Ogłoszenia drobne

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Ogłoszenia drobne

Postprzez Hills » 1 sie 2013, o 12:05

Co jakiś czas przez forum przewijają się wypowiedzi o tematyce "kupię/sprzedam/wymienię/oddam w dobre ręce/szukam pracy/gdyby ktoś jej szukał...". Niestety giną one wśród pozostałych postów zaśmiecając przy okazji wątek przeznaczony do innych celów. Dlatego też otwieram nowy dział - Ogłoszenia drobne - mający na celu skupiać wszystkie tego typu wypowiedzi w jednym, konkretnym miejscu.

Chcesz pozbyć się niepotrzebnych rzeczy? A może kupić lub oddać coś za darmo? Poszukujesz pracy? A może jesteś w stanie pomóc w jej znalezieniu? Napisz. Nasze forum jest "podwórkiem", które skupia ludzi połączonych miłością do The Reds. O wiele łatwiej przeprowadzić transakcję lub pomóc "Czerwonemu Bratu", niż komuś obcemu.

Nie będę rozpisywał się nad żadnym regulaminem, gdyż mamy już swoją "biblię", do której odnośnik wrzucam poniżej.
viewtopic.php?f=7&t=48

Korzystając z działu proszę o przestrzeganie powyższych zasad, aby temat ten nie stał się śmietnikiem, do którego po kilku tygodniach nikt nie będzie chciał zaglądał.

Życzę wszystkim powodzenia i owocnego korzystania z tego wątku :)
Hills
Moderator

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Re: Ogłoszenia drobne

Postprzez Wietor » 1 sie 2013, o 12:20

Drodzy koledzy kibice,

(z góry przepraszam, jeśli wątek nadaje się jedynie jako off-topic o przeniesienie do tegoż działu, nie ukrywam że chciałbym komuś dać 'złoty bilet', dlatego tworzę nowy wątek).

Zg. z hasłem "you'll never walk alone" wolę pomóc "czerwonemu bratu" niż osobie mi kompletnie obojętnej :)

Szukam osoby do pracy w scoutingu (tyle tylko że nie jest to praca dla klubu piłkarskiego, a dla providera dla betting companies...najkrócej pisząc: wchodzicie na livescore? Zastanawialiście się kiedyś skąd się biorą wyniki na żywo? Cóż, ktoś po prostu JEST na tych meczach i relacjonuje). Miejsce pracy: Bydgoszcz, (Zawisza jest w Ekstraklasie) dlatego obecnie poszukuję konkretnie osoby z tego miasta lub niezbyt dalekiej okolicy.

Praca pewna, sam zarabiałem od 2009 roku w tej spółce (w różnych krajach), płaca niezła - aczkolwiek jest to - nie ukrywam - zajęcie dorywcze (tzn. pracujesz tylko kiedy mecz jest w mieście lub musisz kogoś zastąpić w innym regionie). Zainteresowanych/zainteresowane proszę o kontakt poprzez PW. Szukam osoby, mówiąc kolokwialnie "ogarniętej" (abym się za nią nie wstydził ;) ). Wymagana komunikatywna znajomość angielskiego (przede wszystkim prosta terminologia piłkarska), znajomość przepisów piłki nożnej.

Obecnie w grę wchodzi jedynie piłka nożna, ale kilka innych dziedzin sportu wchodzi w rachubę., Pomału, zainteresowaną osobę czeka szkolenie, łącznie może to potrwać kilka tygodni (+dostarczenie sprzętu potrzebnego do pracy).

Pozdrawiam,
Wietor.
Wietor

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Hills » 1 sie 2013, o 12:26

http://allegro.pl/listing/user/listing. ... id=6895875

Żona sprzedaje jakieś ciuszki - nowe oraz używane, męskie i damskie. Jeśli ktoś byłby chętny to proszę o kontakt ;)
Hills
Moderator

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Rafalu » 1 sie 2013, o 12:49

Witam, mam do sprzedania bardzo elegancki zegarek Arsenalu, oryginalny z limitowanej kolekcji, jeśli ktoś byłby zainteresowany, proszę o kontakt na PW lub GG :)
Obrazek
Rafalu

Postprzez diablinadali » 1 sie 2013, o 13:39

Witam, korzystając z dobrodziejstwa tego forum - mam na sprzedaż:
1. Kierownica Boplight Team AL-7050 25,4 560mm czarna - http://allegro.pl/kierownica-boplight-t ... 36654.html
2. HP DeskJet 1050 All-in-One J410a urz. wielofunkcyjne - http://allegro.pl/hp-deskjet-1050-all-i ... 08081.html
Zainteresowanych zapraszam do licytacji oraz zakupu. Jest możliwość podjęcia negocjacji cenowej i nabycia tych rarytasów przed ukończeniem aukcji :) Kontakt poprzez formularz na allegro lub gg, lub też na pw.
Pozdrawiam :)
diablinadali

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Komar » 1 sie 2013, o 13:54

A to i sam wykorzystam. Mam do sprzedania koszulę (o taką: https://img.ans-media.com/files/sc_stag ... _70459.jpg), niemalże nowa bo raz włożona (nietrafiony rozmiarowo prezent 8) ). Oddam za 80zł, do negocjacji; niepotrzebnie wisi i się kurzy. Jakby ktoś był zainteresowany to podrzucę swoje zdjęcia i wystawię na allegro.
Komar

Postprzez kam15 » 1 sie 2013, o 13:56

Samsung galaxy S3

ponadto mam na sprzedaz(tylko, bez wymiany) duzo pamietek pilkarskich, autografow.
nie bede tutaj wypisywal wszystkiego bo post mialby dlugosc watku "wszelakie pytania", ale jesli ktos jest zainteresowany to na pw czekam na wiadomosci w rodzaju "czy mam to i to", co do kwoty - to im wiecej bierzesz - tym taniej.
kam15

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez RemigiouLFC » 1 sie 2013, o 14:02

Jak już powstał temat, to i ja coś dorzucę.

