Wszelakie pytania

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Wszelakie pytania

Postprzez ControL » 19 lip 2017, o 01:47

Mam pytanie głównie do ludzi oglądających anime. Jestem fanem Naruto i Bleach'a które w zasadzie znam na pamięć. Znacie może jakieś inne tytuły które są podobne do tych które wymieniłem?
"To moja 8mila, jedyna chwila, życiowy finał
Ważne jak kończysz nie jak zaczynasz #Liverpool Milan"
ControL

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Kakari98 » 22 lip 2017, o 15:38

Siemanko , mam pytanie dotyczące oficjalnego członkostwa Liverpool FC "LFC Official Membership". Dokładniej , do czego nas one upoważniają . Mam na myśli bilety na mecze . Nie do końca rozumiem o co chodzi z tą pulą biletów i w jaki sposób po wykupienia członkostwa można takowe nabyć . Jak działa ten system ? Może temat pojawił się już wcześniej , wtedy proszę o odesłanie do lektury no chyba ze ktoś chciałby mi to wyjaśnić tu na miejscu ;)
Z Góry Dzięki
Kakari98

Postprzez Redds » 23 lip 2017, o 12:37

Witam :) Orientuje się ktoś może czy na konsoli PS4 można grać w FIFE na dwa pady ?
Nick na stronie reddsPL, na forum Redds
You'll Never Walk Alone !
Obrazek
Redds

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Player » 23 lip 2017, o 12:55

Redds napisał(a):Witam :) Orientuje się ktoś może czy na konsoli PS4 można grać w FIFE na dwa pady ?

Tak można :)
Player

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Redds » 23 lip 2017, o 14:26

Player napisał(a):
Redds napisał(a):Witam :) Orientuje się ktoś może czy na konsoli PS4 można grać w FIFE na dwa pady ?

Tak można :)

Ok to już teraz wiem :) Tylko jakby można było to sprecyzować jak? :) Tak się domyślałem, że można, bo jakby inaczej tylko jak włączałem drugiego pada to ten pierwszy się wyłącza... Coś o utworzeniu nowego profilu czytałem ale nie kombinowałem już. Od niedawna jestem posiadaczem konsoli PS4 dlatego nie wiem co i jak :)
Nick na stronie reddsPL, na forum Redds
You'll Never Walk Alone !
Obrazek
Redds

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Kirkbyboy » 23 lip 2017, o 14:34

zaloguj sie jako gość...
nie tworz nowego konta
mozna grać - to podstawa tej konsoli
Kirkbyboy

1 year of membership

Postprzez lfc13 » 10 sie 2017, o 18:35

Witam serdecznie.
Mam pytanie do użytkowników paysafecard.
Założyłem sobie konto paysafecard i zasiliłem to konto kwotą 100 zł, czy jest możliwe wygenerować kod z karty którą zasiliłem swoje konto i zapłacić nią ponownie za usługę?
lfc13

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez FootballClub » 11 sie 2017, o 17:50

Witam. Ma ktoś jakiś sposób, żeby nagrywać mecze z nc+ i pózniej zgrać sobie na kompa? Czy są jakieś specjalne nagrywarki bo tej z nc+ PC nie czyta...
FootballClub

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez AustralianMagic » 14 sie 2017, o 21:30

Jest całkiem sporo aplikacji, które po fragmencie rozpoznają utwór, czy też takich, które służą do strojenia i pokazują pojedyncze dźwięki.

Pytanie: czy istnieje dobra i skuteczna aplikacja, która jest w stanie rozpoznać jakąś sekwencję dźwięków i następnie ją wyświetlić? (nie mam słuchu ani wykształcenia, które by mu pozwoliły na odtworzenie muzyki ze słuchu, więc taka aplikacja obsługująca proste dźwięki byłaby bezcenna).

Są też "stroiki" online, które bardzo ładne wyświetlają wszystkie słyszane dźwięki, a ja potrzebuję czegoś co będzie zapisywać zarejestrowane dźwięki, tak żebym później spróbował to odtworzyć.
AustralianMagic

Postprzez Mufi » 15 sie 2017, o 18:20

hej,
mam pytanie , 4 pierwsze zespoły w każdej z 5 czołowych ligi Europy mają mieć prawo do gry w LM (we FR i IT aktualnie tylko 3 zespoły grają w LM , a 4 msc w PL , HISZ i Bundeslidze daje "jedynie" IV rundę kwalifikacyjną) , ten przepis obowiązuję już od tego sezonu czy następnego dopiero ?
Mufi

Postprzez FootballClub » 15 sie 2017, o 18:25

Od przyszłego sezonu cztery najwyżej sklasyfikowane federacje w rankingu będą miały po 4 drużyny bezpośrednio w fazie grupowej.
FootballClub

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Ludwik59 » 16 sie 2017, o 13:20

Hej, Hej, a ja mam takie pytanie czy ktoś z was korzystał może z tej strony https://www.prawo-jazdy-360.pl/, podczas przygotowania do egzaminu na prawko?
Ludwik59

Postprzez filuuuu » 16 sie 2017, o 13:29

Hej,

Tak, strona jest zajedwabista i do tego ma aplikację, z której możesz uczyć się kiedy i gdzie chcesz.

Temat prawka zostawiłem niestety na drugim planie i ostatnio się przygotowywałem na własną rękę. Wykupiłem pakiet i w 2 tygodnie sam wszystko ogarnąłem. Zdałem 72/74. Polecam w 100%!
Obrazek

Jeżeli coś jest głupie i działa, to nie jest głupie
Once red always red!
filuuuu

Postprzez mousen23 » 16 sie 2017, o 13:52

Ludwik59 napisał(a):Hej, Hej, a ja mam takie pytanie czy ktoś z was korzystał może z tej strony https://www.prawo-jazdy-360.pl/, podczas przygotowania do egzaminu na prawko?

http://poprawojazdy.pl/gorski-vs-pwpw-10/, po prawej stronie masz Testy prawo jazdy 2017, koszt 4.90, ale masz takie same pytania jak w Wordzie na egzaminie, polecam sam się z niego uczyłem
mousen23

Postprzez TJHicks » 25 sie 2017, o 15:34

Jakaś dobra strona z torrentami ?

rarbg odpada niestety...
Obrazek
''W trakcie swojego życia nigdy nie przestawaj marzyć. Nikt nie może zabrać ci marzeń'' - Tupac Shakur
TJHicks

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różności