FPL draft league - faza draftu

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: FPL draft league - faza draftu

Postprzez luksi93 » 24 paź 2016, o 16:16

Cicho tu strasznie, a ciekawi mnie jak sytuacja w 1 lidze. Może jakieś podsumowania po 10 kolejce? Albo jakiś osobny temat do dyskusji bo tu widzę jest "Faza draftu" w tytule a ta już dawno za nami.
Y.N.W.A
luksi93

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez 1010Arx » 24 paź 2016, o 17:26

luksi93 napisał(a):Cicho tu strasznie, a ciekawi mnie jak sytuacja w 1 lidze. Może jakieś podsumowania po 10 kolejce? Albo jakiś osobny temat do dyskusji bo tu widzę jest "Faza draftu" w tytule a ta już dawno za nami.

W tym momencie tabela 1 ligi wygląda tak:

1 Maniek M 362
2 A. Alter 337
3 Przemysław Arx 335
4 Łukasz Licznerski 312
5 Z.B. "Wietor" 306
6 Radek Rahk 304
7 Xabi 301
8 T.J. Timberwolf 300
9 don daniello 293
10 Majk G 291

Ktoś mógłby też wrzucić tabele 2 ligi :)
Obrazek
1010Arx

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez xabi » 24 paź 2016, o 18:16

II Liga
Obrazek

Generalnie w pierwszej lidze więcej przetasowań, zazwyczaj sporo zmian zależnie od wyników w każdej kolejce, w drugiej mniej więcej stała kolejność (no i niestety kilka osób chyba sobie dało już spokój - odkąd zmontowałem tam w miarę sensowny skład po sugestiach na chacie w każdej kolejce znacząco zmniejszam stratę, a startowałem od zera ze cztery kolejki temu).
xabi

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez ManiacK » 24 paź 2016, o 19:12

xabi napisał(a): (no i niestety kilka osób chyba sobie dało już spokój - odkąd zmontowałem tam w miarę sensowny skład po sugestiach na chacie w każdej kolejce znacząco zmniejszam stratę, a startowałem od zera ze cztery kolejki temu).

Zapisać nicki z forum i ignore, jak będą się zgłaszać do kolejnej edycji w przyszłym sezonie.

Co do pierwsze ligi, walka trwa ;p transfer życia trafił się Alterowi z tym Walcottem, którego brał z free transferu XD
Na drugim biegunie leży Rahk, którego typowałem na prowadzenie już do końca, ale mu się nieco skład kontuzjami wysypał, teraz kolejny Bailly dłuższa przerwa, Nolito niedawno czerwona kartka, De Bruyne przerwa i już nieco dupa, ale przewidywać raczej nie ma co jak będzie za pół roku np., bo najwidoczniej można zarówno odskoczyć na sporą ilość punktów, jak i stracić dużą przewagę w 2-3 kolejki, zwłaszcza jak niektórym trafiały się wyniki po 63p.
A jako lider, mogę się chyba pochwalić wyłapaniem z free transferów Luiza (ostatnio 3x clean sheet), Bolasie (regularnie ciuła punkciki) i Slimani (liczę, że w dalszej części sezonu bardziej się rozstrzela). Dobija mnie natomiast przedłużająca się z tygodnia na tydzień przerwa Ramseya (kolejna kontuzja po powrocie do gry = wymieniam przy pierwszej możliwości) i ostatnio Baines, który siedzi i siedzi na tych trybunach, a Oviedo zbiera dobre recenzje i boję się, że nie wróci do składu szybko. Natomiast przerwa Baillyego sprawia, że za to szybko Shaw wskoczy w miejsce Blinda na LO, bo ten będzie musiał się przesunąć na ŚO.

Na ten moment trudno jednak trafić jakąś perełkę z free transferów, więc pozostaje czekać z tym do stycznia, albo wyrwać jakiś nowy transfer albo jak ktoś kogoś porzuci, pomijam już PNA, który sprawi, że wielu rezerwowych wskoczy do gry i tu będzie można celować w nadgonienie/przegonienie przeciwników.

