PlayStation 4

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: PlayStation 4

Postprzez General27 » 18 lis 2014, o 16:50

damiantlfc napisał(a):@up

Jak słysze, że fifa 15 na konsole starej generacji niczym zbytnio sie nie różni od fify 14 to zastanawiam się kto w naszym kraju gra w tą fife , ślepi czy niepełnosprawni ? k*rwa hah, fifa 15 na xbox 360 jest zajebista kto tego nie widzi ten cebulak, pozdro czekam na hejty :D

Poziom dna rowu mariańskiego.

Jak wygląda sytuacja z exami na ps4? Będzie ich wychodzić równie wiele?
Obrazek
General27

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Redman » 18 lis 2014, o 16:59

Jutro chcę kupić PS4 z GTA V, Fifą 15 i myślę nad trzecią grą, nie wiem czy wybrać Battlefielda 4 czy Far Cry 4, trudny wybór.
General, co do exów to słyszałem, że sony będzie wypuszczało coś ciekawego, a jakie będą to zobaczymy.
Póki co Forza Horizon na X1 jest genialną gierką.
Obrazek
Redman

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Qwerty » 18 lis 2014, o 19:23

Redman napisał(a):Jutro chcę kupić PS4 z GTA V, Fifą 15 i myślę nad trzecią grą, nie wiem czy wybrać Battlefielda 4 czy Far Cry 4, trudny wybór.
General, co do exów to słyszałem, że sony będzie wypuszczało coś ciekawego, a jakie będą to zobaczymy.
Póki co Forza Horizon na X1 jest genialną gierką.

Bierz co Ci się bardziej podoba. Sam brałbym raczej Far Cry 4. Tak przy okazji to jaka jest cena takiego zestawu (Ps4+3gry)?
Qwerty

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez danio442 » 18 lis 2014, o 19:42

Qwerty napisał(a):Tak przy okazji to jaka jest cena takiego zestawu (Ps4+3gry)?

Dołączę się do tematu i dodam od siebie,że w zeszłym miesiącu kupiłem 2 miesięczne PS4 + 3 gry za prawie 1800 zł,a cena w sklepie nowej konsoli z 1 grą wynosi ok. 1700 zł (i więcej),więc dokupując jeszcze 2 gry razem wyniesie spokojnie ponad 2100 zł.
danio442

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez diplo » 18 lis 2014, o 19:57

Ludzie mam pytanie . Jak wiadomo ,okres ten jest bogaty w różne premiery. Mam straszny dylemat Czy iść w strone GTA 5 i np. Dragon Age czy nie sięgnąć po BF4 ? Dodam , że GTA ograłem troche na x360.
"Impossible is nothing "
diplo

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Redman » 18 lis 2014, o 20:04

Pracuje w media expert i jest teraz u nas promocja na zestaw ps4 + gtav 1699zl, czyli wychodzi okolo 1450zl za sama konsole. Mysle ze na prawde warto.
Obrazek
Redman

Postprzez Fio » 18 lis 2014, o 22:02

Redman napisał(a):Jutro chcę kupić PS4 z GTA V, Fifą 15 i myślę nad trzecią grą, nie wiem czy wybrać Battlefielda 4 czy Far Cry 4, trudny wybór.

Jeśli chcesz grać kampanie dla 1 gracza to zdecydowanie FC4. W BF ukończysz ją w kilka godzin. Natomiast jeśli lubisz strzelanki w trybie multiplayer i nastawiasz się na grę w sieci to oczywiście BF4.
Fio

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez sijdn » 12 sty 2015, o 20:54

Witam. Mam małe pytanie. 3 dni temu kupiłem PS4, zrobiłem konto a także przeszedłem do założenie konta PSN. Dodam, że dopiero w kwietniu tego roku będę pełnoletni więc jak podałem swoją datę przy tworzeniu konta PSN nie mogłem go założyć, ponieważ nie jestem pełnoletni. Skoro nie mogłem założyć wpisałem datę urodzenia mojego brata, który jest pełnoletni i wszystko okej. Kiedy chciałem wykorzystać darmowy 14 dniowy abonament PSN na próbę wyskoczył mi komunikat, że muszę wprowadzić dane karty płatniczej itd. Czy może mi ktoś powiedzieć o co to chodzi z tą kartą? czy mogę podać np. kartę mojego taty z innymi danymi niż przy rejestracji konta? Czy źle zrobiłem, że mam własne imię i nazwisko a datę brata? Co zrobić i o co to chodzi?

Pozdrawiam!
Liverpool został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu - Bill Shankly
sijdn

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez OWeN » 12 sty 2015, o 21:18

Wydaje mi się że problemu nie będziesz miał. Hajs się ma zgadzać, a czy a On będzie płynął z Twojej karty czy z karty Taty co to za różnica? W razie czego zadzwoń na infolinię i powiedz jaka jest sytuacja. Że nie masz swojej karty i czy jest możliwość aby z Taty zaplacić
Obrazek
OWeN

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Piechu » 13 sty 2015, o 05:41

Jest ktoś chętny pograć w gta online razem?
Obrazek
Piechu

Postprzez liver5886 » 14 sty 2015, o 14:57

ja właśnie w tym celu wszedłem w temat piechu :D. Szukam kogoś do pogrania w gta online na ps4
Kto nie ma wrogów, nie ma własnego zdania!
Obrazek
liver5886

