Ogłoszenia drobne

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Ogłoszenia drobne

Postprzez BadBoy1920h » 27 mar 2018, o 12:50

Mam na sprzedaż Nowego Samsunga Galaxy S9, Fioletowy.

Pudełko oryginalnie zafoliowane, także telefon nie był jeszcze uruchamiany.

Cena, jak na rzadki kolor uważam za dobrą ;) ( sklepowa i na allegro to 3499 ) U mnie taniej !

https://www.olx.pl/oferta/samsung-galax ... t6Z5Z.html
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"
BadBoy1920h

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez gertar » 27 mar 2018, o 13:14

BadBoy1920h napisał(a):Mam na sprzedaż Nowego Samsunga Galaxy S9, Fioletowy.

Pudełko oryginalnie zafoliowane, także telefon nie był jeszcze uruchamiany.

Cena, jak na rzadki kolor uważam za dobrą ;) ( sklepowa i na allegro to 3499 ) U mnie taniej !

https://www.olx.pl/oferta/samsung-galax ... t6Z5Z.html

Co do kupowania telefonów z drugiej ręki, które pochodzą od operatorów, polecam artykuł jakich dużo w sieci np:

http://technologiczna.pl/kupujesz-nowy- ... koncowych/

Poza tym, takie telefony, przez to, że mają "podrasowany" soft przez operatora, to często aktualizacje są z dużym opóźnieniem.
gertar

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez BadBoy1920h » 27 mar 2018, o 14:51

gertar napisał(a):
Co do kupowania telefonów z drugiej ręki, które pochodzą od operatorów, polecam artykuł jakich dużo w sieci np:

http://technologiczna.pl/kupujesz-nowy- ... koncowych/

Poza tym, takie telefony, przez to, że mają "podrasowany" soft przez operatora, to często aktualizacje są z dużym opóźnieniem.

Jeżeli chciałeś odstraszyć potencjalnych kupców, to być może Ci się udało.

Jeżeli chciałeś tylko ostrzec, to sam się pod tym podpisuje.

Z tym u mnie nie ma problemu, ponieważ mam abonament. Jestem klientem t-mobile już 9 lat i standardowo co miesiąc place abonament.

Jeśli chodzi o aktualizację, to od 3 lat gdy mam telefon, nie aktualizuje niczego. Często jest tak, że po aktualizacji telefony zamulają, dlatego ich nie aktualizuje i przez to telefon śmiga normalnie.
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"
BadBoy1920h

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez gertar » 27 mar 2018, o 17:44

Po prostu ostrzegam ogólnie. Nie podważam, że jesteś uczciwy.

Niektóre sprzęty (np niektóre power banki) wymagają jakiejś tam wersji androida - bez aktualizowania softu możesz np za rok kupić coś do telefonu i nie będzie kompatybilne.

Możesz być i 20 lat klientem jakiejś sieci. Mogą wydarzyć się zdarzenia losowe - gorsza sytuacja materialna lub co gorsza śmierć (życzę Ci wszystkiego najlepszego, i obyś dożył setki :) ) wtedy już nowy właściciel ma problem z telefonem.

Reasumując - nigdy nie kupie telefonu bezpośrednio od operatora, a tym bardziej z drugiej ręki od operatora.
gertar

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez BeBe » 27 mar 2018, o 18:11

Ten " podrasowany " Soft w większości przypadków umożliwia Ci korzystanie z pewnych rozwiązań wprowadzonych przez operatora . Volte, vowifi , kodeki, to takie pierwsze z brzegu które są dość fajnymi i wbrew pozorom przydatnymi funkcjami raczej nie dostępnymi w otwartym sofcie. W Polsce przynajmniej.
Bez ciemności nie ma światła. Bez zła nie ma dobra.
BeBe

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Komar » 27 mar 2018, o 22:06

Przecież brandowany soft to najgorszy rak, który trawi Androida. Mulaste to, nieprzydatne i blokuje aktualizacje.
Komar

Postprzez BeBe » 29 mar 2018, o 01:53

Komar napisał(a):Przecież brandowany soft to najgorszy rak, który trawi Androida. Mulaste to, nieprzydatne i blokuje aktualizacje.

