Nasze kontuzje

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Nasze kontuzje

Postprzez DonMateok » 4 kwi 2013, o 19:02

Jak wiadomo wiekszosc gwiazd pilki noznej mialo stycznosc z kontuzjami, sa ludzmi jak kazda inna osoba, mnie interesuje jakie kontuzje mieli uzytkownicy forum lfc.pl i jak sobie z nimi radzili/radza.

Ja zaczne od zerwanego wiazadla krzyzowego w lewym kolanie + zerwana lekotka w tym samym miejscu :dry: podczas uprawiania sportu bez stabilizatora kolana czuje sie niepewnie.
Obrazek
Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw, don't support us when we win."
DonMateok

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Re: Nasze kontuzje

Postprzez Venom » 4 kwi 2013, o 19:10

miałeś operacje na to kolano ?
ŻYJ TAK, ABYŚ NIGDY NIE ZOSTAŁ SAM

"... the most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody."
Venom

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Dvs » 4 kwi 2013, o 19:55

3 lata temu, nieudany wślizg i złamanie krawędzi kości piszczelowej (jakoś tak). wakacje miałem z głowy :P
Dvs

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Danken » 4 kwi 2013, o 20:00

Miesiąc temu, źle stanąłem podczas gry, skręcona kostka. 3 tygodnie w gipsie kolejne 3 w bandażu elastycznym, na szczęście bez zdemolowania torebki stawowej..
Danken

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez PrzemyslawLFC » 4 kwi 2013, o 20:05

Sześć miesięcy temu grając mecz z kumplami, postanowiłem dryblować. Skończyło się tak, że jeden z nich wszedł wyprostowaną nogą, a że ja rozpędzony to zderzyłem się kolanem i pamiętam, że wtedy widziałem przez mgłę. Zbierali mnie jakieś 10 minut, po czym na drugi dzień udałem się do szpitala i na szczęście kolano było jedynie stłuczone - jedynie śladowe ilości wody i przeskoczona łękotka. W sumie zauważyłem, że czasami niespodziewanie coś mi przeskakuje w kolanie i jestem sparaliżowany na 2 minuty po czym mogę znów chodzić. Jest to trochę podejrzane, lekarzyny oczywiście nie wiedzą o co chodzi, może wy macie podobny problem?
Obrazek
PrzemyslawLFC

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez dagonet » 4 kwi 2013, o 20:13

Naderwany przyczep miesnia dwuglowego. Najlepsze jest to,ze stalo sie to nieurazowo, jakos tak z dnia na dzien. Operacje mialem w lipcu - do dzisiaj zastanawiam się czy dobrze zrobiona bo cos z tym kolanem dalej jest nie tak
dagonet

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez bercik200 » 4 kwi 2013, o 20:17

jakieś 3 lata temu w meczu ligowym przy jednym wślizgu w przeciwnika ten stanął mi na klatce piersiowej i trochę się pogruchotałem przez co nie grałem przez 2 tygodnie , obecnie gram dalej jako ŚP mam 15 lat i bez kontuzji, jedynie takie drobne ,ostatnia jaką pamiętam która wykluczyła mnei z jednego meczu to ,gdy przeciwnik korkiem zrobił mi małą dziurę w kolanie .
bercik200

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez speedyLFC » 4 kwi 2013, o 20:41

3 lata temu, wielka dziura w chrząstce na kości piszczelowej. Odsłonięta goła kość. Koniec kariery xD
speedyLFC

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez esswain » 4 kwi 2013, o 20:59

Staw skokowy skręcony z 3 razy, za kazdym razem szyna gipsowa. Pęknięta kostka - również gips. I wszystko to robiąc to co się kocha... Całe szczęście trzymam się na razie z dala od jakichś poważniejszych urazów - i niech tak zostanie.
https://twitter.com/adkk08_LFC
http://instagram.com/adkk08
Zapraszam do mojej ligi FPL: 44833-21832
esswain

Postprzez patryk1694 » 4 kwi 2013, o 21:31

rok temu poślizgnąłem się na orliku przy próbie odebrania piłki,czego skutkiem było zerwanie więzadeł w prawej kostce, najpierw stabilizator przez około 5 tygodni , potem rehabilitacja ,jednak nie przyniosło to spodziewanego efektu,do tej pory występuje ból,nawet przy najmniejszym błędzie podczas stawianiu kroków.
patryk1694

Postprzez Zubol » 4 kwi 2013, o 21:34

Witam klub zerwanych więzadeł w kolanie. Już prawie pół roku bez grania jestem ;)
Silniejsi od nienawiści!
Zubol

Postprzez Wizzy » 4 kwi 2013, o 21:40

Poważnie współczuje wam tych pozrywanych więzadeł i to w dość takich błahych sytuacjach. Przez 8 lat gry w moim klubie i 12 tak o ze znajomymi nic mi się złego nie przytrafiło. Nie miałem nawet głupiego wybicia palca w stopie, ani skręcenia. Nie wiem, czy to jest spowodowane, ale może mam tak świetną wytrzymałość kości.
Wizzy

Postprzez BarLiv » 4 kwi 2013, o 21:49

Zubol napisał(a):Witam klub zerwanych więzadeł w kolanie. Już prawie pół roku bez grania jestem ;)

A robicie rozgrzewkę przed graniem? Jak tak to jaką?
BarLiv

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez elug » 4 kwi 2013, o 21:57

Skręcone kolano, przy grze w tenisa stołowego :lol: i miesiąc w gipsie jakoś 5 lat temu, co tam dokładniej się jeszcze w nim podziało nie pamiętam, ale daje o sobie znać po dziś dzień. Wybity i wykręcony kciuk jednocześnie podczas gry w siatkę, gips 3 tygodnie. Pęknięte żebra przy grze w nogę i raz ostro pokiereszowane po wypadku na nartach(od tego czasu omijam Harendę i wybieram mniej zatłoczone oraz szersze stoki a porównywalnie strome :dry:) no i w drugi tydzień można było sobie wybić z głowy jazdę na nartach, przynajmniej się ten kask przydał na coś i nie polecam jeździć bez :wink:.

I polecam jednak rozgrzewki nawet przed jakimiś mało ruchliwymi sportami, od czasu kiedy robię rozgrzewki brak urazów mięśniowych.
Obrazek

"At the end of a storm is a golden sky"
elug

Postprzez lfc96robert » 4 kwi 2013, o 22:00

Podczas meczu w byłym klubie(teraz już nie gram) zerwałem mięsień czworogłowy uda, przy strzale dostałem kolanem w udo. 2,5 miesiąca przerwy.
"Podczas mojego czasu na Anfield zawsze mówiliśmy, że mamy dwa najlepsze zespoły na Merseyside, Liverpool oraz Rezerwy Liverpoolu." Bill Shankly
lfc96robert

Następna strona

Powrót do Różności