PlayStation 4

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

PlayStation 4

Postprzez danio442 » 26 wrz 2014, o 18:27

Cześć,założyłem ten temat bo z tego co widzę to nie ma tematu o NextGenie. Założyłem go też z powodów "osobistych" tzn. chciałbym się dowiedzieć jakie są Wasze wrażenia nt. tej konsoli,oraz chciałbym się czegoś dowiedzieć... a mianowicie natknąłem się dziś na stronie EURO na taką oto ofertę :arrow: http://www.euro.com.pl/konsole-playstat ... a-15.bhtml i nie ukrywam,że przypadła mi ona do gustu tym bardziej,że kupując gdzie indziej samą konsolę bez żadnej gry trzeba zapłacić od 1599 zł w zwyż. I tutaj moje pytanie na temat postawienia konsoli pionowo potrzeba jest "podkładka" i czy lepiej wybrać oryginalną od Sony (http://www.euro.com.pl/akcesoria-playst ... tand.bhtml) czy tańsza od Speedlink (http://www.euro.com.pl/akcesoria-playst ... slim.bhtml) jest równie dobra :?: Chciałbym się również dowiedzieć jak wygląda sprawa ładowania Dual Shock'a :?: wszystkie kable są w zestawie :?: i czy gdy ładuje pada to nie mogę grać :?: bo znalazłem coś takiego do kupienia (http://www.euro.com.pl/akcesoria-playst ... -ps4.bhtml) i po prostu nie kapuję jak to jest.

E.
Dzięki TJHicks ,właśnie też mi się dziwne to wydało,że trzebaby dokupywać kable :o .EA chyba wie,że się zastanawiam nad kupnem bo dostałem maila (+/- 1h temu) z tym linkiem :arrow: http://www.mediamarkt.pl/rybnik/konsola ... -OTH_pl_PL . Chyba wybiorę właśnie Media bo z tego co widzę tutaj jest wersja Ultimate Team i w dodatku w Media ta cena ma obowiązywać do 3 października.
Ostatnio edytowano 26 wrz 2014, o 19:03 przez danio442, łącznie edytowano 1 raz
danio442

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Re: PlayStation 4

Postprzez pdg90 » 26 wrz 2014, o 18:32

Weź pod uwagę gwarancję, a więc gdzie najlepiej rozwiązują sprawy problemowe :) Ja właśnie oddałem swoją konsolę na gwarancję i zobaczę jak zostanę obsłużony. Od razu odradzam Komputronik, mój kumpel miał wiele problemów z odzyskaniem !! konsoli
pdg90

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez TJHicks » 26 wrz 2014, o 18:50

danio442 napisał(a):Cześć,założyłem ten temat bo z tego co widzę to nie ma tematu o NextGenie. Założyłem go też z powodów "osobistych" tzn. chciałbym się dowiedzieć jakie są Wasze wrażenia nt. tej konsoli,oraz chciałbym się czegoś dowiedzieć... a mianowicie natknąłem się dziś na stronie EURO na taką oto ofertę :arrow: http://www.euro.com.pl/konsole-playstat ... a-15.bhtml i nie ukrywam,że przypadła mi ona do gustu tym bardziej,że kupując gdzie indziej samą konsolę bez żadnej gry trzeba zapłacić od 1599 zł w zwyż. I tutaj moje pytanie na temat postawienia konsoli pionowo potrzeba jest "podkładka" i czy lepiej wybrać oryginalną od Sony (http://www.euro.com.pl/akcesoria-playst ... tand.bhtml) czy tańsza od Speedlink (http://www.euro.com.pl/akcesoria-playst ... slim.bhtml) jest równie dobra :?: Chciałbym się również dowiedzieć jak wygląda sprawa ładowania Dual Shock'a :?: wszystkie kable są w zestawie :?: i czy gdy ładuje pada to nie mogę grać :?: bo znalazłem coś takiego do kupienia (http://www.euro.com.pl/akcesoria-playst ... -ps4.bhtml) i po prostu nie kapuję jak to jest.

