FIFA 16

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, dymos, Daniel, Jetzu, Gonzo, Jaszczur91, AirCanada, Ibiz

FIFA 16

Postprzez 1892 » 4 lip 2015, o 16:44

Obrazek
Uważam że ten temat może już ruszyć.
Premiera w Polsce: 25 września 2015
Nowości w 16:
- Kobiece reprezentacje (Tymi drużynami możemy się jednak bawić tylko w trybach szybki mecz, turniej jednoosobowy oraz mecz towarzyski przez Internet. Jednocześnie niemożliwym jest rozgrywanie spotkań pomiędzy mężczyznami, a kobietami. Łącznie udostępniono dwanaście żeńskich zespołów: Australii, Brazylii, Kanady, Chin, Anglii, Francji, Niemiec, Włoch, Szwecji, Meksyku, Hiszpanii i Stanów Zjednoczonych.)
- Usprawnienia w obronie (Łącznie zawodnicy dostali 25 nowych opcji związanych z poruszaniem się, co przydaje się także podczas pojedynków jeden na jednego.)
- Drybling bez dotykania piłki
Łapcie przewidywalny overall Liverpoolu w FIFIE 16
http://whatculture.com/gaming/fifa-16-p ... ting.php/2
Ostatnio edytowano 4 lip 2015, o 18:19 przez 1892, łącznie edytowano 4 razy
"Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza." - Bill Shankly

Obrazek
1892

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Re: FIFA 16

Postprzez ziaja » 4 lip 2015, o 16:55

1892 napisał(a):Uważam że ten temat może już ruszyć.
Łapcie overall Liverpoolu w FIFIE 16

To nie są oficjalne statystyki.

Ale, że by nie zamykać tematu fify

https://www.youtube.com/watch?v=bwz98athxQ8

Rzucam trailer. Jestem ciekaw jakie zmiany zaprezentuje ta fifa, bo poprzednia otarła się o perfekcje w gameplayu gry piłkarskiej. Fakt jest parę rzeczy do poprawy jak sędziowie czy bramka. Ale jest ogólnie świetnie.
Obrazek
ziaja
Redaktor

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Rahk8 » 4 lip 2015, o 16:57

1892 napisał(a):Uważam że ten temat może już ruszyć.
Łapcie overall Liverpoolu w FIFIE 16

To dopiero przewidywane poziomy zawodników, także wszystko może wyglądać inaczej.
Jednak patrząc na nie to do wyższej oceny na pewno nadają się Mignolet, Sakho, Henderson i Coutinho.

Ciekaw jestem czy FIFA 16 będzie jak zwykle "wielką innowacją" nastąpi w niej "wiele dużych zmian polepszających realizm i gameplay" oraz osiągnie "super realistyczny tryb kariery". Oczywiście nie można zapominać o "genialnym trybie FUT".

Jak co roku EA zapowiada genialną grę, a po dwóch miesiącach każdy gracz uzna, że i owszem jest lepsza od poprzedniczki, ale nadal jest cholernie niedopracowaną produkcją, która ma za zadanie wyssać z każdego jak najwięcej kasy.
Rahk8

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez PatrykOwenFan » 4 lip 2015, o 16:58

Ma ktoś jakieś info odnośnie skanów piłkarzy? Dokładniej chodzi o to kogo skanowali do 16.
Widziałem filmiki z Zahą więc przygotowali zapewne upka do PL, pytanie tylko czy na tym koniec.
PatrykOwenFan

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez klosinho » 4 lip 2015, o 17:11

Stawiam na odgrzewany kotlet z roku poprzedniego z dodanymi kilkoma funkcjami (laski). Poza tym Fifa jako gra ewoluuje co 2-4 lata, było tak prawie od samego początku tej produkcji.
klosinho

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez jacek89 » 4 lip 2015, o 17:17

Przydałaby się całkowita eliminacja handicapu w FUT.
'If Everton were playing at the bottom of the garden, I'd pull the curtains.'
jacek89

Postprzez 1892 » 4 lip 2015, o 17:44

Trailer z nowym dryblingiem bez dotykania piłki.
https://youtu.be/ZVGe0SWldzQ
Obecnie EA skanuje już całe ciało piłkarzy, czyli też całą fizjonomię. Wychodzi więc że chyba skończył sie okres gotowych modeli dla piłkarzy (i piłkarek. A może chodzi tylko o ich piersi...)
http://www.fifaserwis.com/img/fifa15/screens/news/pilkarka.jpg
Co do skanów twarzy to pewnie się dowiemy za jakiś czas póki co EA nie dało żadnej informacji.
Na jednym z trailerów widać też że sędzia używa spraya a piłkarze mają tatuaże.
No i głosujcie na Hendo !
https://www.easports.com/uk/fifa/cover-vote
Ostatnio edytowano 4 lip 2015, o 17:50 przez 1892, łącznie edytowano 1 raz
"Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza." - Bill Shankly

Obrazek
1892

Postprzez PatrykOwenFan » 4 lip 2015, o 18:42

1892 napisał(a):Obecnie EA skanuje już całe ciało piłkarzy, czyli też całą fizjonomię. Wychodzi więc że chyba skończył sie okres gotowych modeli dla piłkarzy (i piłkarek. A może chodzi tylko o ich piersi...)
http://www.fifaserwis.com/img/fifa15/screens/news/pilkarka.jpg
Co do skanów twarzy to pewnie się dowiemy za jakiś czas póki co EA nie dało żadnej informacji.
Na jednym z trailerów widać też że sędzia używa spraya a piłkarze mają tatuaże.

