Ostatni stoję! czyli mój nowy projekt

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Ostatni stoję! czyli mój nowy projekt

Postprzez Flaszek » 20 gru 2016, o 14:50

Cześć!
Wraz z przyjacielem założyliśmy kanał na YouTube, gdzie chcemy zamieszczać wartościowe materiały o piłce nożnej. Zdecydowanie chcemy postawić na jakoś, a nie ilość filmów.

Pierwszy z filmów nagraliśmy w Lipsku podczas sobotniego meczu z Herthą. Materiał traktuje o tym, czy twory typu RB Lipsk psują piłkę nożną.

link: https://www.youtube.com/watch?v=BrpLn0fP5As

Chciałbym Was zachęcić do zobaczenia filmu oraz do polubienia naszego facebookowego fp bowiem w przyszłości na pewno zostanie zrealizowany materiał o Liverpoolu. Niestety podczas ostatniej wizyty na Anfield nie miałem jeszcze odpowiedniego sprzętu, aby to zrobić. Także mam nadzieję, że z pomocą @Kirkyboy się to uda powtórzyć.

Bardzo chętnie wysłucham Waszych przemyśleń odnośnie samego filmu jak i samego klubu RB. Zorganizowaliśmy również konkurs, gdzie do wygrania jest oryginalny szalik RB. Jeśli ktoś jest zainteresowany, to zachęcam szczególnie - szansę są ogromne, póki co nikt nie wziął udziału w konkursie :P

Mam nadzieję, że moderatorzy nie odbiorą tego jako spam :)

@tyszek
Prawdę mówiąc, to jest to po prostu próba zrobienia ruchu na fanpejdżu. Jak wspomniałem na początku, stawiamy na jakość, więc pod tym kątem też wybierzemy komentarz (o ile będzie z czego wybierać :roll: ). Dzięki za ciepłe słowa!
Ostatnio edytowano 20 gru 2016, o 15:37 przez Flaszek, łącznie edytowano 1 raz
Flaszek

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Re: Ostatni stoję! czyli mój nowy projekt

Postprzez tyszek » 20 gru 2016, o 15:21

Jak dla mnie materiał bardzo fajny. Ogólnie nie lubię oglądać takich filmów, szybko mnie nudzą, a tutaj obejrzałem do końca. Aż sam się zdziwiłem. Dałbym suba, ale nie chce mi się konta zakładać :D Dałem lajka na fejsie i będę śledził kanał. A co do konkursu, to lepiej jakbyście sami wybierali która opinia wam się najbardziej podoba, bo tak to wiesz... ktoś napisze fajną wypowiedź, inny jedno zdanie i poprosi znajomych żeby sypali lajkami i wygra. No i to wasz początek, za dużo komentarzy bym się nie spodziewał to i się nie zmęczycie czytaniem :D
Trzymam kciuki za rozwój kanału 8)

@edit: dobra, doczytałem :D "Wygrywa wybrany komentarz spośród tych, które zgromadzą najwięcej lajków."
Ale mimo wszystko według mnie lajki nie powinny mieć żadnego wpływu na zwycięzce. A czy wezmę udział to sam zobaczę. Jak będzie tylko jedna osoba, to aż przykro zabierać wam ten szalik :D
- Nie uważam, że musisz być w 100 procentach zdrowy, by grać. Muszę być w 100 procentach kontuzjowany, żeby nie grać. - Jamie Carragher
tyszek

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Przemko » 20 gru 2016, o 15:42

Łapka w górę i sub, czekam na kolejne.
Obrazek
Przemko

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez ElFirmino » 20 gru 2016, o 19:04

Łapka i sub. Nie lubię czegoś takiego, ale to naprawdę fajny, ciekawy film i wytrzymałem prawie do końca :).
ElFirmino

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Flaszek » 2 mar 2017, o 16:28

Czołem!
Ruszamy z kolejnym filmem, tym razem znacznie inna konwencja. Pokazujemy jak przy niewielkich kosztach wybrać się na mecz Serie A. Do wygrania oryginalny kubek A.C. Milanu, ale nie wiem, czy tutaj ktoś będzie nim zainteresowany :roll: :roll: :roll:

https://youtu.be/4zMY0B6Pkv8
Flaszek

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Powrót do Różności