FPL Draft League - 2017/2018

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: FPL Draft League - 2017/2018

Postprzez ManiacK » 12 wrz 2017, o 14:39

No i jak tam po pierwszej serii transferów z wolnymi zawodnikami?
Trochę się widzę spóźniłem po pracy, bo by nie być za nisko w liście waiver, chciałem Elliota (NEW) i Zappacostę (CHE) za free złapać. Ogólnie ja jednak postawiłem na zawodników stricte ofensywnych, a nie nabijających punkty na Kante Rule, zobaczymy ile za tą ideą jeszcze pociągnę ;p

Szkoda, że się Arx nie zgodziłeś na transfer ;D szczerze mówiąc, to mogłem jednak kogoś z tej podstawy rzucić albo dać rezerwowego bramkarza i kogoś lepszego z pola za tego Llorisa (2 sezony pod rząd w Drafcie u Nas z forum go miałem, to jednak bardziej z sentymentu to by było haha), ale szansa minęła, trudno.
ManiacK

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez luksi93 » 1 gru 2017, o 20:04

Ale super kolejka mi się trafiła 8) W końcu jakaś przewaga bo ścisk jak nie wiem był. Ale muszę się w końcu dwóch grajków pozbyć bo mnie zawodzą ale co kolejkę się zastanawiam i w końcu ich zostawiałem, bo nie widziałem lepszych opcji. Teraz będzie trzeba zaryzykować chyba.
Y.N.W.A
luksi93

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez ManiacK » 23 gru 2017, o 20:03

luksi93 napisał(a):Teraz będzie trzeba zaryzykować chyba.

Już niedługo styczeń, obstawiam miesiąc sporego ryzyka przy transferach ;D ja miałem zamiar właśnie do teraz czekać z wysokim numerkiem na waiverze, ale jak trafiły się okazje jak Ozil czy Son, to żal było nie skorzystać, także ja pewnie mało co tu zdziałam, a co najwyżej skorzystam z wymian u innych, jak oddadzą lepszych od moich zawodników za głośniejsze pewnie nazwiska. A że czeka Nas parę możliwości, jak np. możliwy transfer de Vrija do PL (miejmy nadzieję, że do Nas) czy heroiczna walka o utrzymanie przez Swansea z próbą ściągnięcia Aboubakara (co w sumie mnie nie dziwiłoby, bo z przodu wyglądali strasznie słabo podczas obejrzanych przeze mnie meczów), to możliwe, że będzie się o co "bić".

btw. rossmann, grasz jeszcze? Bo niezmieniany skład/jego ustawienie czy trzymanie Sakho podczas jego długiej kontuzji to raczej znaki, że jednak nie.
ManiacK

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Różności