FIFA 17

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: FIFA 17

Postprzez hyuga » 9 maja 2017, o 19:44

Hejka, jestem tzw. "niedzielnym graczem" i odpalam konsolę bardzo sporadycznie - nie mam po prostu tyle czasu co kiedyś. Nie zmienia to faktu, że bez względu na wersje Fify zawsze przyzwoicie mi szło - kiedy raz na jakiś czas spotykamy się z kumplami na granie przy piwku, zwykle bryluje przy padzie i uznaje swoje umiejętności w Fifie jako bardzo przyzwoite.

W związku, że mam urlop i chorobowe w jednym postanowiłem rozegrać dobrze oceniany tryb The Journey i tu pojawia się moje pytanie. Na najłatwiejszym poziomie (poczatkujacy) strzelam bramki za bramką i mecze są po prostu łatwe, odbierając jakąkolwiek przyjemność z pokonywania wyzwań. Nie ma znaczenia czy gram calym zespolem czy tylko Alexem. Z kolei na amatorze Liverpool zwykle tak dostaje po dupie, ze musze wracac sie na wlasna polowe, zeby odebrac pilke, a akcji bramkowych jest jak na lekarstwo i czesto nie spelniam wymagan trenera. Jak gram calym zespolem jest troche lepiej, ale tez czesto trace bramki nawet z ogorkami. Przy poziomie zawodowiec sytuacja wyglada podobnie i nie zauwazylem, zeby jakos mocno roznil sie od amatora. Macie jakies porady? Da sie jakos mocniej pogrzebac z poziomami trudnosci?
Obrazek
hyuga

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Loktevic » 10 maja 2017, o 07:50

Kolego Hyuga, najlepiej grać całą drużyną w Alexie Hunterze. Co do poziomu trudności, to tylko kwestia ćwiczeń. W 17stce
są tak naprawdę 5 rzeczy które trzeba opanować i poziom Twojego grania z komputerem czy przez neta dużo wzrośnie. Moje pierwsze właczenie FIFY to właśnie zawodowiec a w FUT nie mogłem zakwalifikować się do ligi weekendowej. Obecnie z kompem gram tylko na poziomie Ultimate (dostępny chyba tylko w FUT Champions) i przez neta, w lidze weekendowej, co tydzień wbijam Elite 3/2. Takie moje rady w skrócie:

-bardzo dużo daje pomoc drugiego zawodnikia (w odpowiednim momencie wciskasz R1, ja zawodnikiem, którym steruje ustawiam się tak, aby przeciąć podanie, a drugim właśnie za pomocą R1 atakuje zawodnika z piłką, wymuszając na nim podanie właśnie w miejsce gdzie już się czaje na odbiór)
- drybling L2+R2 (nie ma lepszego dryblingu w tej fifie)
- kiedy biegniesz z piłką przy nodze, możesz kazać koledze obok wybiec za plecy obrońców lub podłączyć się do akcji za pomocą kliknięcia L1 na padzie. Kiedy chcesz, żeby kolega do Ciebie podbiegł na klepkę to wciskasz raz R1.
- strzały z dystansu uderzaj samym przyciskiem strzału (bez żadnych kombinacji) tylko, że uderzaj zawsze w stronę dłuższego słupka.
- w sytuacji sam na sam zawsze klikaj strzał 2 razy, pierwszy klikasz chwilkę przytrzymujesz, a potem szybko jeszcze raz tylko klikasz. Wtedy Twój napastnik uderza mocno i po ziemi.

Mam nadzieje, że chociaż troszkę pomogłem. Nie miałem zamiaru się wymądrzać. Pozdrawiam :)
Obrazek
Loktevic

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez hjk95 » 29 maja 2017, o 13:34

Panowie,
jaki paczki najbardziej opłaca się otwierać w fUT??
Czy w paczce za 7500 - gdzie jest 12 kart ( zawoodnikow i innych) w tym 3 rzadkie mam szanse wydropić niebieską kartę albo jakąś inna niż złotą - w sensie lepszą?
dzięki za odpowidz.
pozdrawiam
hjk95

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez thevoice » 29 maja 2017, o 13:43

hjk95 napisał(a):Panowie,
jaki paczki najbardziej opłaca się otwierać w fUT??
Czy w paczce za 7500 - gdzie jest 12 kart ( zawoodnikow i innych) w tym 3 rzadkie mam szanse wydropić niebieską kartę albo jakąś inna niż złotą - w sensie lepszą?
dzięki za odpowidz.
pozdrawiam

Masz szansę, ale małą. Paczki to straszna loteria i moim zdaniem nie opłaca się na nie tracić kasy. Lepiej robić SBC albo zagrać FUT Draft ;) Zawsze jakieś paczki wpadną, a przy okazji pograsz sobie fajną drużyną ;)
thevoice

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez cryptic » 29 maja 2017, o 15:27

Jeśli paczki to tylko przez sbc, szkoda realnych pieniędzy na fifa pointsy.
cryptic

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Różności