Pełne mecze Liverpoolu

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, dymos, Daniel, Jetzu, Gonzo, Jaszczur91, AirCanada, Ibiz

Pełne mecze Liverpoolu

Postprzez FreddieMercury » 31 lip 2014, o 16:05

Temat założony i miejmy nadzieję pomocny.

PROŚBA O BRAK SPOILEROWANIA WYNIKÓW.

Zazwyczaj mecz chce obejrzeć osoba, która nie oglądała meczu, a zdradzanie wyniku jest strasznie denerwujące.

Oczywiście można wrzucać cały mecz, jak również oddzielnie jedną i drugą połowę.

Z doświadczenia (oglądania NBA) wiem, że NAJLEPSZE są możliwości obejrzenia BEZ POBIERANIA, czyli w tak zwanej "chmurze", ułatwia to szybkiemu obejrzeniu meczu bez konieczności pobierania.
FreddieMercury

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Re: Pełne mecze LFC (do pobrania i obejrzenia)

Postprzez liverpoolek » 31 lip 2014, o 16:12

http://forum.rojadirecta.es/forumdispla ... matches%29

Tutaj zawsze można pobrać praktycznie każdy mecz. Mam nadzieję że się przyda.
A opcja z oglądaniem online też dobra.
Obrazek
Modlić się to pójść na spacer z Bogiem po to, by uzgodnić wspólne marzenia.
Pracuj w ciszy, niech sukcesy robią hałas.
liverpoolek

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez tomi9 » 31 lip 2014, o 16:13

Tutaj również można pobrać

http://allgoals.com.pl/index.php
- Liverpool FC jest ogromną częścią mojego życia - Steven Gerrard

Obrazek
tomi9

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez dymos » 31 lip 2014, o 16:14

Wpiszcie do kanonu, jak 90% Liverpoolczyków: http://lfc.vn . Wietnam robi robote. Highlighty, wywiady, pełne mecze, skróty LFC.
dymos
Moderator

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Re: Pełne mecze Liverpoolu

Postprzez arvedui » 31 lip 2014, o 17:59

Mam wrażenie, że chodzi o to, żeby po konkretnym meczu wrzucić konkretny link, a nie podrzucać te do Roja Directa, gdzie rzucają linki do stron z wymaganym kontem premium - bez niego za nic nie pobierzesz tak dużego pliku jak pół meczu. Sam temat godny przyklaśnięcia, bo tu najszybciej znajdą się ludzie, dla których priorytetem będzie mecz Liverpoolu, a nie derby Mediolanu czy mecz Porto – Marítimo.
arvedui
Redaktor

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez FreddieMercury » 31 lip 2014, o 18:12

arvedui napisał(a):Mam wrażenie, że chodzi o to, żeby po konkretnym meczu wrzucić konkretny link, a nie podrzucać te do Roja Directa, gdzie rzucają linki do stron z wymaganym kontem premium - bez niego za nic nie pobierzesz tak dużego pliku jak pół meczu. Sam temat godny przyklaśnięcia, bo tu najszybciej znajdą się ludzie, dla których priorytetem będzie mecz Liverpoolu, a nie derby Mediolanu czy mecz Porto – Marítimo.

Nie pozostaje mi nic, jak znów się zgodzić z arvedui :)

Właśnie to miałem na myśli, by wrzucać konkretne linki i ułatwiać sobie życie, bo pobieranie meczu z Roja Directa to często godziny czekania, a bardzo rzadko jest coś do obejrzenia online bez pobierania, no i oczywiście jest zazwyczaj w języku hiszpańskim. To mija się z celem.

Wrzucajmy konkretne linki, do obejrzenia online, język polski i angielski są BARDZO mile widziane (i raczej na językach się skupiajmy).

Ułatwiajmy sobie kibicowanie Liverpoolowi.

Edit :

Może też prośba do administratorów, żeby kiedy podajecie newsa na lfc.pl, że jest dostępny mecz, to możecie też czasami wkleić te linki tutaj. Dlaczego ? Bo na stronie trudno uniknąć zobaczenia wyniku, czy słów " wygrana", "przegrana" :)

Może sobie pozwolę przerzucić tutaj linki z lfc.pl :

MANCHESTER CITY - LIVERPOOL (31.07.14 r., 01.00 - mecz towarzyski, Nowy Jork)

I połowa
II połowa (1/2)
II połowa 2/2

Spoiler:
FreddieMercury

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Venom » 3 sie 2014, o 14:27

Ma ktoś link do meczu z Milanem ?
ŻYJ TAK, ABYŚ NIGDY NIE ZOSTAŁ SAM

"... the most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody."
Venom

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez FootballClub » 3 sie 2014, o 14:30

Venom napisał(a):Ma ktoś link do meczu z Milanem ?

http://www.youtube.com/watch?v=NTUUnobPWWw
FootballClub

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez MenToS » 3 sie 2014, o 14:38

Tutaj również obejrzysz ten mecz :P http://www.lastminutegoals.org/ac-milan ... ull-match/

Jest po angielsku :P
"Steven Gerrard has not won a premier league but he won something bigger and thats our hearts"
“When I die, don't bring me to the hospital. Bring me to Anfield. I was born there and I will die there.”
MenToS

Postprzez Venom » 3 sie 2014, o 14:45

Dziękuję Wam :)
ŻYJ TAK, ABYŚ NIGDY NIE ZOSTAŁ SAM

"... the most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody."
Venom

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Qwerty » 4 sie 2014, o 20:50

FreddieMercury napisał(a):
arvedui napisał(a):Mam wrażenie, że chodzi o to, żeby po konkretnym meczu wrzucić konkretny link, a nie podrzucać te do Roja Directa, gdzie rzucają linki do stron z wymaganym kontem premium - bez niego za nic nie pobierzesz tak dużego pliku jak pół meczu. Sam temat godny przyklaśnięcia, bo tu najszybciej znajdą się ludzie, dla których priorytetem będzie mecz Liverpoolu, a nie derby Mediolanu czy mecz Porto – Marítimo.

Nie pozostaje mi nic, jak znów się zgodzić z arvedui :)

Jeśli będzie potrzeba, to w miarę możliwości będę mógł wstawić jakieś linki premium.

Jeśli chodzi o mecze Premier League to będą one dostępne do 24h po meczu na torrentach w różnych jakościach, więc nie ma sensu ich tu wstawiać. Champions League to samo.
Qwerty

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez burmanek » 4 sie 2014, o 21:19

Mógłby ktoś, kiedy już pojawią się linki podesłać mi na maila nasz mecz z ManU - oczywiście bez podawania wyniku ;) Nie mogę zarwać nocki a źle się ogląda mecz znając wynik. Jak coś piszcie na PW, nie chcę tu robić spamu.
Obrazek
burmanek

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Kaczorro » 5 sie 2014, o 13:51

Jest już gdzieś może nasze spotkanie z United? Ewentualnie jakiś obszerny skrót?

e: znalazłem na youtube z niemieckim komentarzem: https://www.youtube.com/watch?v=gE3caNgIu_8

e2: faktycznie, nie zauważyłem, że już jest.
Kaczorro

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez bedu23 » 5 sie 2014, o 18:22

bedu23

Postprzez Hills » 10 sie 2014, o 15:21

Jeżeli ktoś ma Borussię do ściągnięcia to bardzo proszę o link, byłem w pracy i nie mogłem obejrzeć...
Hills
Moderator

Następna strona

Powrót do Różności