Jeśli chcesz postawić konsolę to potrzebujesz podkładkę, a jeśli chodzi o ładowanie pada, wszystko masz w zestawie, nie musisz kupować niczego osobno. Oczywiście możesz grać podczas ładowania o ile podłączysz pada do konsoli :wink:
Obrazek
''W trakcie swojego życia nigdy nie przestawaj marzyć. Nikt nie może zabrać ci marzeń'' - Tupac Shakur
TJHicks

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez WiniPL » 26 wrz 2014, o 19:23

danio442 napisał(a):Cześć,założyłem ten temat bo z tego co widzę to nie ma tematu o NextGenie. Założyłem go też z powodów "osobistych" tzn. chciałbym się dowiedzieć jakie są Wasze wrażenia nt. tej konsoli,oraz chciałbym się czegoś dowiedzieć... a mianowicie natknąłem się dziś na stronie EURO na taką oto ofertę :arrow: http://www.euro.com.pl/konsole-playstat ... a-15.bhtml i nie ukrywam,że przypadła mi ona do gustu tym bardziej,że kupując gdzie indziej samą konsolę bez żadnej gry trzeba zapłacić od 1599 zł w zwyż. I tutaj moje pytanie na temat postawienia konsoli pionowo potrzeba jest "podkładka" i czy lepiej wybrać oryginalną od Sony (http://www.euro.com.pl/akcesoria-playst ... tand.bhtml) czy tańsza od Speedlink (http://www.euro.com.pl/akcesoria-playst ... slim.bhtml) jest równie dobra :?: Chciałbym się również dowiedzieć jak wygląda sprawa ładowania Dual Shock'a :?: wszystkie kable są w zestawie :?: i czy gdy ładuje pada to nie mogę grać :?: bo znalazłem coś takiego do kupienia (http://www.euro.com.pl/akcesoria-playst ... -ps4.bhtml) i po prostu nie kapuję jak to jest.

http://www.redcoon.pl/B469703-Sony-Comp ... efId=ceneo
Tu masz golasa za 1499,ale i tak bardziej się opłaca wziąść z Fifą w zestawie, w końcu kosztuje ponad dwie stówy.
I think about a special place, that’s when the darkness fades,
That special place is Anfield, the place where dreams are made.
WiniPL

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Esiu » 18 lis 2014, o 14:50

Mam pytanie do osób ogarniętych w temacie. A konkretnie, czy opłaca się już teraz kupować ps4 czy lepiej kupić starszą konsole i zainwestować w przeróbkę? Byłem przekonany co do kupna ps4, ale kolega z pracy przekonuje mnie, że wszystkie nowe gry jeszcze przez jakiś czas będą dostępne na starsze konsole, a nowej 4 co oczywiste tak prędko nie przerobimy. Chciałbym aby osoby "siedzące w temacie" wypowiedziały się na ten temat bo trochę ciężko uwierzyć mi to że wszystkie gry będą dostępne na starym sprzęcie. Po co w takim razie wypuszczano ps4? Proszę o konkretne odpowiedzi bo chciałbym być pewny wszystkiego zanim wydam kasę, a nie znam się na tym także liczę na was :)
Esiu

Postprzez Fio » 18 lis 2014, o 15:03

Niestety, Twój kolega jest w błędzie. Przykładu nie trzeba długo szukać - Assassin's Creed Unity wyszedł na PS4, bo starsza konsola nie ma opcji "udźwignąć" takiej gry. Oczywiście dla PS3 została przygotowana osobna gra z serii z podtytułem Rogue, ale zapewniam, że wrażenia wizualne zupełnie inne :) A przykład bardziej z "naszego podwórka" - Fifa 15 na PS4 na nowym silniku kontra Fifa 15 na PS3, która poza aktualizacją składów nie rożni się zbytnio od Fify14.

Okres jesień-zima to zawsze był okres bogaty w nowe tytuły na wszystkie platformy i właśnie teraz wychodzi najwięcej gier. Dziś np. masz premierę GTAV na PS4, która oczywiścia wyszła na PS3, ale w mniej bogatej opcji.

Podsumowując, jeśli stać Cię na PS4 i nowe gry za około 220 zł to nie zastanawiaj się ;) Trzeba iść na przód. Pozdrawiam.
Fio

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez damiantlfc » 18 lis 2014, o 15:12

@up

Jak słysze, że fifa 15 na konsole starej generacji niczym zbytnio sie nie różni od fify 14 to zastanawiam się kto w naszym kraju gra w tą fife , ślepi czy niepełnosprawni ? k*rwa hah, fifa 15 na xbox 360 jest zajebista kto tego nie widzi ten cebulak, pozdro czekam na hejty :D
damiantlfc

Postprzez Fio » 18 lis 2014, o 15:25

damiantlfc napisał(a):@up

Jak słysze, że fifa 15 na konsole starej generacji niczym zbytnio sie nie różni od fify 14 to zastanawiam się kto w naszym kraju gra w tą fife , ślepi czy niepełnosprawni ? k*rwa hah, fifa 15 na xbox 360 jest zajebista kto tego nie widzi ten cebulak, pozdro czekam na hejty :D

