Ankieta - praca licencjacka

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Ankieta - praca licencjacka

Postprzez gohom » 14 sty 2015, o 18:00

Wypełnione :)
gohom

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Eskimos » 14 sty 2015, o 18:10

Poszło :)
Obrazek
Eskimos

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Sithious » 14 sty 2015, o 18:29

Także poszło :D
Sithious

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez pdg90 » 14 sty 2015, o 19:02

Jak zobaczyłem, że mój temat został odświeżony to pierwsze co pomyślałem... o co chodzi, co jest grane, a później, że kuźwa już taki kawał czasu minął, a czuję się jakby to było wczoraj... wspomnienia wróciły :)

Oczywiście ankieta wypełniona! Powodzenia!
pdg90

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez pirek » 14 sty 2015, o 19:24

Wypełnione :) Fajna ankietka, szkoda że taka krótka bo jeszcze bym tam poklikał :D Powodzenia!
pirek

Postprzez Xabiz » 14 sty 2015, o 19:48

Powodzenia w pisaniu ;) wypełnione ;)
Impossible is nothing
Xabiz

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez magdzia92 » 15 sty 2015, o 15:33

Dziękuję wszystkim, którzy już wypełnili, za powodzenia 'nie' dziękuję :D
Obrazek
"A niby kto jest lepszy od Liverpool FC?"Carra na pytanie czy myślał o odejściu do lepszego klubu
magdzia92

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez magdzia92 » 26 mar 2015, o 11:44

Hej, przepraszam za post pod postem, ale teraz mój kolega potrzebuje pomocy :D Jeśli ktoś się zna kluby Ruch Chorzów i GKS Katowice to prosiłabym o wypełnienie ankiety, będziemy baaardzo wdzięczni :)
http://www.interankiety.pl/interankieta ... 38a7de4eff
Z góry dziękuję :)
Obrazek
"A niby kto jest lepszy od Liverpool FC?"Carra na pytanie czy myślał o odejściu do lepszego klubu
magdzia92

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Filips » 16 lis 2016, o 21:28

Nie chcę zakładać nowego tematu, dlatego pisze tutaj.
Piszę pracę licencjacką, a mój temat brzmi: Piłka nożna - wychowuje czy deprawuje. Mam mały problem z pytaniami w ankiecie.
Z góry dzięki za wszelkie pomysły! :)
Filips

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 16 lis 2016, o 21:58

Na czym dokładnie polega Twój problem? Masz problem z ułożeniem pytań, czy z odpowiedzią na już ułożone? Chcesz coś udowodnić, masz jakąś tezę, czy chcesz zobaczyć jaki będzie wynik i na tej podstawie wysnuć wniosek z przeprowadzonych badań?
"Wstać rano, zrobić przedziałek i się odpieprzyć od siebie. Czyli nie mówić sobie: muszę to, tamto, owo, nie ustawiać sobie za wysoko poprzeczki i narzucać planów, którym nie można sprostać."
PyrkaLFC

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Filips » 16 lis 2016, o 22:13

Mam problem z ułożeniem odpowiedniej ilości pytań, które skupią się wokół piłki nożnej i wychowania, a mój promotor jest pierwszym przeciwnikiem tej dyscypliny, dlatego nie mogę liczyć na jego pomoc.
Tezy nie stawiam. Raczej na podstawie wyników chcę wysnuć wniosek.
Filips

Postprzez PyrkaLFC » 16 lis 2016, o 22:42

a do kogo one mają być skierowane? Będziesz zbierał opinie widzów, opinie piłkarzy, czy statystyki ? O widzisz już masz 3 konteksty: Możesz zapytać widzów piłki nożnej, o to jaki mają stosunek do piłkarzy: nie wiem czy pytania mają być otwarte, czy zamknięte ale możesz pytać o takie rzeczy jak: czy piłkarze są celebrytami, czy zarabiają za dużo czy za mało, czy ciężko pracują, czy raczej mają light, czy powinni chodzić na imprezy i mieć wiele dupeczek, czy raczej powinni być ascetami z futbolówką przy nodze i takie sroty pierdoty, oraz bardzo otwarte pytanie: gdybyś miał być piłkarzem jak wyglądało by Twoje życie? Możessz pytać czy lubią rywalizacje, czy szanują kibiców innych drużyn, czy są szczęśliwi tylko jak drużyna wygrywa, czy jak przegrywa to trwają przy niej i jak to się ma do życia przeciętnego człowieka - kibica. Wtedy dowiesz się jaki jest stosunek kibiców do piłki nożnej. Następnie możesz zapytać piłkarzy, jak podchodzą do pracy, do meczy, czy się uczą czy nie, czy cieszy ich to, że spełniają marzenia, czy chcą przez piłke pomagac innym czyr raczej balować i wywalać kasę na szampana i dziwki, czy to talent czy szczęście czy ciężka proca, kto jest ich idolem, jak widzą siebie w weiku 50 lat, jak radzą sobie z przeciwnościami. I to wyłoni tobie stosunek piłkarzy do piłki nożnej - czyli dowiesz się jakie jest subiektywne stanowisko kibiców i piłkarzy na temat ich samych oraz wpływu piłki nożnej na ich życie. 3 kontekstem jaki możesz ująć to statystyki i fakty - np. w szpiegu w szatni premeir legaue (PRZECZYTAJ KONIECZNIE) padła informacja że jakiś tam % piłkarzy (dość spory z teo co pamiętam) pomimo że zarabia dziesiątki tysięcy funtów tygodniowo po zakończeniu kariery jest spłukany, a na ogół też zadłużony. Statystyka da Tobie pewną korelacje na temat tego co piłkarze i kibice myślą o piłkce nożnej a co dzieje się w praktyce - czy myślą o sobie życzeniowo, czy to co twierdzą na temat samych siebie pokrywa się z tym co dzieje się w rzeczywistości. Jest to jakaś koncepcja pytań :) mam nadzieje, że pomogłem :)
"Wstać rano, zrobić przedziałek i się odpieprzyć od siebie. Czyli nie mówić sobie: muszę to, tamto, owo, nie ustawiać sobie za wysoko poprzeczki i narzucać planów, którym nie można sprostać."
PyrkaLFC

Postprzez Filips » 16 lis 2016, o 23:07

Pomogłeś. Wielkie Dzięki za zainteresowanie i odzew!
Filips

Postprzez CzarnyKulfon » 17 lis 2016, o 00:33

Cześć. Materiał w pracy badawczej tworzymy w oparciu o cele pracy... nie da się ułożyć ankiety bez wcześniejszego określenia problemu badawczego. Inaczej czego będą tyczyć się wnioski? Jeżeli bez tego ułożysz ankietę to przy analizie wyników może okazać się, że 3\4 ankiety to masło maślane, które do niczego nie prowadzi.
CzarnyKulfon

Poprzednia strona

Powrót do Różności