Ogłoszenia drobne

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Ogłoszenia drobne

Postprzez pdg90 » 2 cze 2017, o 18:35

Sprzedam, https://www.olx.pl/oferta/fifa-17-plays ... muh9S.html.

Oprócz FIFY 17 na PlayStation 4 mam również na sprzedaż NBA 2k17. Preferuję kontakt poprzez PW na OLX, bo na forum ostatnio rzadko zaglądam.
pdg90

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez pdg90 » 7 lip 2017, o 18:46

Cześć i czołem! Sprzedam soczewki kontaktowe air optix o mocy -6.5. W pudełku jest 6 sztuk. Cena (75 zł) za komplet z wysyłką już wliczoną w cenę :) Długa data ważności. Sprzedaję z przyczyn czysto medycznych. Pozdrawiam!
pdg90

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez norehearsall » 20 lip 2017, o 19:34

Hej!

Mam do sprzedania grę MONOPOLY LFC, wydanie dokładnie to samo, co aktualnie wisi w sklepie:
http://store.liverpoolfc.com/lfc-monopoly/
edycja z Suarezem i Gerrardem :D

Obrazek
Obrazek

Prawie że nówka sztuka, raz śmigana. Gra kompletna i niezniszczona, na opakowaniu oryginalny hologram, gra oryginalnie w języku angielskim.
Nie mam z kim grać, więc trzeba się rozstać :(

Liczba graczy: 2-6
Czas rozgrywki: 1-3 godziny

cena: 80 zł
Ostatnio edytowano 22 lip 2017, o 15:51 przez norehearsall, łącznie edytowano 1 raz
norehearsall

2 years of membership2 years of membership

Postprzez VVViktor » 22 lip 2017, o 15:40

Monopol jeszcze aktualny?
VVViktor

Postprzez norehearsall » 22 lip 2017, o 15:51

Yup :)
wisi też na Allegro, ale trochę drożej, jak tam chciałbyś kliknąć, to przesyłka wyjdzie taniej Allegro InPostem, a różnicę w cenie wrzucę do paczki żeby być fair :)
http://allegro.pl/gra-monopoly-lfc-liverpool-fc-stan-idealny-i6896575374.html
norehearsall

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Cha3ek » 15 wrz 2017, o 15:26

E: mam jeszcze fajne słuchawki na sprzedaż:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=6965906210
I iPada w niższej cenie niż poprzednio:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=6965883859
"Wielu ludzi ma wyrobioną opinie o mnie, a oni nawet mnie nie znają. Oni nawet mnie nie spotkali." Z Liverpoolem od dwumeczu z Juventusem w 2005.
Obrazek
miss u Rafa...
Cha3ek

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez arek51 » 13 paź 2017, o 15:39

Sprzedam 14 gier na Xboxa 360, całość za 250 zł:
Resident Evil 6
NBA Live 10
Far Cry 2
PES 2012 i 2015
GTA 4
Singularity
Gears of War 1, 3
LA Noire
Forza Motorsport 3
Street Fighter 4
Soulcalibur 5
Halo 3
arek51

Postprzez HappyBlancik » 4 lis 2017, o 14:21

Witam serdecznie!

Na sprzedaż mam rewelacyjnego Mini Coopera w świetnym srebrnym kolorze z charakterystycznymi czarnymi paskami.
Auto w świetnym stanie technicznym, wszystko naprawiane na czas, w renomowanej stacji diagnostycznej.
Wyposażenie to m.in:
- sprawna i nabita klimatyzacja
- półskórzane, półkubełkowe fotele
- panoramiczny, automatycznie otwierany dach
- otwieranie i zamykanie okien i dachu z kluczyka
- i wiele, wiele innych podstawowych rzeczy jak wspomaganie itp

W tym roku wymieniana była chłodnica, pas przedni, klocki i tarcze tylne, dwa dni temu klocki i tarcze przednie, amortyzatory tył x2, tuleje wahacza, nowiutkie sprzęgło, stabilizatory i kilka innych rzeczy na nowiutkie, jedne z lepszych części.
Do tego jeszcze pierdółki jak mechanizm otwierania bagażninika, ograniczniki drzwi, linka otwierania maski, wyważanie i geometria kół itp

Świetna i regularnie sprawdzana instalacja gazowa, która idealnie się sprawuje, dzięki czemu autko jest bardzo oszczędne + książeczka serwisowa gazu

Malowane tylne nadkole u jednego z lepszych fachowców w okolicy.
Alufelgi do lekkiej renowacji - zdarł się z lekka lakier.

Dorzucam wszelakie faktury i dowody napraw, książkę serwisową gazu, opony zimowe, dwa komplety kluczyków.

W aucie już nie ma co się popsuć, gdyż większość rzeczy, które poddają się eksploatacji zostały wymienione jeszcze w tym roku, silnik BMW świetnie pracuje.
Nic, tylko jeździć i cieszyć się super samochodem, bo wrażenia 116KM przy 1050 KG masy i silniku BMW będą niesamowite!
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.
HappyBlancik

Postprzez ZohanLFC » 16 lis 2017, o 14:36

Witam,
Zbliża się zima więc wyruszam na poszukiwania zimowej czapki firmy Eisbaer. Zależy mi na konkretnym modelu który załączam poniżej. Narazie nie natrafiłem na aktualne oferty, gdyż na każdej stronie widzę napis towar wyprzedany. Stąd moja prośba gdyby ktoś natrafił na takową czapkę, bądź sam posiada i chciałby odsprzedać byłbym zainteresowany. Poza tą kolorystyką poniżej może być również w kolorze czerwono-bialym lub czarno-żółtym. Z góry dziękuję

Obrazek
Obrazek
ZohanLFC

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez akhrem9 » 16 lis 2017, o 15:57

Oglądaj skoki, tam mają podobne :D
Jeśli możesz, podaj jej kod lub nazwę, bo też mi wpadła w oko.
akhrem9

1 year of membership

Poprzednia strona

Powrót do Różności