoś wie, gdzie znajdę dobry sklep militarny na Śląsku ? Okolice Katowic, Chorzowa, Bytomia, Gliwic.
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"

erni9292 napisał(a):
Flymf napisał(a):Pewne rzeczy się nie zmieniają (:

Twoje pierdolenie?
BadBoy1920h

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Dani_LFC » 23 lip 2018, o 19:52

Cześć,

czy ktoś z was zajmuje się bezpośrednim importem produktów (większa skala) z Chin,Bangladeszu lub krajów Bliskiego Wschodu?
Potrzebuję pomocy w kilku kwestiach w tym zakresie

dzięki
Dani_LFC

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez PtK_ » 8 sie 2018, o 14:01

Może głupie pytanie ale potrzebuję przysługi 5 osób.

https://www.ebay.pl/itm/263866435912?ss ... 1558.l2649

Bardzo bym prosił osoby które mają konto na ebayu o zakup tego doładowania oraz wystawienie mi pozytywnego komentarza bo chciałbym zacząć sprzedawać trochę bardziej globalnie ale głupie zasady ebaya wymagają 10 pozytywnych komentarzy aby mieć zasięg właśnie globalny.

Z góry dziękuję i oczywiście również wystawię pozytywa.
Obrazek
"Bo w życiu nigdy nie jest tak, jak byśmy chcieli aby było"

Z LIVERPOOL FC NA CAŁE ŻYCIE ;-)
PtK_
Defilada zup

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Varqiem » 12 sie 2018, o 18:44

Jest jakiś program podsumowujący całą kolejkę Premier League? W języku polskim oczywiście.
Varqiem

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Bolo » 12 sie 2018, o 19:05

Zazwyczaj w środy Przegląd Sportowy wrzuca na yt podsumowanie tygodnia pod redakcją Przemka Rudzkiego. A tak to może coś weszło wrzuca w radiu i jakieś pojedyncze, mniejsze kanały na yt ale to trzeba by na spokojnie poszukać :D
Bolo

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez danio442 » 12 sie 2018, o 22:42

Premier League+ na Canal+Sport/Sport2
danio442

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez LookAss » 13 sie 2018, o 10:53

Są tu posiadacze kamery GoPro? Jakim oprogramowaniem montujecie filmy? GoPro Studio czy może coś innego?
Obrazek
LookAss

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez PtK_ » 15 sie 2018, o 14:00

Mam pytanie do osób sprzedających na chorym allegro...

Mianowicie chodzi mi o to że te *** coś pozmieniali teraz i nie mogę się połapać co aktualnie się sprzedało co się sprzedaje jak aktywować aukcje które są zakończone. Po prostu chore i brak mi słów .. Mam prawie 2000 aukcji na allegro a po zmianie na nowy szablon zrobiło się ich nagle ponad 5000 .. w ogóle tego nie rozumiem.

Jako, że mam problem z tym chorym wznawianiem aukcji które się zakończą to wytłumaczę w jaki sposób doszedłem do tego by je wznowić.

Więc tak,
powiedzmy mam 77 stron aukcji po 25 aukcji na stronie. Zaznaczam je wszystkie czyli te 25 aukcji i klikam na dole opcję wznów. Teraz mam do wyboru :
wznawianie dla ofert kup teraz
- zostaw tak jak jest
- nie wznawiaj po zakończeniu
- wznawiaj z pełnym zestawem przedmiotów

i druga opcja pod tą

czas trwania dla ofert kup teraz
- zostaw tak jak jest
- do wyczerpania przedmiotów

I teraz tak, chciałbym żeby aukcje mi się automatycznie wznawiały do wyczerpania przedmiotów ale jak już ktoś kupi coś ode mnie to nie chce by ona się ponownie wznawiała a tak się dzieje jak coś sprzedam bo potem jak znowu ktoś to kupi to już nie mam przedmiotu na stanie ..

Nie rozumiem teraz tego:
Zaznaczam opcję do wyczerpania przedmiotów czyli logiczne, że jak się sprzeda to automatycznie nie powinna się wznawiać ale muszę wybrać tak jakby ta druga opcje np nie wznawiaj po zakończeniu tak? Czyli jak wznowię te aukcje do wyczerpania przedmiotów i zaznaczę opcję nie wznawiaj po zakończeniu to wtedy wszystko będzie w porządku ?

Nie rozumiem i naprawdę się denerwuję bo to jest po prostu nielogiczne..
Jest ktoś w stanie mi to wytłumaczyć ?
Obrazek
"Bo w życiu nigdy nie jest tak, jak byśmy chcieli aby było"

Z LIVERPOOL FC NA CAŁE ŻYCIE ;-)
PtK_
Defilada zup

Postprzez ControL » 18 sie 2018, o 19:36

Jest tutaj jakiś samouk gry na gitarze?
"To moja 8mila, jedyna chwila, życiowy finał
Ważne jak kończysz nie jak zaczynasz #Liverpool Milan"
ControL

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez ElFirmino » 21 sie 2018, o 02:06

Zna się ktoś z Was na sprzęcie audio? Potrzebuję jakiegoś wzmacniacza, chciałbym podpiąć do niego kolumny+subwoofer, lub ewentualnie same kolumny. Zależy mi na jak największej mocy w tej cenie, a budżet niestety mocno ograniczony 500zł.
ElFirmino

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez swiader92 » 21 sie 2018, o 10:25

500 zł to niestety faktycznie bardzo mało. Przede wszystkim do czego chcesz używać tego wzmacniacza? Z czego chcesz słuchać muzyki? Z jakich nośników? Druga sprawa to Lepiej postawić na dobrą jakość muzyki niż na "moc" a będzie dawała Ci więcej radości. Uwierz mi. Daj więcej informacji to pomogę.
swiader92

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez ElFirmino » 21 sie 2018, o 10:38

Wzmacniacz ma być używany do rekreacyjnego słuchania muzyki gatunków tj. rap, reggae, metal i elektronika z dobrym bassem. W dużej mierze zależy mi na mocnym bassie, a mniej na tonach wysokich. Słuchał raczej będę z telefonu poprzez wejście aux. Jeśli to ważne to pokój jest niewielki, około 16m kwadratowych. Oczywiście nie oczekuję żadnych cudów, ale chcę aby się tego dało przyjemnie słuchać.
ElFirmino

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różności