FIFA 16

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, Juluz, RedFirmino, Szpieg1, Gonzo, AirCanada, Daniel

Re: FIFA 16

Postprzez klex » 9 mar 2016, o 14:21

Czy jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć, jak to jest możliwe?!
Zniosłem wiele niedociągnięć tej gry, zniosłem wiele wysokich porażek, zdarzały się nawet dwucyfrówki, ale nigdy nie uciekałem z meczu, nie miałem nic przeciwko, gdy prowadziłem i ktoś się rozłączył, bo i tak dopisywali mi 3pkt, byłem w stanie pogodzić się nawet z tym, że miałem pewne zwycięstwo, ale z winy mojego internetu (lub moich współlokatorów) rozłączało mnie i zamiast zwycięstwa zostawałem z niczym.
Ale do sedna. Dzisiejsza sytuacja, dosłownie z przed dziesięciu minut przerosła to wszystko. Miałem dziś mecz życia, wychodziło mi wszystko, w 20 minucie prowadziłem 4-0, uspokoiłem trochę grę, lecz pod koniec pierwszej połowy przeciwnik sfaulował mnie w szesnastce - Karny dla mnie! Przeciwniki pauzuje grę, myślę sobie "O! Zaraz podda grę", no i tak się stało, a przynajmniej tak myślałem. Mecz przerwany i mnie cofa do menu FIFY. No myślałem, że dostanę kurwicy, sprawdzam jeszcze naiwnie czy chociaż 3pkt mi dopisało, ale nic. Miałem już kiedyś taką sytuację, ale było to dawno.

Opisana wyżej sytuacja miała miejsce w Ultimate Team. Czy to jakaś kolejna zagrywka nieuczciwych graczy, czy co?
Odechciewa się grać. Ponarzekałem, a teraz idę pocieszyć się realnym życiem.
Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć.
~Napoleon Hill
klex

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez HappyBlancik » 9 mar 2016, o 14:35

To serwery FIFA. Miałem tak dziesiątki razy, bo grałem sporo w Ulta. Po jakimś czasie złamałem płytę i prawie wylądowałem w psychiatryku. Nigdy więcej FIFY.
Obrazek
"Czas nie leczy ran, on tylko przyzwyczaja do bólu"
HappyBlancik

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez JanMat » 19 mar 2016, o 15:50

Czy mógłby mi ktoś pomóc ?
W sumie to mojemu kumplowi który ma problem z uruchomieniem FIFY16 w trybie online na konsoli PS3 (normalnie gra się włącza), po tym jak postępował zgodnie z zaleceniami jakie dawała mu konsola i po resetowaniu routera nadal nie może włączyć chociażby UT , wyskakuje mu taki komunikat po próbie połączenia się z internetem :
''Podczas komunikacji z serwerem wystąpił błąd. To jest błąd serwera DNS. (80710102)''
Czytałem w necie , że trzeba skonfigurować sieć , ale jak to zrobić , jeśli ktoś się znajdzie mógłby napisać krok po kroku jak to zrobić ?

Ktoś potrafi rozwiązać tą sytuację ? :) Proszę o pomoc.
Obrazek
JanMat

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Rafal1892 » 18 cze 2016, o 17:48

Witam:) Mam do was pytanie. Mianowicie gram sobie karierę menagera i karierę zawodnika. Grając karierę zawodnika przez przypadek zapisałem ją na pliku z kariery menagera. Mogę jakoś odzyskać ten plik? Może gdzieś na dysku jest? Pomoże ktoś?

Pozdrawiam :)
Obrazek

-"Liverpool był i będzie wielki, ale kiedy przychodzą czasy takie jak teraz, trzeba o tym pamiętać, ale okazywać w inny sposób. Pokora nie jest cechą słabych! Każda Barcelona rodzi się w gównie, a każdy Messi zaczyna jako no-name."
Rafal1892

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez LiverbirdYNWA » 18 cze 2016, o 18:22

Jeśli nadpisałeś ten plik to co ci da znalezienie go na dysku? (sejwy są chyba w mioch dokumentach -> FIFA16)
On zawiera informacje takie, jakie mu nadałeś w grze
You'll never walk alone

"Najważniejszymi ludźmi w Liverpool Football Club są ci, którzy chcą tu być" - Kenny Dalglish
LiverbirdYNWA

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez hoster7 » 31 lip 2016, o 20:55

co jest grane że po zakończeniu sezonu mam tylko 3 miejsca na ławce rezerwowych? w klubie i repie. Jak rozpocznie się sezon to będzie ok? czy to jakiś babol w grze?
hoster7

1 year of membership

Postprzez JuniorLFC » 31 lip 2016, o 21:15

hoster7 napisał(a):co jest grane że po zakończeniu sezonu mam tylko 3 miejsca na ławce rezerwowych? w klubie i repie. Jak rozpocznie się sezon to będzie ok? czy to jakiś babol w grze?

