PlayStation 4

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

PlayStation 4

Postprzez danio442 » 26 wrz 2014, o 18:27

Cześć,założyłem ten temat bo z tego co widzę to nie ma tematu o NextGenie. Założyłem go też z powodów "osobistych" tzn. chciałbym się dowiedzieć jakie są Wasze wrażenia nt. tej konsoli,oraz chciałbym się czegoś dowiedzieć... a mianowicie natknąłem się dziś na stronie EURO na taką oto ofertę :arrow: http://www.euro.com.pl/konsole-playstat ... a-15.bhtml i nie ukrywam,że przypadła mi ona do gustu tym bardziej,że kupując gdzie indziej samą konsolę bez żadnej gry trzeba zapłacić od 1599 zł w zwyż. I tutaj moje pytanie na temat postawienia konsoli pionowo potrzeba jest "podkładka" i czy lepiej wybrać oryginalną od Sony (http://www.euro.com.pl/akcesoria-playst ... tand.bhtml) czy tańsza od Speedlink (http://www.euro.com.pl/akcesoria-playst ... slim.bhtml) jest równie dobra :?: Chciałbym się również dowiedzieć jak wygląda sprawa ładowania Dual Shock'a :?: wszystkie kable są w zestawie :?: i czy gdy ładuje pada to nie mogę grać :?: bo znalazłem coś takiego do kupienia (http://www.euro.com.pl/akcesoria-playst ... -ps4.bhtml) i po prostu nie kapuję jak to jest.

E.
Dzięki TJHicks ,właśnie też mi się dziwne to wydało,że trzebaby dokupywać kable :o .EA chyba wie,że się zastanawiam nad kupnem bo dostałem maila (+/- 1h temu) z tym linkiem :arrow: http://www.mediamarkt.pl/rybnik/konsola ... -OTH_pl_PL . Chyba wybiorę właśnie Media bo z tego co widzę tutaj jest wersja Ultimate Team i w dodatku w Media ta cena ma obowiązywać do 3 października.
Ostatnio edytowano 26 wrz 2014, o 19:03 przez danio442, łącznie edytowano 1 raz
danio442

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Re: PlayStation 4

Postprzez pdg90 » 26 wrz 2014, o 18:32

Weź pod uwagę gwarancję, a więc gdzie najlepiej rozwiązują sprawy problemowe :) Ja właśnie oddałem swoją konsolę na gwarancję i zobaczę jak zostanę obsłużony. Od razu odradzam Komputronik, mój kumpel miał wiele problemów z odzyskaniem !! konsoli
pdg90

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez TJHicks » 26 wrz 2014, o 18:50

danio442 napisał(a):Cześć,założyłem ten temat bo z tego co widzę to nie ma tematu o NextGenie. Założyłem go też z powodów "osobistych" tzn. chciałbym się dowiedzieć jakie są Wasze wrażenia nt. tej konsoli,oraz chciałbym się czegoś dowiedzieć... a mianowicie natknąłem się dziś na stronie EURO na taką oto ofertę :arrow: http://www.euro.com.pl/konsole-playstat ... a-15.bhtml i nie ukrywam,że przypadła mi ona do gustu tym bardziej,że kupując gdzie indziej samą konsolę bez żadnej gry trzeba zapłacić od 1599 zł w zwyż. I tutaj moje pytanie na temat postawienia konsoli pionowo potrzeba jest "podkładka" i czy lepiej wybrać oryginalną od Sony (http://www.euro.com.pl/akcesoria-playst ... tand.bhtml) czy tańsza od Speedlink (http://www.euro.com.pl/akcesoria-playst ... slim.bhtml) jest równie dobra :?: Chciałbym się również dowiedzieć jak wygląda sprawa ładowania Dual Shock'a :?: wszystkie kable są w zestawie :?: i czy gdy ładuje pada to nie mogę grać :?: bo znalazłem coś takiego do kupienia (http://www.euro.com.pl/akcesoria-playst ... -ps4.bhtml) i po prostu nie kapuję jak to jest.