Jak ktoś chciałby kupić to mam na sprzedaż oryginalne Beats by Dr.Dre. Ten model: http://allesoverbeatsbydre.nl/wp-conten ... studio.png

Jak ktoś będzie zainteresowany to mogę dać zdjęcia i takie tam. Cena do ustalenia.
Obrazek
RemigiouLFC

Postprzez lewystw » 1 sie 2013, o 20:41

Panowie ten post bedzie mozna usunac za kilka dni , tylko mam do was prosbe , startuje w konkursie i prosze was o like tego zdjęcia :) z góry dziekuje https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
lewystw

Postprzez kaziooo0804 » 1 sie 2013, o 21:19

To i ja napiszę.

Mam do sprzedania korki Reebok Sprintfit II MS. Rozmiar eur:43, 28 cm, w kolorze czarno-złoto-białym. Korki założone kilka razy, ponieważ szybko urosła mi noga i sobie w nich nie pograłem.

Cena: około 60zł.

Zdjęcia itp. mogę przesłać na PW/maila. Zachęcam! :P

Allegro - http://allegro.pl/korki-reebok-sprintfit-ii-ms-i3443039695.html
Ostatnio edytowano 2 sie 2013, o 11:58 przez kaziooo0804, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

"Zamiast słów, miejsce w głębi serca"
kaziooo0804

Postprzez BigHunter » 1 sie 2013, o 21:35

Od dłuższego czasu poszukuję takich bransoletek: <url>http://i48.tinypic.com/2zs00aq.jpg</url>
Może ktoś z Was posiada taką piękność bądź wie gdzie mógłbym coś takiego dostać? :)
BigHunter

Postprzez Gerrinzo7 » 1 sie 2013, o 21:53

Panowie ja mogę wam coś zaoferować, otóż posiadam stronę na facebook'u o profilu sportowym - dokładniej piłka nożna.
https://www.facebook.com/oni.potrafia

A więc tak, mogę was poreklamować na moim fanepage'u. Co mógłbym wam reklamować?:

# Buty piłkarskie (Korki)
# Bransoletki, koszulki, zegarki, flagi, poduszki, ogólnie gadżety piłkarskie związane z klubami/piłką nożną.
# Plakaty piłkarskie też wchodzą w grę.
# Ogólnie rzeczy związane z tematyką fanpage'a, tak żeby ludzie na nim nie hejtowali mnie, że zmieniam tematyke strony.

Oczywiście wszystko byłoby za darmo, co najwyżej moglibyście czasem obserwować moją stronę, staram się tam wprowadzać trochę tematów o LFC, część osób próbując się mi odgryzać zmienia nazwę strony na " Liverpool potrafi grać w piłkę ;> "

Ale wracając do tematu:

GG: --->> 36061174, ewentualnie na priv na fb'ku.

Możecie też na tym forum na priv, ale tutaj loguję się tylko gdy coś piszę.

Tak więc chcecie się zareklamować? "Walić" do mnie ;)

YNWA!! :)
Obrazek
YNWA!:)
Gerrinzo7

Postprzez Soso » 1 sie 2013, o 22:32

Panie i Panowie!
Mam do sprzedania nową koszulkę polo TOMMY HILFIGER! Produkt posiada wszystkie metki i jest w rozmiarze 'L'. Sprzedaję bo kupiona na prezent dla mnie koszulka jest po prostu za duża! Koszulka wykonana w 100% z bawełny!

Wymiary:
szerokość pod pachami: 2x58 cm
długość całkowita: 71 cm
długość rękawa od barku: 23 cm

Obrazek

Jeśli ktoś zainteresowany proszę o kontakt na priv. Cena atrakcyjna, nie przekroczy stówki z wysyłką :wink:
Obrazek
„Forma jest chwilowa, klasa jest wieczna”
Soso

Postprzez lucasiu » 2 sie 2013, o 01:12

Witam. Kupiłem ostatnio nowy telefon i z racji tego mam do sprzedania SE neo v z gwarancją do kwietnia. Sprzedaje cały zestaw z oryginalnym pudełkiem. Cena jaka mnie interesuje to ok. 350zł. Zdjęcia i szczegóły na priv. Planowałem wystawić telefon na allegro, ale może tutaj ktoś się zainteresuje.
Jeśli jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jeśli jesteś drugi - jesteś nikim. - Bill Shankly
lucasiu

Postprzez Maciek2111 » 2 sie 2013, o 01:38

UWAGA UWAGA :D

mam do sprzedania:
-głośniki Logitech x-540
-2x 2gb firmy GoodRam 800mhz ddr3
-zasilacz tagan 700w
-procesor intel core2duo e6600 podkrecony do 2,88 ghz
-płytę główną Asus P5N32-E SLI PLUS
-dysk twardy Seagate Barracuda 400Gb

zachecam do kupna, w razie pytań piszcie :) do wiekszosci sprzetu posiadam orginalne pudełka
Maciek2111

Następna strona

Powrót do Różności