nc+

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: nc+

Postprzez FootballClub » 27 cze 2017, o 12:44

Pistolerro
To prawda, Ekstraklasa ma znacznie większą oglądalność od Premier League. Tylko to trzyma przy życiu tą platformę, bo Eleven i Polsat już zrobiły po 1 poważnym rozbiorze (Eleven- Francja, Hiszpania, Włochy. Polsat- LM,LE).
FootballClub

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Django » 27 cze 2017, o 13:06

danio442 napisał(a):Akurat finał i (ewentualne) mecze polskiej drużyny będą na bank w otwartym Polsacie,a reszta w Polsat Sport i Polsat Sport Extra tym bardziej,że mecze teraz będą o 19 i 21 więc można się nastawiać na 4 mecze dziennie (wtorek,środa,czwartek),a więc nawet więcej niż w nc+ ale jak to wyjdzie to będziemy widzieć za rok...

Zapomniałeś o ostatnim EURO??
Django

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez adilfc » 27 cze 2017, o 13:07

Wrona napisał(a):
adilfc napisał(a):I dobrze niech c plus straci w końcu angielską. Chętnie będę płacił tańszy abonament niż teraz doplacajac dodatkowe 45zl miesięcznie żeby obejrzeć mecze w weekend
będziesz płacic te pare zl mniej a to jeszcze pewne nie jest i będziesz miał gorsza jakość , bądź co bądź ale Komentatorów nc+ ma na światowym poziomie

http://media.ncplus.pl/17274-oswiadczen ... sportowych link potwierdzający słowa Django

No eleven pokazuje 3 ligi za 10/m-c. Nie korzystam jednak z ich usług bo oglądam tylko BPL. I to tam może sie przenieść angielska. Byleby tylko zmienili komentatorów, bo już qole Hajto niż tych z eleven
adilfc

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez josif » 27 cze 2017, o 13:57

in omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro
josif

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez pitek552 » 27 cze 2017, o 14:16

Aldor napisał(a):Niech im wykupia ta BPL, nc- zdechnie, a ja z czystym sumieniem zrezygnuje calkowicie z polskiej telewizji bo ogladanie BPL czy LM w Polsacie to jakis zart z tymi ich przyjebanymi komentatorami, ktorzy sie do kopania ziemniakow nadaja najwyzej, a nie komentowania meczy.

w pełni się z Tobą zgadzam kolego!
YNWA!
pitek552

1 year of membership

Postprzez danio442 » 28 cze 2017, o 00:03

Django napisał(a):
danio442 napisał(a):Akurat finał i (ewentualne) mecze polskiej drużyny będą na bank w otwartym Polsacie,a reszta w Polsat Sport i Polsat Sport Extra tym bardziej,że mecze teraz będą o 19 i 21 więc można się nastawiać na 4 mecze dziennie (wtorek,środa,czwartek),a więc nawet więcej niż w nc+ ale jak to wyjdzie to będziemy widzieć za rok...

Zapomniałeś o ostatnim EURO??

A co niby podczas EURO było nie tak? :?

Radbug napisał(a):Pewnie chodziło o połowę spotkań w formule ppv.

Ahh no tak... chyba mam już potężną sklerozę bo o tym zapomniałem :lol:
Ostatnio edytowano 28 cze 2017, o 00:43 przez danio442, łącznie edytowano 1 raz
danio442

Postprzez Radbug » 28 cze 2017, o 00:40

Pewnie chodziło o połowę spotkań w formule ppv.
PROBLEMEM JEST ACHTERBERG
Radbug

1 year of membership

Postprzez Django » 28 cze 2017, o 08:55

danio442 napisał(a):
A co niby podczas EURO było nie tak? :?

Oprócz kilku spotkań reszta meczy była transmitowana na dodatkowo płatnych kanałach sportowych polszmatu. Ponad to niektórzy operatorzy, jak Orange (nie wiem jakie są powiązania biznesowe z polszmatem) kodowały niemieckie kanały, na których były mecze. Nie pamiętam dokładnie jak to było z abonentami polszmatu, ale ci mieli trochę lepiej.

