PlayStation 4

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, Juluz, Daniel, RedFirmino, Gonzo, Ibiz, AirCanada

Re: PlayStation 4

Postprzez Kirkbyboy » 16 lis 2016, o 22:51

Witam...
przy okazji premiery gry FIFA17 i nowej konsoli PS4 Slim, udało mi się zakupić na promocji zestaw Fifka17 + PS4 (ale nie slim) za 149 funtów (prawie jak darmo)
Więc leży sobie teraz mój play spokojnie i czka aż zacznę na nim grać.
Jako, że zawsze grałem na PC, obawiam się gry na padzie (chodzi mi o FPS).
Planuję zatem zakup XIM4 - wiem, że są inne fora od takich spraw... ale nie chce mi się bawić w rejestrację etc.
Może ma tutaj ktoś wspomniany XIM4 albo inne ustrojstwo które pozwala podłączyć mysz i klaw?
Ktoś coś jakoś gdzieś?

pzdr

#down
była akcja jak wychodziła SLIM - nie było lekko zdobyć ten sprzęt za taką cenę (ja kupowałem będąc na wakacjach z żoną o 2 w nocy, ale udało się...)
Poczekaj na BlackFriday - na bank będą dobre promocje w UK i US
Np teraz można kupić:
Xbox One 500gb Solus (1st Gen) - £149.00 @ ASDA
PS4 Sony Wireless Headset 2.0 Black - "£52.00" - 15.00 (voucher) = 38.00 @ Sainsbury's
XBox One 1TB Console with the Division and Gears of War 4 £199.99 @ Game
Mortal Kombat XL £14.95 (TheGameCollection)/ £14.85 @ Base.com
itd.... itd
No ale to ceny w UK
Ostatnio edytowano 16 lis 2016, o 23:27 przez Kirkbyboy, łącznie edytowano 1 raz
Kirkbyboy

1 year of membership

Postprzez HappyBlancik » 16 lis 2016, o 23:04

Kirkbyboy napisał(a):Witam...
przy okazji premiery gry FIFA17 i nowej konsoli PS4 Slim, udało mi się zakupić na promocji zestaw Fifka17 + PS4 (ale nie slim) za 149 funtów (prawie jak darmo)
Planuję zatem zakup XIM4 - wiem, że są inne fora od takich spraw... ale nie chce mi się bawić w rejestrację etc.
Może ma tutaj ktoś wspomniany XIM4 albo inne ustrojstwo które pozwala podłączyć mysz i klaw?
Ktoś coś jakoś gdzieś?

pzdr

Nie chcesz powiedzieć gdzie mogę kupić tę konsolkę za tyle? ;>
Obrazek
"Czas nie leczy ran, on tylko przyzwyczaja do bólu"
HappyBlancik

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Szpieg1 » 16 lis 2016, o 23:30

HappyBlancik napisał(a):
Ktoś coś jakoś gdzieś?

pzdr

Ale Ty przecież sprzedawałeś swoją konsolę przez brak czasu :D

Edit: Fifa 17 jest bardzo dobra, według mnie porównywalna z 14 a lepsza od 15 i 16 (szczególnie 16 według mnie to była kpina na PC)
Ja bym urzadził turniej w fifę 17 ale nie wiem czy będą chętni :)
Ostatnio edytowano 17 lis 2016, o 01:18 przez Szpieg1, łącznie edytowano 1 raz
Szpieg1

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez HappyBlancik » 16 lis 2016, o 23:34

Szpieg1 napisał(a):
HappyBlancik napisał(a):
Ktoś coś jakoś gdzieś?

pzdr

Ale Ty przecież sprzedawałeś swoją konsolę przez brak czasu :D

Ale pograłbym sobie kilka meczyków w nową 17stkę :roll:
Obrazek
"Czas nie leczy ran, on tylko przyzwyczaja do bólu"
HappyBlancik

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Majster.M » 18 gru 2016, o 18:17

Witam,
nie znalazłem odpowiedzi do kwestii Kirbyboy odnośnie podłączenia klawiatury do ps4, daltego pytam:

Czy ktoś bawił się w takie podłączenie? Czy są jakieś zacięcia przy graniu? Co jest do tego potrzebne? Jaki sprzęt polecacie?
Czasami odwiedzając kolegę pogramy w Fifę 17, a że grałem w gry tylko na klawiszach to leje mnie na padzie aż niemiło :dry:
Nie mam czasu nauczyć się grać na padzie.
Z góry dzięki za konstruktywne odpowiedzi.
Liverpool Football Club - To brzmi dumnie...
Majster.M

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Kirkbyboy » 18 gru 2016, o 20:14

No ja zakupiłem xim4 za 129gbp ale zanim zagram na nim pewnie minie jeszcze ponad miesiąc xd
Nawet jeszcze playa nie wypakowalem wiec może trochę potrwać nim odpale zabawki xd
Kirkbyboy

1 year of membership

Poprzednia strona

Powrót do Różności