Jeśli nie masz większych wymagań to graj na X360 nawet do Fify 2020 ;)
Fio

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Redi » 18 lis 2014, o 15:29

damiantlfc napisał(a):@up

Fajnie, że Tobie się podoba, ale nie wciskaj innym tego gówna na kiju jako "zajebistą grę". Ja jako użytkownik X360 wolałem sprzedać 15-tkę i kupić sobie wersję na PC, będąc nawet przygotowanym pomęczyć się z trainerowcami (nie, nie mam odłożonych funduszy na XONE).
Redi

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Inidgo » 18 lis 2014, o 15:34

Zastanawiam sie ja mozna kupowac konsole next gen po to aby ja przerabiac;) to juz lepiej zostac przy pececi, podlaczyc pada i grac w piraty. Mniemam, że chodzi raczej o ceny gier. Tak są drogie ale...ja kupiłem swoja biała ps4 ( cudnie wyglada) z grą driveclub za 240 ( jak pomyślę dzisiaj to, aż mnie... ;) w każdym razie teraz kupuje gry w wersjach cyfrowych na allegro za: fifa 2015 - 69 pln, pes 2015 - 120 PLN w dniu premiery. Wadami tego sposobu mogą byc: konieczność utworzenia dodatkowego konta użytkownika( max 16) miejsce na dysku i...czas ściągnięcia gry z psstore. Reasumujac...zabawka warta swojej ceny, a gry można mieć/kupić za normalna kasę <120 pln. I dodam, że driveclub jest mega;) ps. Mi fifa się nie podoba, zrobili jak zawsze super trening ale sama symulacja to slabiutko. Natomiast pes gameplay ma jeden z lepszych jak nie najlepszy ze wszystkich wersji. Oczywiście jet to moja subiektywna ocena;)
Inidgo

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Redi » 18 lis 2014, o 15:46

@up

Troche polece offtopem, ale nawiązując do Twojej opinii: jakby wyszła Pro Evolution Fifa z grafą od EA i gameplayem od Konami to kupiłbym nawet PS4 :D
Redi

Postprzez spike550 » 18 lis 2014, o 15:51

Jeżeli wcześniej nie grałeś w nic na PS3 to osobiście poleciłbym Ci zacząć od tej konsoli. Jest cała masa zajebistych tytułów do ogrania a wychodzą też jeszcze nowe, oczywiście już w nieco okrojonych wersjach. Na PS4 na razie nie ma zbyt wielu hitów i pewnie jeszcze trochę potrwa zanim będzie w czym przebierać. Chociaż z drugiej strony, gdy czytam że dla wielu producentów next geny już teraz są zbyt słabe to mam poważne wątpliwości czy PS4 i jakikolwiek inna konsola kiedykolwiek osiągnie sukces poprzedniej generacji.
spike550

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Inidgo » 18 lis 2014, o 15:57

Redi napisał(a):@up

Troche polece offtopem, ale nawiązując do Twojej opinii: jakby wyszła Pro Evolution Fifa z grafą od EA i gameplayem od Konami to kupiłbym nawet PS4 :D

Za taka grę mogę 240pln dać;) hehe
Inidgo

Postprzez Redman » 18 lis 2014, o 16:25

mam taką sprawę, jeśli ktoś z was ma GTA V na PS4 (z polskimi napisami), to bardzo prosiłbym o podanie numeru CUSA, który znajduje się na boku pudełka. Kolega mieszający w UK chce kupić GTA i chciałby żeby była z polskimi napisami. Jeśli numery będą się zgadzały z dostępnymi w angielskich sklepach to na pewno będzie z polskimi napisami.
Obrazek
Redman

Postprzez Mudrikos » 18 lis 2014, o 16:44

Esiu napisał(a):Mam pytanie do osób ogarniętych w temacie. A konkretnie, czy opłaca się już teraz kupować ps4 czy lepiej kupić starszą konsole i zainwestować w przeróbkę? Byłem przekonany co do kupna ps4, ale kolega z pracy przekonuje mnie, że wszystkie nowe gry jeszcze przez jakiś czas będą dostępne na starsze konsole, a nowej 4 co oczywiste tak prędko nie przerobimy. Chciałbym aby osoby "siedzące w temacie" wypowiedziały się na ten temat bo trochę ciężko uwierzyć mi to że wszystkie gry będą dostępne na starym sprzęcie. Po co w takim razie wypuszczano ps4? Proszę o konkretne odpowiedzi bo chciałbym być pewny wszystkiego zanim wydam kasę, a nie znam się na tym także liczę na was :)

Jak masz za dużo pieniędzy lub nie masz innych wydatków niż gry to kup sobie ps4. W każdym innym przypadku wybierz ps3 którego używanego kupisz za śmieszne pieniądze.
Mudrikos

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Następna strona

Powrót do Różności