Może wyjechali na zgrupowania/mistrzostwa?
Obrazek
Między mną a Liverpoolem trwa romans, który nigdy się nie zakończy. ~ Steven Gerrard
JuniorLFC

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Qwerty » 31 lip 2016, o 21:31

hoster7 napisał(a):co jest grane że po zakończeniu sezonu mam tylko 3 miejsca na ławce rezerwowych? w klubie i repie. Jak rozpocznie się sezon to będzie ok? czy to jakiś babol w grze?

Rozumiem, że kwestia dotyczy kariery menedżerskiej. Przypuszczam, że spowodowane jest to wzięciem udziału w jakimś turnieju przedsezonowym, w którym ilość rezerwowych=maksymalna ilość zmian czyli 3. Nie chcę okłamać, bo jestem teraz w połowie sezonu, ale z tego co kojarzę też tak miałem.
Qwerty

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez hoster7 » 1 sie 2016, o 18:42

Na zgadza się bo jestem w trakcie turnieju przed sezonem i właśnie nie wiem czy opłaca mi się dalej grać bo jak zmieniam na reprezentacje to jest to samo. Na pewno nie jest to spowodowane wyjazdami na repe bo wszyscy są dostępni tylko ławka ma po prostu 3 miejsca. No nic dogram do sezonu i zobaczę czy coś się zmieni, dzięki za pomoc.
hoster7

1 year of membership

Postprzez Przemko » 4 sie 2016, o 13:27

Hej, czy też macie w Ultimate Team coś takiego, że co drugi wylosowany rywal, albo i częściej wystawia jakiś bardzo słaby skład z na przykład napastnikiem na bramce i chwilę po gwizdku się rozłącza? Słabe to, ciężko trafić na kogoś kto faktycznie zechce pograć, nie wiem czy to boty zjadające kontrakty czy o co chodzi...
Obrazek
Przemko

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez owsiej » 4 sie 2016, o 13:33

Boty ciągnące hajs. Wielkie EA nie potrafi sobie z tym poradzić już przez pewien okres czasu...
owsiej

Postprzez strazak88PL » 4 sie 2016, o 14:31

Przemko napisał(a):Hej, czy też macie w Ultimate Team coś takiego, że co drugi wylosowany rywal, albo i częściej wystawia jakiś bardzo słaby skład z na przykład napastnikiem na bramce i chwilę po gwizdku się rozłącza? Słabe to, ciężko trafić na kogoś kto faktycznie zechce pograć, nie wiem czy to boty zjadające kontrakty czy o co chodzi...

Mam tak czasami, boty...
Może w 17 wreszcie coś z tym zrobią ;)
Jak masz chęć pocisnąć jakiś sezon w FUTa to zapraszam, origin: strazak88_PL
strazak88PL

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Marcin16 » 4 sie 2016, o 17:00

Z tymi botami to polecam, zwłaszcza w godzinach wieczornych, kiedy jest ich najwięcej zrobić poniższe dwie rzeczy i jeśli zajdzie potrzeba opuścić rozgrywkę przed rozpoczęciem meczu, tak aby nie stracić kontraktów.
1. Obczaić nazwę składu przeciwnika. Jeśli jest to jakieś bezsensowne "Akdfkd" to typ tylko nabija hajs
2. Na ekranie wyboru stroju spróbować dać taki, żeby mylił się ze strojem przeciwnika. Jeśli ten nie zmieni swojego tylko kliknie "dalej" to znaczy że ma wywalone na granie, czyli tylko trzepie hajs.
Marcin16

Postprzez 1892 » 4 sie 2016, o 18:30

Wie ktoś może czemu w trybie kariery pod koniec sezonu nie mogę sprowadzić zawodnika któremu się kończy kontrakt. Jak na niego klikam to wogóle nie ma takiej opcji.
"Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza." - Bill Shankly

Obrazek
1892

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez 1010Arx » 4 sie 2016, o 18:57

Musisz go zakontraktować w czasie zimowego okienka, gdy ma 6 miesięcy do końca kontraktu - uroki fify.

Edit: @Rahk8 Racja, zapomniałem o tym wspomnieć.
Ostatnio edytowano 4 sie 2016, o 19:48 przez 1010Arx, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
1010Arx

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różności