EA użyło tego tylko dla lasek, aby nabrały kobiecych kształtów, na ten rok to rozwiązanie przygotowało docelowo dla NBA 2k16
PatrykOwenFan

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez filarowicz » 4 lip 2015, o 19:05

chciałbym w końcu polatać Coutinho z jego nową fryzurą.
powinni zmienić wiele względem 15-stki.
na pewno bramkarzy, bo w FIFIE 15 jest tyle skryptów, że głowa boli. strzał z 40 metrów, piłka leci i płaczę ale bramkarz stoi jak zamurowany i to nie ważne czy to Neuer czy Brad Jones.
Bramkarze wyglądają trochę jak z PESA, nawet trochę bardzo. Jak już pisałem - strzały.. No i te naskryptowane head-gole.
Irytuje to, kiedy gram z kimś mecz, a on ciągle gra do linii końcowej i strzela mi gola za golem z głowy. Nawet takimi wieżowcami jak Messi czy Aguero. Rozumiem, że każdy ma inny styl gry, ja też czasem strzele z dośrodkowania, ale ten element gry jest wyraźnie źle zrobiony w Fifie.
Jedna z najważniejszych rzeczy jaką muszą poprawić to SERWERY. Ja rozumiem, że wiele osób gra itd. Ale jest cała masa gier równie obleganych i jakoś sobie z tym radzą tutaj prawie rok po premierze gry serwery nadal są poprawiane i naprawiane.
Kolejną rzeczą, którą obowiązkowo powinni poprawić jest urealnienie podań.
Rozumiem, że wybicie nożycami piłki lecącej za plecy się zdarza, ale na pewno nie każdy piłkarz jest w stanie to zrobić, w Fifie nikt nie ma z tym problemu, inna rzecz która mnie dobija to gdy widzę jak przeciwnik jest tyłem do piłki, nagle obraca się na pięcie i z chirurgiczną precyzję daję przerzut na odległość z 50 metrów do kolegi z zespołu... Takich rzeczy nie powinno być, takie podanie powinno być o wiele bardziej niecelne i słabsze niż takie kiedy stoi się przodem do piłki.

Wiele takich rzeczy do poprawki, żeby gra była realniejsza i przyjemniejsza dla oka, a później się ogląda te GOAL OF THE WEEK gdzie ktoś podaję krzyżakiem na 30 metrów, a Ronaldo czy inny Ibrahimović strzela rzucając się piętką loba z około 25 metrów.
filarowicz

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez 1892 » 21 lip 2015, o 15:48

EA SPORTS będzie od teraz oficjalnym partnerem Realu Madryt w kategorii gier wideo
https://www.easports.com/pl/fifa/real-madrid

Obrazek
1892

Postprzez KoRn » 30 lip 2015, o 09:28

KoRn

Postprzez ziaja » 30 lip 2015, o 09:33

Przecież to nie są staty z fify 16 tylko jakie by ktoś dał. Ten sam co pisał te staty nie zna właściwych statów piłkarzy po ostatnich updeat'ach. Przykład Hendo pokazuje, że on nawet po updacie nie miał statów powyżej 80
Radzę poczekać do września zanim się wrzuci po raz kolejny takie głupoty
Obrazek
ziaja
Redaktor

Postprzez owsiej » 30 lip 2015, o 09:56

Kogo tam staty obchodzą, ja kupuję FIFA'ę tylko ze względu na jeden tryb - FUT. W tym roku po raz pierwszy poważnie zastanawiam się nad zrezygnowaniem z jej kupna z powodu botterów. Niby EA ogłosiło wojnę z nimi i rozdaje upomnienia/bany ale co z tego, skoro prędzej mi się wszystkie kontrakty zawodników skończą niż jakiegoś rywala w 1 lidze znajdę...
owsiej

Postprzez filarowicz » 26 sie 2015, o 21:33

Obrazek
lista zespołów jakimi zagramy w demo FIFY 16.
dostępne będą dwie żeńskie reprezentacje - USA i Niemiec.
Ostatnio edytowano 26 sie 2015, o 21:51 przez filarowicz, łącznie edytowano 2 razy
filarowicz

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Jeff » 26 sie 2015, o 21:37

*Stanów
Jeff

Następna strona

Powrót do Różności