Urlop

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Urlop

Postprzez Django » 3 cze 2019, o 13:20

Nicco napisał(a):Witam, w wakacje planuję wybrać się z moją kobietą na jakiś wyjazd kilkudniowy na terenie Polski. Jako że nie przepadam za plażami pełnymi spoconych ludzi, a w góry jeżdżę często, pomyślałem o Mazurach. Nigdy nie byłem.

Czy którychś z was był kiedykolwiek lub bywa i mógłby polecić jakieś konkretne miejsce. Lub gdzie warto pojechać, może coś zwiedzić czy zobaczyć.

Z góry dzięki i pozdrawiam.

Dolny Śląsk - Kotlina Kłodzka, może trochę bliżej Wałbrzycha. Do zwiedzania na 3-4 sezony, góry nie są męczące, blisko do Czech, gdzie też są świetne miejsca. Jeżeli chciałbyś liste atrakcji, to na prv, bo jest tego od groma.

E: Widzisz, miałem przeczucie, że pochodzisz z tamtych okolic :), ale nie było nigdzie info. Z mojej strony polecam jeszcze Gorce i Bieszczady.
Ostatnio edytowano 3 cze 2019, o 14:53 przez Django, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Nicco » 3 cze 2019, o 14:05

Django napisał(a):
Nicco napisał(a):Witam, w wakacje planuję wybrać się z moją kobietą na jakiś wyjazd kilkudniowy na terenie Polski. Jako że nie przepadam za plażami pełnymi spoconych ludzi, a w góry jeżdżę często, pomyślałem o Mazurach. Nigdy nie byłem.

Czy którychś z was był kiedykolwiek lub bywa i mógłby polecić jakieś konkretne miejsce. Lub gdzie warto pojechać, może coś zwiedzić czy zobaczyć.

Z góry dzięki i pozdrawiam.

Dolny Śląsk - Kotlina Kłodzka, może trochę bliżej Wałbrzycha. Do zwiedzania na 3-4 sezony, góry nie są męczące, blisko do Czech, gdzie też są świetne miejsca. Jeżeli chciałbyś liste atrakcji, to na prv, bo jest tego od groma.

Tak się składa że byłem już tam bo mieszkam niedaleko. Ale dzięki za odpowiedź.
I stanę się pasterzem, na Twoją Panie chwałę, od Ciebie pochodzi moc moja, Twoją wypełniam wolę, do Ciebie kieruję swe kroki, by u Twojego zasiąść tronu.
In nomine Patris,
et Fili,
et Spiritus Sancti.
Nicco

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez zorenka » 20 cze 2019, o 19:52

słoneczny brzeg idealny tani i piękny na urlop w bułgarii
zorenka

Poprzednia strona

Powrót do Różności