A sam polszmat aby udobruchać ludzi po turnieju rzucił kilkoma świeższymi filmami na poniedziałkowe premiery i ludzie już zapomnieli...
Django

Postprzez diplo » 17 sie 2017, o 00:08

Mam pewien problem z wyborem przyszłego operatora.Aktualnie posiadam kończącą się umowę z NC+ , a jak słyszałem mieli różne zawirowania jeżeli chodzi o prawa itd :( . Jeżeli jest ktoś doinformowany ogólnie lub przez swoje doświadczenia w kwestii jaki operator ma fajne oferty i był by w stanie któregoś polecić to byłbym wdzięczny. Oczywiście patrząc przez pryzmat premier league , lm i innych lig.
"Impossible is nothing "
diplo

Postprzez Elebele » 17 sie 2017, o 00:49

Nie przedłużaj. Eleven za chwilę przejmie cały rynek. Ja bym brał Cyfrowy Polsat. ( Najlepiej wspólnie z sąsiadem/znajomym - Multiroom).
Elebele

Postprzez Malypablo » 17 sie 2017, o 06:31

Skoro chce oglądać ligę angielską i lm to na cholere mu polsat? Liga angielska jeszcze trochę zostanie w c+. Inna sprawa że Eleven to można wykupić w obu platformach lub bez platform.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Malypablo

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Django » 17 sie 2017, o 08:23

Ja za full pakiet NC+ płacę około 100 zł ( dla filmów i HBO). Ale mam możliwość dokupienia pakietu Eleven (to już chyba trzy kanały) za 11 zł. Gorzej, jak wszystko przejmie polsat.

NC+ ma prawa do Premier League i Ligi Europejskiej do końca sezonu 2018/19 a do Ligi Mistrzów do końca sezonu 2017/18 (później Polsat).
Django

Postprzez karek » 17 sie 2017, o 08:37

Django napisał(a):Ja za full pakiet NC+ płacę około 100 zł ( dla filmów i HBO). Ale mam możliwość dokupienia pakietu Eleven (to już chyba trzy kanały) za 11 zł. Gorzej, jak wszystko przejmie polsat.

NC+ ma prawa do Premier League i Ligi Europejskiej do końca sezonu 2018/19 a do Ligi Mistrzów do końca sezonu 2017/18 (później Polsat).

Płacisz 100 zł i masz HBO w cenie na cały czas trwania umowy ? Pytam bo właśnie "negocjuje" z NC+ przedłużenie umowy i ciężko mi idzie. Za 110 zł mam pakiet extra + Eleven. Chcą mi dorzucić za darmo filmboxy i HBO na pół roku i umowa na 15 msc.
karek

1 year of membership

Postprzez AirCanada » 22 sie 2017, o 14:28

Drodzy Koledzy potrzebuję porady, wsparcia.

Mianowie, posiadam w domu canal+ z multiroomem, 2 telewizory etc itp. Na jednym (niestety nie w moim pokoju :) ) niestety nie odbiera mi żaden z kanałów ELEVEN i od 2-3 tygodni canal+ sport 2. W drugim pokoju wszystko normalnie, działa jak należy.

W sumie reszta kanałów działa mi w porządku, ale brak możliwości oglądania Elevenów w wyrze przed snem, czy tego C+ jednego mnie przytłacza.

Formatowałem dekoder, wyjmowałem i wkładałem kartę, w czym może być problem?

Czy to może być kwestia anteny i jej delikatnego przestawienia? Mieliście podobny kłopot?

Poratujcie jakimś słowem.
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 22 sie 2017, o 14:39

AirCanada napisał(a):Drodzy Koledzy potrzebuję porady, wsparcia.

Mianowie, posiadam w domu canal+ z multiroomem, 2 telewizory etc itp. Na jednym (niestety nie w moim pokoju :) ) niestety nie odbiera mi żaden z kanałów ELEVEN i od 2-3 tygodni canal+ sport 2. W drugim pokoju wszystko normalnie, działa jak należy.

W sumie reszta kanałów działa mi w porządku, ale brak możliwości oglądania Elevenów w wyrze przed snem, czy tego C+ jednego mnie przytłacza.

Formatowałem dekoder, wyjmowałem i wkładałem kartę, w czym może być problem?

Czy to może być kwestia anteny i jej delikatnego przestawienia? Mieliście podobny kłopot?

Poratujcie jakimś słowem.

W menu możesz sprawdzić siłę i jakość sygnału - ta siła pokazuje, czy wszystko jest okej podpięte, jakość czy kierunek anteny jest okej. Jakość zalecana wynosi >60%. Jeśli obydwa parametry są dobre może to być też kwestia konwertera - masz podłączone do dwóch różnych anten, czy do jednej i konwerter podwójny? Zanim zmienisz konwerter, spróbuj też zadzwonić na ich infolinie, od pewnego czasu siedzą tam naprawdę ogarnięte chłopaki, mi już pomogli 3 razy.
"Wstać rano, zrobić przedziałek i się odpieprzyć od siebie. Czyli nie mówić sobie: muszę to, tamto, owo, nie ustawiać sobie za wysoko poprzeczki i narzucać planów, którym nie można sprostać."
PyrkaLFC

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różności