Dlaczego tak twierdzisz? Na przykładzie w.w Samsunga. Ewentualnie jakiego kolejek innego producenta z własną nakładką systemową.
Mulaste? Jeśli bierzesz pod uwagę kweste dwóch sekund dłuższego włączania telefonu w przypadku s9 / pixel to ok, ale to nie jest zależne od Softu openowego czy tego pod operatora tylko raczej nakładki samego producenta.

Nieprzydatne ? Hmm ;) zależy od tego jak kto wykorzystuje to co jest mu oferowane .

Aktualizacje, no tu racja ale to jest znowu kwestia porównania telefonów z czystym androidem (A tu mowa była o s9tce) Kestia Softu pod operatora nie ma tu aż tak dużego wpływu. Są one dość równo prowadzone że tak powiem.

Ogólnie to nie bardzo wiem czy aby Napewno mówimy o tym samym, czy może Tobie chodzi o porównanie czystego androida z tym z zakładkami producentów.
Bez ciemności nie ma światła. Bez zła nie ma dobra.
BeBe

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez HappyBlancik » 29 mar 2018, o 10:14

Najlepiej kupić Iphona i niczym się nie martwić. Nawet jakiś stary 6/6S jest lepszy od najnowszego androida.
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.
HappyBlancik

Postprzez Szpieg1 » 29 mar 2018, o 11:36

HappyBlancik napisał(a):Najlepiej kupić Iphona i niczym się nie martwić. Nawet jakiś stary 6/6S jest lepszy od najnowszego androida.

E tam, najlepiej kupić Nokię 1616 i niczym się nie martwić :D
Szpieg1
Moderator

Postprzez Soso » 22 kwi 2018, o 20:11

Zapraszam do nowego serwisu dla wszystkich z branży budowlanej i nie tylko :) Internetowa Giełda Materiałów Budowlanych już ruszyła :!:
Obrazek
https://www.facebook.com/iGMB2018/
https://igmb.pl
Obrazek
„Forma jest chwilowa, klasa jest wieczna”
Soso

Postprzez Arida » 24 kwi 2018, o 18:20

Cześć ,
Nie wiem czy w dobrym temacie ale nie mogłem znaleźć innego a chciałbym zapytać czy ktoś kiedyś zamawiał coś takiego :
https://canvasstand.com/products/anfiel ... 9828534324
Czy jest to warte zamówienia ? Jakieś opinie ?
Jeśli w złym temacie to przepraszam. :)
Arida

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez hyuga » 24 kwi 2018, o 19:17

Idź do castoramy, zamów sobie ramy w wybranych rozmiarach (dział dekoracji). Następnie drukarnia/agencja reklamy i prosisz o wydruk na canvasie (płótnie). Gotowe wydruki obijasz takerem i wieszasz. Zaoszczędzisz 2/3 tej kwoty :)
Obrazek
hyuga

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez akhrem9 » 16 sie 2018, o 13:42

Nie wiem, czy ludzie jeszcze kupują tablety, ale mam jeden nowy do sprzedania. Powołując się na stronę lfc możecie liczyć na jakąś zniżkę :D
https://www.olx.pl/oferta/lenovo-yoga-tab-3-8-lte-2-16-gb-CID99-IDvdXWd.html
akhrem9

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez swigi20 » 16 sie 2018, o 14:02

Witam.
A to i ja niestety z żalem muszę się pozbyć oto 2 telefonów: (czarny należał do mnie drugi do mojej narzeczonej ).
https://www.olx.pl/oferta/samsung-galax ... vdFqC.html
https://www.olx.pl/oferta/samsung-galax ... vdFGw.html
Dostaliśmy nowe telefony i te są nam nie potrzebne.
Wszystko śmiga jak należy nie wciskam tutaj żadnego kitu.
Mam nadzieje że posłuży kibicowi tego klubu :D
Pozdrawiam :D
swigi20

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez blu » 19 sie 2018, o 15:07

szanse raczej nikłe, no ale spróbuję ;)

Czy jest ktoś z okolic Rybnika/Wodzisławia i potrzebuje gruz? Szukam miejsca do wywozu, posiadam transport ale tylko przez 3 dni.
blu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różności