Jeśli chcesz postawić konsolę to potrzebujesz podkładkę, a jeśli chodzi o ładowanie pada, wszystko masz w zestawie, nie musisz kupować niczego osobno. Oczywiście możesz grać podczas ładowania o ile podłączysz pada do konsoli :wink:
Obrazek
''W trakcie swojego życia nigdy nie przestawaj marzyć. Nikt nie może zabrać ci marzeń'' - Tupac Shakur
TJHicks

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez WiniPL » 26 wrz 2014, o 19:23

danio442 napisał(a):Cześć,założyłem ten temat bo z tego co widzę to nie ma tematu o NextGenie. Założyłem go też z powodów "osobistych" tzn. chciałbym się dowiedzieć jakie są Wasze wrażenia nt. tej konsoli,oraz chciałbym się czegoś dowiedzieć... a mianowicie natknąłem się dziś na stronie EURO na taką oto ofertę :arrow: http://www.euro.com.pl/konsole-playstat ... a-15.bhtml i nie ukrywam,że przypadła mi ona do gustu tym bardziej,że kupując gdzie indziej samą konsolę bez żadnej gry trzeba zapłacić od 1599 zł w zwyż. I tutaj moje pytanie na temat postawienia konsoli pionowo potrzeba jest "podkładka" i czy lepiej wybrać oryginalną od Sony (http://www.euro.com.pl/akcesoria-playst ... tand.bhtml) czy tańsza od Speedlink (http://www.euro.com.pl/akcesoria-playst ... slim.bhtml) jest równie dobra :?: Chciałbym się również dowiedzieć jak wygląda sprawa ładowania Dual Shock'a :?: wszystkie kable są w zestawie :?: i czy gdy ładuje pada to nie mogę grać :?: bo znalazłem coś takiego do kupienia (http://www.euro.com.pl/akcesoria-playst ... -ps4.bhtml) i po prostu nie kapuję jak to jest.

http://www.redcoon.pl/B469703-Sony-Comp ... efId=ceneo
Tu masz golasa za 1499,ale i tak bardziej się opłaca wziąść z Fifą w zestawie, w końcu kosztuje ponad dwie stówy.
I think about a special place, that’s when the darkness fades,
That special place is Anfield, the place where dreams are made.
WiniPL

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Esiu » 18 lis 2014, o 14:50

Mam pytanie do osób ogarniętych w temacie. A konkretnie, czy opłaca się już teraz kupować ps4 czy lepiej kupić starszą konsole i zainwestować w przeróbkę? Byłem przekonany co do kupna ps4, ale kolega z pracy przekonuje mnie, że wszystkie nowe gry jeszcze przez jakiś czas będą dostępne na starsze konsole, a nowej 4 co oczywiste tak prędko nie przerobimy. Chciałbym aby osoby "siedzące w temacie" wypowiedziały się na ten temat bo trochę ciężko uwierzyć mi to że wszystkie gry będą dostępne na starym sprzęcie. Po co w takim razie wypuszczano ps4? Proszę o konkretne odpowiedzi bo chciałbym być pewny wszystkiego zanim wydam kasę, a nie znam się na tym także liczę na was :)
Esiu

Postprzez Fio » 18 lis 2014, o 15:03

Niestety, Twój kolega jest w błędzie. Przykładu nie trzeba długo szukać - Assassin's Creed Unity wyszedł na PS4, bo starsza konsola nie ma opcji "udźwignąć" takiej gry. Oczywiście dla PS3 została przygotowana osobna gra z serii z podtytułem Rogue, ale zapewniam, że wrażenia wizualne zupełnie inne :) A przykład bardziej z "naszego podwórka" - Fifa 15 na PS4 na nowym silniku kontra Fifa 15 na PS3, która poza aktualizacją składów nie rożni się zbytnio od Fify14.

Okres jesień-zima to zawsze był okres bogaty w nowe tytuły na wszystkie platformy i właśnie teraz wychodzi najwięcej gier. Dziś np. masz premierę GTAV na PS4, która oczywiścia wyszła na PS3, ale w mniej bogatej opcji.

Podsumowując, jeśli stać Cię na PS4 i nowe gry za około 220 zł to nie zastanawiaj się ;) Trzeba iść na przód. Pozdrawiam.
Fio

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez damiantlfc » 18 lis 2014, o 15:12

@up

Jak słysze, że fifa 15 na konsole starej generacji niczym zbytnio sie nie różni od fify 14 to zastanawiam się kto w naszym kraju gra w tą fife , ślepi czy niepełnosprawni ? k*rwa hah, fifa 15 na xbox 360 jest zajebista kto tego nie widzi ten cebulak, pozdro czekam na hejty :D
damiantlfc

Postprzez Fio » 18 lis 2014, o 15:25

damiantlfc napisał(a):@up

Jak słysze, że fifa 15 na konsole starej generacji niczym zbytnio sie nie różni od fify 14 to zastanawiam się kto w naszym kraju gra w tą fife , ślepi czy niepełnosprawni ? k*rwa hah, fifa 15 na xbox 360 jest zajebista kto tego nie widzi ten cebulak, pozdro czekam na hejty :D

