Fifa 17 (PC) - TURNIEJ

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, dymos, Daniel, Jetzu, Gonzo, Jaszczur91, AirCanada, Ibiz

Re: Fifa 17 (PC) - TURNIEJ

Postprzez Adi44324 » 29 gru 2016, o 18:19

Ze śmigłem zagraliśmy kilka dni temu 2 mecze, oba remisowe, czekam na jego odzew żeby to w końcu dograć.
Adi44324

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Lechu28 » 29 gru 2016, o 22:27

s4huno - szpieg888 0-1
szpieg888 - s4huno 0-2

Awans: s4huno
Lechu28

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Szpieg1 » 30 gru 2016, o 05:24

Czy Panowie Creeng - Livpertoe rozegrali swoje mecze ?

Bo nie ma praktycznie jak półfinału rozpisać.

Chyba w następnej drabince turniejowej będziemy grać po 1 meczu bo widzę, że ciężko idzie.

Creeng - Livpertoe

s4huno - Szpieg888 - awans: s4huno

AdrianCFC92 - owsiej - awans: owsiej

MisiekAdisiek - smiglo9289

Szpieg1

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Adi44324 » 4 sty 2017, o 19:08

I jak, skończymy ten turniej w tym roku? :D

@Szpieg
Ja nie rozegrałem swojego meczu bo śmigło nie daje znaku życia. Napisałem tutaj, może wpadnie i sobie przypomni. :wink:
Ostatnio edytowano 4 sty 2017, o 20:03 przez Adi44324, łącznie edytowano 2 razy
Adi44324

Postprzez Szpieg1 » 4 sty 2017, o 19:15

Ja także nie wiem co się dzieje, myślałem, że ligę zrobimy, a tu są jakieś problemy w tej fazie...

Podejrzewam, że trzeba było zrobić po 1 meczu w drabince to by było może lepiej...

Jeśli te osoby nie rozegrają swoich meczów to podejrzewam, że możesz już grać finał z moim rywalem, który mnie pokonał. No chyba, że będzie jakiś odzew tych osób...

Zobaczycie - zrobię czarną listę osób opóźniających się i nie będą dopuszczani do turnieju jak nie mają w ogóle czasu nawet po przedłużeniu ...

EDIT: pardon - rzeczywiście Ty nie grałeś ale na forum ciągle jesteś i rozgrywałeś swoje mecze.

ja dałem jasny znak co do terminów, ponieważ nie ma odzewu to proponuję walkowery i gramy resztę turnieju.

Ostatnio edytowano 4 sty 2017, o 21:57 przez Szpieg1, łącznie edytowano 1 raz
Szpieg1

Postprzez Creeng » 4 sty 2017, o 19:24

Ja zrobiłeś kolegę Livpertoe na originie (chociaż przyznaję, zająłem się tym trochę za późno), na razie brak odezwu
Creeng

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Creeng » 4 sty 2017, o 19:24

Ja zrobiłeś kolegę Livpertoe na originie (chociaż przyznaję, zająłem się tym trochę za późno), na razie brak odezwu
Creeng

2 years of membership2 years of membership

Postprzez owsiej » 4 sty 2017, o 21:52

Problemem nie jest ilość meczów do rozegrania w danej fazie tylko osoby, które pomimo braku czasu do gry zgłaszają się do tego typu turniejów.
owsiej

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Szpieg1 » 4 sty 2017, o 22:01

owsiej napisał(a):Problemem nie jest ilość meczów do rozegrania w danej fazie tylko osoby, które pomimo braku czasu do gry zgłaszają się do tego typu turniejów.

Wychodzi na to, że tak, mam wrażenie, że ze 2 osoby nie przemyślały sprawy, wcześnie już mi 2 osoby rezygnowały wiedząc, że nie będą miały dostatecznej ilości czasu lub możliwości i były tez osoby niepotwierdzone stąd praktycznie cała rezerwa weszła na główny turniej więc myślałem, że odsiew był...

ludzie teraz np. bez fejsa nie umieją żyć, rzadko na forum wchodzą, mejli nie czytają , wiadomości na forum raz na 2 tyg...
Szpieg1

Postprzez Lechu28 » 7 sty 2017, o 16:03

Turniej ciągnie się w nieskończoność, nadal nie zostały rozegrane mecze ćwierćfinałowe. W związku z tym proponuję podjąć jakieś działania. Moja propozycja:

Osoby, które awansowały, czyli ja (s4huno) i owsiej powinny zagrać z tymi, którzy wykazują jakieś chęci do rozegrania meczów ćwierćfinałowych. Po prześledzeniu postów na forum stwierdzam, że do półfinału powinien awansować również Creeng i MisiekAdisek. Co wy na to?

Proszę użytkownika Szpieg1, aby podjął jakąś deyczję, bo jak tak dalej pójdzie to nie skończymy tego turnieju do końca miesiąca, a przecież były na tym forum aspiracje na rozegranie ligi.
Lechu28

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Szpieg1 » 11 sty 2017, o 19:42

Lechu28 napisał(a):Turniej ciągnie się w nieskończoność, nadal nie zostały rozegrane mecze ćwierćfinałowe. W związku z tym proponuję podjąć jakieś działania. Moja propozycja:

Osoby, które awansowały, czyli ja (s4huno) i owsiej powinny zagrać z tymi, którzy wykazują jakieś chęci do rozegrania meczów ćwierćfinałowych. Po prześledzeniu postów na forum stwierdzam, że do półfinału powinien awansować również Creeng i MisiekAdisek. Co wy na to?

Proszę użytkownika Szpieg1, aby podjął jakąś deyczję, bo jak tak dalej pójdzie to nie skończymy tego turnieju do końca miesiąca, a przecież były na tym forum aspiracje na rozegranie ligi.

Dla mnie ok.
Jeśli ktoś nie rozegrał swoich meczów to proszę o rozegranie już półfinałów i finałów i kończymy ten turniej...
Może liga będzie ciekawsza. Ostatecznie zrobimy jakiś niby facebook (choć nie chcę) ,grupę i zobaczymy jak wyjdzie. Na razie uważam, że nie ma co powtarzac turnieju szczególnie w FUT bo to będzie tylko strata kontraktów jak nagle przestaną się ludzie odzywać.
W zeszłym tygodniu byłem mocno niedostępny stąd odpowiedź po paru dniach ale ja swoje mecze rozegrałem w miarę rozsądnie więc sądziłem, że reszta zakończy ale widzę, że nic z tego nie wyszło bo grupy w miarę sprawnie poszły.
Szpieg1

Poprzednia strona

Powrót do Różności