Kryptowaluty

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Kryptowaluty

Postprzez Zielas » 6 sty 2018, o 15:37

Temat zbiorczy dotyczący inwestycji w kryptowaluty.
Możecie tutaj wyrażać swoje opinie na temat danych kryptowalut.
Zielas

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Re: Kryptowaluty

Postprzez Laitner » 6 sty 2018, o 18:33

Również interesuje się tematem od paru miesięcy. Niestety aby grać krótkoterminowo niezbędna jest wiedza i spora ilość czasu niezbędna na analizę sytuacji. Dlatego ten sposób odradzam początkującym. Sam się na tym nieźle przejechałem. Aktualnie zakupiłem pare coinów na świątecznej korcie i zamierzam je trzymać długoterminowo. Zdecydowanie mniej stresu :)
Laitner

2 years of membership2 years of membership

Postprzez lukno97 » 6 sty 2018, o 23:23

ja bym bardzo prosił oo jakiś poradnik :D jak zacząć, gdzie zbierać informacje, jak się dokształcać w tym itd, no wszystko czego potrzebuje osoba która chciałaby się w to wciągnąć :D
lukno97

Postprzez Laitner » 6 sty 2018, o 23:51

Na youtubie jest mnóstwo poradników co i jak. Z mojej strony mogę polecić tego gościa ---> https://www.youtube.com/channel/UCQpBmj ... fty4tbqa6Q
Ma wiele filmów dla początkujących i na bieżąco dodaje filmy gdzie komentuje co się aktualnie dzieje w świecie kryptowalult.

Największa polska giełda gdzie można zakupić kilka popularnych coinów -->
https://bitbay.net/pl

A tutaj najlepsza moim zdaniem aktualnie giełda -->
https://www.binance.com/
Niestety wstrzymała ona tymczasowo rejestracje nowych użytkowników (zbyt duże zainteresowanie).

Link do stronki gdzie można pozbierać trochę satoshi(ułamkowa część bitcoin'a) za wpisywanie kodów Captcha -->
https://freebitco.in
Kwoty nie są duże ale ze względu na ciągły wzrost bitcoin'a po jakimś czasie coś tam się uzbiera :)

I pamiętajcie inswestowanie w kryptowaluty wiąże się ze sporym ryzykiem dlatego inwestujcie tylko tyle ile możecie stracić.
Ostatnio edytowano 5 lut 2018, o 21:57 przez Laitner, łącznie edytowano 1 raz
Laitner

Postprzez Kurtz » 6 sty 2018, o 23:53

Obrazek

Wybaczcie, musiałem. :wink:
Kurtz
Kurtz

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Laitner » 5 lut 2018, o 21:54

Odstawiając na chwilę futbol na bok. Jakie typy na przyszłość w tym temacie? Kiedy i czy w ogóle skończy się bessa? Czy Bitcoin zostanie zdetronizowany jako kryptowaluta nr 1? Czy polski rząd zablokuje krypto?

Moim zdaniem bitcoin może spaść nawet do 4k po czym nastąpi odbicie. Spodziewam się również, że kapitalizacja ETH przebije BTC do końca 2018.
Laitner

Postprzez Torm^^ » 5 lut 2018, o 22:03

Koszt wykopu jednego BTC to koło 6k. Jeżeli spadnie poniżej i dojdzie do paniki wśród (w większości niedoświadczonych) inwestujących, to może być nie tylko upadek Bitcoina, ale i pozostałe krypto mogą dostać po dupie rykoszetem wskutek utraty zaufania wobec tego rynku. Niemniej sam planuję w końcu wejść w temat i też mam na oku przede wszystkim Ethereum.
Obrazek
Torm^^

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 5 lut 2018, o 22:22

Laitner napisał(a):Odstawiając na chwilę futbol na bok. Jakie typy na przyszłość w tym temacie?

Osobiście niewiele jestem zorientowany w temaicie kryptowalut i nie dyskredytuje ich w żaden sposób, ale zapamętaj sobie raz na zawsze kilka podstaw związanych z inwestowaniem:
1. Typy na przyszłość, to wróżenie z fusów - nikt nie wie jak zachowywać się będą akcję, waluty, kryptowaluty, fizy, polisolokaty czy inne instrumenty finansowe, a każdy kto twierdzi, że wie, robi Cię w konia i to w bardzo bezczelny sposób, więc najlepiej nawet o to nie pytaj.
2. Wysokość zarobku zawsze jest proporcjonalna do stopnia ryzyka. Duża kasa, duże ryzyko wy*ebki.
3. Jeśli oszczędzasz, oszczędzaj w miarę bezpiecznie (np. fundusz inwestycyjny), jeśli chceż zarabiać, to zawsze inwestuj tyle ile możesz stracić.
4. Najlepiej zrób sobie plan i się go trzymaj.
5. Typy na przyszłość, to wróżenie z fusów - najlepiej nawet o to nie pytaj. :P
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
PyrkaLFC

Postprzez florczak112 » 18 sie 2019, o 10:15

Pi to nowa cyfrowa waluta opracowywana przez grupę doktorów Stanforda. Przez ograniczony czas możesz dołączyć do wersji beta, aby zdobyć Pi i pomóc w rozwoju sieci. Aby dołączyć do Pi, skorzystaj z tego linku https://minepi.com/florczak112 i użyj mojej nazwy użytkownika (florczak112) jako kodu zaproszenia. :)

Poczytajcie sobie, to sam poczatek I moze sie oplacic w przyszlosci
In the middle of every difficulty lies opportunity.
-Albert Einstein
florczak112

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Redi » 18 sie 2019, o 14:02

Widzę, że zaraz powróci wielkie "50 zł za 10 minut klikania" XD
Jedynym pozytywem tego tematu był fakt, że od początku 2018 roku żaden domorosły biznesmen się tu nie udzielał...
A ile kart graficznych przez ten czas spłonęło bez żadnych korzyści? Kto by to liczył...
Redi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Kirkbyboy » 19 sie 2019, o 14:24

Inwestowanie w wirtualne waluty to czyste samobójstwo....
Lepiej już graf w kasynie - przynajmniej jest jakiś właściciel I adres
Ludzie.... nie dajcie się zwariować
Kirkbyboy

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Powrót do Różności