FPL draft league - informacje

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, Juluz, Daniel, RedFirmino, Gonzo, Ibiz, AirCanada

Re: FPL draft league - informacje

Postprzez don_daniello_lfc » 15 lip 2017, o 21:28

No ja dopiero na 10 kolejek przed końcem podskoczyłem z ostatniego miejsca na 6, właśnie po wymianie praktycznie całego składu. Cała zabawa polega na tym, żeby się nie poddawać i do końca kombinować.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
"Najważniejszymi ludźmi w Liverpool Football Club są Ci, którzy chcą tu być"
don_daniello_lfc

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez luksi93 » 15 lip 2017, o 22:15

ManiacK napisał(a):
luksi93 napisał(a):Ja w drugiej lidze starałem się być aktywny ale pod koniec odpuściłem bo i tak nie dało się zrobić żadnych sensownych transferów :/ Wszyscy ciekawi gracze byli w drużynach graczy nie aktywnych. Czy zagram w nowym sezonie? Raczej odpuszczę z braku czasu.

A ilu Was tam było? Bo xabi mówił, że potrafił po Waszych wyborach skonstruować od zera coś sensownego, a my przy 10 to dosyć regularnie wymienialiśmy zawodników, chociaż nie każdy nie zawsze, ale niektórzy czasami i po 3-4 wymieniało, pod koniec zwłaszcza ;D

W lidze ogólnie było chyba 10-11. Ale aktywnych było 4. No a Xabi fakt, mimo że zaczął później to pkt zbierał szybko.
Y.N.W.A
luksi93

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez ManiacK » 15 lip 2017, o 23:07

W razie czego więcej informacji tutaj lub po prostu myślę tam pytać lub odpowiadać na tenże post:
viewtopic.php?f=8&t=4388#p441131

KaylorLFC napisał(a):Można się jakoś zapisać do ligi?

Na razie zbieramy chętnych, więc spokojnie - już zapisałem Cię do chętnych.

xabi napisał(a):Pierwszeństwo mają ludzie którzy grali w zeszłym roku, zależnie od ilości chętnych zobaczymy czy wraz z nowymi wszyscy się zmieszczą w jednej lidze czy trzeba będzie zrobić dwie,

Przy okazji, nie mogę przeprowadzić draftu w tym roku, nie będzie mnie w kraju w okolicach startu sezonu i nie wiem jak regularny będę miał dostęp do internetu, także niech ktoś inny się zajmie kliknięciem "start draft" :lol: Moglibyśmy też pomyśleć o jakimś wpisowym i nagrodach dla zwycięzców, nie jakieś duże kwoty, tylko symbolicznie, 20-30zł. Może to zachęci do regularnej gry wszystkich którzy w lipcu piszą że na pewno nie zapomną (a potem bywa różnie)

Szczerze? Jeśli nie miałbym chęci grać, to nagroda za 2-3 stówki czy tym bardziej dla bardziej zniechęconych słabszym miejscem nagroda za drobne by mnie nie zachęciła jakoś do siedzenia dalej. Ale to mówię o sobie gdyby mnie coś znudziło, a mnie np. żadnej zachęty do gry tutaj z Wami ponownie nie potrzeba. Ale jeśli ktoś chciałby coś takiego poprowadzić np. kiedyś (teraz myślę albo za późno albo zaczynać zbierać itd. trzeba już, nie za chwilę), to nie mam nic przeciwko.

Esiu napisał(a):Ja już nie mogę się doczekać nowego sezonu i mam nadzieję, że zgodnie z obietnicą zagram w pierwszej lidze :D

Tak, zagrasz.

Wietor napisał(a):Hej, ja oczywiście tez bym dołączył na (nasz trzeci :) ) sezon. Niestety (jak co roku) nie będzie mnie na drafcie, w zeszłym roku złapał mnie, jak byłem gdzieś cały dzień na zwiedzaniu południowej Europy (i pamiętam do dziś, startowałem z Lovrenem i McGeadym :) )

Esiu - kto w drugiej lidze poza Tobą grał? Czy macie pomysły jak zweryfikować czy ktoś nie odpuści po 4-6 kolejce?