Jeśli nie masz większych wymagań to graj na X360 nawet do Fify 2020 ;)
Fio

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Redi » 18 lis 2014, o 15:29

damiantlfc napisał(a):@up

Fajnie, że Tobie się podoba, ale nie wciskaj innym tego gówna na kiju jako "zajebistą grę". Ja jako użytkownik X360 wolałem sprzedać 15-tkę i kupić sobie wersję na PC, będąc nawet przygotowanym pomęczyć się z trainerowcami (nie, nie mam odłożonych funduszy na XONE).
Redi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Inidgo » 18 lis 2014, o 15:34

Zastanawiam sie ja mozna kupowac konsole next gen po to aby ja przerabiac;) to juz lepiej zostac przy pececi, podlaczyc pada i grac w piraty. Mniemam, że chodzi raczej o ceny gier. Tak są drogie ale...ja kupiłem swoja biała ps4 ( cudnie wyglada) z grą driveclub za 240 ( jak pomyślę dzisiaj to, aż mnie... ;) w każdym razie teraz kupuje gry w wersjach cyfrowych na allegro za: fifa 2015 - 69 pln, pes 2015 - 120 PLN w dniu premiery. Wadami tego sposobu mogą byc: konieczność utworzenia dodatkowego konta użytkownika( max 16) miejsce na dysku i...czas ściągnięcia gry z psstore. Reasumujac...zabawka warta swojej ceny, a gry można mieć/kupić za normalna kasę <120 pln. I dodam, że driveclub jest mega;) ps. Mi fifa się nie podoba, zrobili jak zawsze super trening ale sama symulacja to slabiutko. Natomiast pes gameplay ma jeden z lepszych jak nie najlepszy ze wszystkich wersji. Oczywiście jet to moja subiektywna ocena;)
Inidgo

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Redi » 18 lis 2014, o 15:46

@up

Troche polece offtopem, ale nawiązując do Twojej opinii: jakby wyszła Pro Evolution Fifa z grafą od EA i gameplayem od Konami to kupiłbym nawet PS4 :D
Redi

Postprzez spike550 » 18 lis 2014, o 15:51

Jeżeli wcześniej nie grałeś w nic na PS3 to osobiście poleciłbym Ci zacząć od tej konsoli. Jest cała masa zajebistych tytułów do ogrania a wychodzą też jeszcze nowe, oczywiście już w nieco okrojonych wersjach. Na PS4 na razie nie ma zbyt wielu hitów i pewnie jeszcze trochę potrwa zanim będzie w czym przebierać. Chociaż z drugiej strony, gdy czytam że dla wielu producentów next geny już teraz są zbyt słabe to mam poważne wątpliwości czy PS4 i jakikolwiek inna konsola kiedykolwiek osiągnie sukces poprzedniej generacji.
spike550

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Inidgo » 18 lis 2014, o 15:57

Redi napisał(a):@up

Troche polece offtopem, ale nawiązując do Twojej opinii: jakby wyszła Pro Evolution Fifa z grafą od EA i gameplayem od Konami to kupiłbym nawet PS4 :D

Za taka grę mogę 240pln dać;) hehe
Inidgo

Postprzez Redman » 18 lis 2014, o 16:25

mam taką sprawę, jeśli ktoś z was ma GTA V na PS4 (z polskimi napisami), to bardzo prosiłbym o podanie numeru CUSA, który znajduje się na boku pudełka. Kolega mieszający w UK chce kupić GTA i chciałby żeby była z polskimi napisami. Jeśli numery będą się zgadzały z dostępnymi w angielskich sklepach to na pewno będzie z polskimi napisami.
Obrazek
Redman

Postprzez Mudrikos » 18 lis 2014, o 16:44

Esiu napisał(a):Mam pytanie do osób ogarniętych w temacie. A konkretnie, czy opłaca się już teraz kupować ps4 czy lepiej kupić starszą konsole i zainwestować w przeróbkę? Byłem przekonany co do kupna ps4, ale kolega z pracy przekonuje mnie, że wszystkie nowe gry jeszcze przez jakiś czas będą dostępne na starsze konsole, a nowej 4 co oczywiste tak prędko nie przerobimy. Chciałbym aby osoby "siedzące w temacie" wypowiedziały się na ten temat bo trochę ciężko uwierzyć mi to że wszystkie gry będą dostępne na starym sprzęcie. Po co w takim razie wypuszczano ps4? Proszę o konkretne odpowiedzi bo chciałbym być pewny wszystkiego zanim wydam kasę, a nie znam się na tym także liczę na was :)

Jak masz za dużo pieniędzy lub nie masz innych wydatków niż gry to kup sobie ps4. W każdym innym przypadku wybierz ps3 którego używanego kupisz za śmieszne pieniądze.
Mudrikos

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Następna strona

Powrót do Różności