Tak z ciekawości, może ktoś podesłać screen składów Top3 w drugiej lidze? Jak chcecie z pierwszej, to dajcie znać ^^
ManiacK

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez luksi93 » 26 paź 2016, o 11:47

ManiacK napisał(a):Tak z ciekawości, może ktoś podesłać screen składów Top3 w drugiej lidze? Jak chcecie z pierwszej, to dajcie znać ^^

Wrzucam swój, czyli Pędzące Skarpety. :wink:

Obrazek

Właśnie wymieniłem Stanislasa z BOU za Matica. Trafił się jako free transfer a ostatnio w 3 meczach zaliczał po asyście. Chociaż i tak nie wiem czy go wystawie bo pomoc w postaci Milner, Coutinho, Mane i Bolasie mnie jak na razie nie zawodzi. Ewentualnie zamiast któregoś z napastników go wystawię, w napadzie akurat przydał by się ktoś bardziej konkretny. Podczas draftu skupiłem się na pomocy bardziej i teraz ciężko mi jakiegoś dobrego napadziora dorwać.
Y.N.W.A
luksi93

Postprzez luksi93 » 13 sty 2017, o 22:05

W drugiej lidze jest sporo nie aktywnych graczy, może zagląda ktoś na forum chociaż i dało by radę się dogadać przez forum w sprawie transferów skoro i tak ten ktoś nie gra...?
Y.N.W.A
luksi93

Postprzez ManiacK » 14 sty 2017, o 01:47

no chyba najgłupszą i najgorszą rzeczą byłoby oddanie przez typka, co już nie gra najlepszych zawodników i takie transakcje sensu nie mają, a takie osoby po prostu notować i potem mieć wjb na nich w kolejnych sezonach ;p

nie gra, to trudno - ma to, co wybrał na drafcie itd. i niech nikt się nie bawi w namawianie kogoś, by mu oddał najlepszych, skoro nie gra (nie pisz, że Ty byś też kogoś dał, bo jakbyś miał wymieniać 1:1, to i tak pewnie z kimś z grających normalnie dałoby radę się dogadać i nie trzeba by było pisać o tych nieaktywnych), bo takową osobę też bez skrupułów bym skreślił z listy potencjalnych graczy na potem
ManiacK

Postprzez luksi93 » 14 sty 2017, o 03:04

To by nie musiał być transfer między graczami nawet, taka osoba by mogła wejść i wymienić tych lepszych na tych co praktycznie nie grają, dajmy na to Kapustke i potem Ci co grają by mieli z czego wybierać. W takiej sytuacji by było kto pierwszy ten lepszy.
Y.N.W.A
luksi93

Postprzez ManiacK » 14 sty 2017, o 12:49

nie kto pierwszy, ten lepszy.. a ten, kto jest niżej w tabeli, ten ma pierwszeństwo przy waiverach (bo po zwolnieniu miałby status waiver, a nie free)

więc czemu dlatego, że ktoś słabo wybierał czy miał pecha, bo mu taki Mahrez czy inny Vardy już nie punktuje jak w zeszłym sezonie ma teraz dostać np. najlepszego zawodnika od takiego gracza? miejsce w tabeli powinno pomagać tylko przy zimowym okienku transferowym jako ostatnia szansa na wybicie, a jak ktoś nie gra, to niech nie gra i nic nie robi, to będzie lepsze niż takie rozdawanie zawodników czy też ich zwalnianie

tu problem jest w tym, że oni nie grają mimo zapewnień, a nie w tym, że trzymają zawodników
ManiacK

Postprzez don_daniello_lfc » 14 sty 2017, o 14:56

Dograć obecny sezon do końca bez zbędnego kombinowania, a w następnej edycji dopuścić tylko sprawdzone i pewne osoby z tych dwóch lig i nie dzielić je na "pierwsza" i "druga", tylko po prostu rozlosować osoby na dwie równe grupy. Tych aktywnych osób w tej drugiej lidzie to ilu jest?
"Najważniejszymi ludźmi w Liverpool Football Club są Ci, którzy chcą tu być"
don_daniello_lfc

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez luksi93 » 14 sty 2017, o 15:27

don_daniello_lfc napisał(a):Dograć obecny sezon do końca bez zbędnego kombinowania, a w następnej edycji dopuścić tylko sprawdzone i pewne osoby z tych dwóch lig i nie dzielić je na "pierwsza" i "druga", tylko po prostu rozlosować osoby na dwie równe grupy. Tych aktywnych osób w tej drugiej lidzie to ilu jest?

Nie licząc Xabiego który gra też w pierwszej lidze to wydaje mi się że 3. Przynajmniej tylu robi jakieś transfery i coś tam próbuje zmieniać.
Y.N.W.A
luksi93

Postprzez Esiu » 14 sty 2017, o 16:44

don_daniello_lfc napisał(a):Tych aktywnych osób w tej drugiej lidzie to ilu jest?

Z Xabim 5. Też mnie to wkurwia bo od kilku kolejek wymienilbym np Deneeya, ale najzwyczajniej w świecie nie ma na kogo. Na upartego kogoś tam by znalazł, ale wcześniej Deneey odpali niż ktoś z tych wolnych napastników i tak już od kilku miesięcy żyje w takim przeświadczeniu :D
Esiu

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Różności