Postprzez sijdn » 24 sty 2015, o 17:15

Mam pytanie. Gram sezony online w Fifie 15 na PS4. Kiedy wchodzę w opcję, żeby PS sprawdził mi szybkość internetu to pokazuje z 6 mb/s. Kiedy gram te mecze w sezonach to gra chodzi płynnie, bez ścinek itd. nie kiedy się przecina jeżeli mam z 2mb/s a tak miałem kiedyś w nocy ale to rzadko, prawie o ogóle a kiedy gram ze znajomym online laguje mnie, gra mi przecina. Czemu tak się dzieje mimo, że internet jest przyzwoity. Ogólnie 20 mb/s, netia.
Liverpool został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu - Bill Shankly
sijdn

Postprzez cezarySP » 29 sty 2015, o 00:09

Witam!

Zadam pytanie dość nietypowe, pewnie zbyt ogólne, a mianowicie.. czy opłaca mi się kupować PS4? :) Chodzi mi o każde względy, zarówno rozrywka z gier, zadowolenie ze sprzętu, a także tzw. chcicę na jej odpalanie :D Nie ukrywam, że myślę nad kupnem konsoli od dłuższego czasu, a że nie kosztuje ona 5zł, chcę dokładnie rozważyć wszystkie za i przeciw.

Dzięki z góry za wyrozumiałość i odpowiedzi!
Obrazek
cezarySP

Postprzez Tomdrew » 29 sty 2015, o 02:16

Jeśli zaoszczędziłeś trochę kasy - nie wahaj się. Główne hasło PS4, czyli "This is 4 the players" nie mija się z celem. To prawdziwe centrum gracza. Możesz, jak pewnie wiesz z TV - grać w jakąś grę nie posiadając jej, twój znajomy musi ją mieć i musicie posiadać dobre łączę z Internetem, aby on ci ją udostępnił, dobra zabawa.

Możesz także co miesiąc pobierać grę, którą PlayStation Store udostępni. Oczywiście jest to tylko dla użytkowników, którzy wykupili subskrypcje (3 miesiące, 6 miesięcy lub rok). Przeglądanie Internetu w przeglądarce, czy specjalny program YouTube bądź TVN Player - to wszystko zawiera "czwórka".

Po najnowszej aktualizacji (2.0) wprowadzono także możliwość podłączenia pendrive'a w celu odczytania z niego plików mp3 (tej opcji nie było na początku, ludziom się to nie podobało). Ostatnia aktualizacja wprowadziła również funkcje stricte osobiste. Mianowicie można ustawić własny motyw - statyczny bądź ruchomy (tego również nie było = wszystko stopniowo). Jeśli chodzi o akcesoria typu słuchawki bezprzewodowe, czy PlayStation Camera to brzydko mówiąc nie będę Ci tym truć dupy. Słuchawki są drogie i wg mnie - zbędne, natomiast Camera jak dotychczas określana jest przez konsolowiczów jako "niepotrzebny na ten moment dodatek". Na który dodatkowo są 3 gry na krzyż. Na ten moment rzecz jasna.

Jeśli chodzi o pady to Dualshocki 4 są genialne. Nie tylko w dotyku, reakcji podczas gry, czy kolorowego światełka oznaczającego aktywność, ale także coś jeszcze - design. Świetny z wyglądu. Opisałem pada bardzo pozytywnie, niestety, jest jedna natrętna wada - analogi bardzo często się ścierają (po prostu pęka gumka, heh). Ale jest na to rada, na allegro aż się roi od nakładek za śmieszne pieniądze w różnych kolorach.

Myślę, że odniosłem się mniej więcej do każdego elementu, bo nie będę przecież pisał o tym, że procesor jest świetny itd, bo to przecież oczywiste. Dysk 500GB także daje radę, styknie na luzie. Polecam ci zapoznać się z tymi informacjami, tutaj masz to wszystko ładnie opisane.

Nawiązując do tego co napisałeś. To tak, czasem jest niezła chcica włączenia tego sprzętu. Szczególnie, kiedy można zrobić tryb imprezy ze znajomymi grając na przykład w FIFE korzystając przy tym z słuchawki z mikrofonem (jest to w zestawie). Możesz dzięki temu powiedzmy grać sobie z kumplem jednocześnie rozmawiając sobie z nim, niby prosta sprawa dla Pecetowców, jednak grać i rozmawiać na PC a na PS4, to jednak różnica.

Jak pisałem na początku, jeśli masz pieniądze, kupuj. Zwłaszcza, że teraz ceny są całkiem sympatyczne, nowych tytułów gier coraz więcej, a konkurent w postaci Xbox One może tutaj buty Sony'emu czyścić jak Balotelli Suarezowi, pozdrawiam. :wink:
"Nie niszczmy naszych bohaterów dzisiaj, jeżeli czciliśmy ich wczoraj."
Tomdrew

Postprzez Mudrikos » 1 lut 2015, o 11:55

Nigdzie nie mogę znaleźć tematu z PS3 więc napiszę tutaj.

Wie ktoś czy można spolszczyć grę na ps3?? Mam fallouta 3, jest genialny ale wolałbym go mieć w ojczystym języku 8)
Mudrikos

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różności