BTW słyszałem, że FPL tez odpala draft - ale zostajemy przy DFL, prawda?

No i mimo tego, fajnie Ci poszło :) także jak ktoś w drugiej lidze mówił, że przy tylu osobach nie szło coś zmienić, to średnio mu uwierzę (no chyba, że jak pozwoliliście xabiego na jedenastego grać i to zrobiło taką różnicę, to przepraszam, ale raczej na siłę się tam nie wbił). Regularne zmiany nie tylko w trakcie okienka transferowego były i ta zmiana z 14 na 10 osób to na pewno zmiana na plus.

Nie, myślę że zostaniemy tutaj na stronie Draft Fantasy Football.

luksi93 napisał(a):
ManiacK napisał(a):
luksi93 napisał(a):Ja w drugiej lidze starałem się być aktywny ale pod koniec odpuściłem bo i tak nie dało się zrobić żadnych sensownych transferów :/ Wszyscy ciekawi gracze byli w drużynach graczy nie aktywnych. Czy zagram w nowym sezonie? Raczej odpuszczę z braku czasu.

A ilu Was tam było? Bo xabi mówił, że potrafił po Waszych wyborach skonstruować od zera coś sensownego, a my przy 10 to dosyć regularnie wymienialiśmy zawodników, chociaż nie każdy nie zawsze, ale niektórzy czasami i po 3-4 wymieniało, pod koniec zwłaszcza ;D

W lidze ogólnie było chyba 10-11. Ale aktywnych było 4. No a Xabi fakt, mimo że zaczął później to pkt zbierał szybko.

Poza Tobą i Esiu o kim jeszcze mowa?

W razie czego więcej informacji tutaj lub po prostu myślę tam pytać lub odpowiadać na tenże post:
viewtopic.php?f=8&t=4388#p441131
ManiacK

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez DzidekLFC » 16 lip 2017, o 10:18

Ja jeszcze chciałbym wziąć udział w Lidze :)
Obrazek
"Między mną a Liverpoolem trwa romans,który nigdy się nie zakończy..."
DzidekLFC

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez don_daniello_lfc » 16 lip 2017, o 10:38

Ja myślę, że nagroda pieniężna nie ma sensu. W ubiegłym sezonie tego nie było, a dało się grać. To coś w stylu 'chodź grać to ci zapłacę'. Takie wymuszanie chęci gry na siłę. Są tu sprawdzone osoby, które mimo wszystko są zaangażowane więc na nich oprzeć pierwsza ligę. Z drugiej strony to tylko zabawa i nikogo zmuszać nie można na siłę ;)
don_daniello_lfc

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez luksi93 » 16 lip 2017, o 12:57

ManiacK napisał(a):
luksi93 napisał(a):W lidze ogólnie było chyba 10-11. Ale aktywnych było 4. No a Xabi fakt, mimo że zaczął później to pkt zbierał szybko.

Poza Tobą i Esiu o kim jeszcze mowa?

Nie pamiętam nicku :? Ale byliśmy we 3 w TOP3 na koniec. Xabi miał za dużą stratę i wydaje mi się że on to nie był. Kojarzę jakiś nick składający się z imienia i nazwiska. Piotr E. jeśli dobrze pamiętam. Nazwiska sobie nie przypomnę ale było chyba na "E" :D :D

EDIT:
Piotr Zgóra, taki miał nick na DFL. Ale czy to na 100% był ten gracz który był aktywny do końca i zajął miejsce przede mną (2) pewny nie jestem.
Y.N.W.A
luksi93

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez don_daniello_lfc » 16 lip 2017, o 13:33

Założyciel ligi ma taką opcję, aby usuwać ludzi z niej?
don_daniello_lfc

Postprzez Rahk8 » 17 lip 2017, o 23:16

Ogólnie, jeśli na moje miejsce w pierwszej lidze są chętni to mogę je spokojnie odstąpić. Jakoś nie ciągnie mnie do kolejnego sezonu, w sumie tak jak i w zeszłym roku.
Rahk8

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Różności