nc+

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, Juluz, Daniel, RedFirmino, Gonzo, Ibiz, AirCanada

Re: nc+

Postprzez S47 » 17 cze 2016, o 16:22

Witam. Jest taka sytuacja jestem abonentem nc+ od 7 lat i przez cały czas mam jedna i ta sama umowę i kartę abonencką do dekodera. Dodam ze mam jeszcze ten stary multiroom z bratem (dekodery nie musza być ze sobą połączone przez wifi itp). Mam okazje kupic nowy dekoder do drugiego mieszkania po to aby w razie co przewozić sobie tylko kartę a nie cały sprzęt. Dekoder który mogę kupić jest nowszy i na dodatek byl kupiony z ta oferta "na kartę". Pytanie czy ten dekoder będzie działać z tą moją starą kartą abonencką czy działa tylko z ta kartą co trzeba doładowywać?? Dekoder który chce kupić to Dekoder HD ITI 5800 s Nc+
"Zawsze jak gdzieś szedłem to biegłem" F. G.
S47

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Django » 27 cze 2017, o 08:55

Liga Mistrzów oraz Liga Europejska od sezonu 2018/19 przez 3 kolejne sezony tylko w Polsacie. I ten finał w PPV... ach rozmarzyłem się ;/
Miłośnik czeskich piw oraz szkockich whisky.
Django

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Pistolerro » 27 cze 2017, o 09:04

NC+ rozmienia się na drobne od dłuższego czasu. Dla mnie to żadne zaskoczenie zważywszy na to ,że od dawna już mówiono ,że LM jak i LE będzie w kurewwwskim polsacie ten cały Żak będzie puszczał jakieś Sportingi Seville a PSG, RM, FCB itp itd będą kodowane na specjalnych kanałach za małą "dopłatą". Jak jeszcze odpadnie Liga Angielska to ten cały NC+ będzie można nazwać gównem. Znajomi z mojego otoczenia jak i nie tylko już powiedzieli ,że jak odpadnie im BPL to z góry kończą współprace z tym partnerem. Bo tylko tym ,że mają prawa do Angielskiej piłki ludzie jeszcze z nimi nie skończyli. Ja jak i zapewne multum innych osób zrezygnuje. Co równie jest prawdopodobne bo prawa do Ligi Angielskiej mają tylko do końca sezonu 2017/18.
Pistolerro

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez adilfc » 27 cze 2017, o 09:07

I dobrze niech c plus straci w końcu angielską. Chętnie będę płacił tańszy abonament niż teraz doplacajac dodatkowe 45zl miesięcznie żeby obejrzeć mecze w weekend
adilfc

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 27 cze 2017, o 09:24

jak dla mnie widać, że C+ nie radzi sobie z konkurencją - a szkoda, bo komentatorów mają moim zdaniem najlepszych. Do tego oprócz samych meczów dochodzą fajne programy między meczowe (np. "Premier League World"), fajnie przygotowane skróty. Szczerze jak pomyślę, że mam słuchać Hajty i jego spektakularnych obliczeń, znosić reklamy telewizyjne piw, pigułek na wzwód, suplementów diety i innego gówna i pewnie jeszcze oglądać jakieś hu*owe mecze, a za finał dopłacać, to mam po prostu ochotę zlać tą ligę mistrzów. Słabo. BPL i ekstraklapa (tak ludzie ją oglądają) to ich ostatnie karty przetargowe. Po za tym nie ma w nc+ chyba nic bardziej wartościowego niż na innych platformach.
Obrazek
"Każdy się kiedyś wyspowiada, jak okradał czas i siebie z marzeń i z realizowania planów" - O.S.T.R.
PyrkaLFC

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Wrona » 27 cze 2017, o 09:41

adilfc napisał(a):I dobrze niech c plus straci w końcu angielską. Chętnie będę płacił tańszy abonament niż teraz doplacajac dodatkowe 45zl miesięcznie żeby obejrzeć mecze w weekend
będziesz płacic te pare zl mniej a to jeszcze pewne nie jest i będziesz miał gorsza jakość , bądź co bądź ale Komentatorów nc+ ma na światowym poziomie

http://media.ncplus.pl/17274-oswiadczen ... sportowych link potwierdzający słowa Django
Wrona

Postprzez akhrem9 » 27 cze 2017, o 10:01

Spokojnie, zaraz Kurski odkupi od nich prawa na zasadzie sublicencji :D Liga Mistrzów również w TVP, ja wierzę :)
Ostatnio edytowano 27 cze 2017, o 12:42 przez akhrem9, łącznie edytowano 1 raz
akhrem9

1 year of membership

Postprzez danio442 » 27 cze 2017, o 10:11

Akurat finał i (ewentualne) mecze polskiej drużyny będą na bank w otwartym Polsacie,a reszta w Polsat Sport i Polsat Sport Extra tym bardziej,że mecze teraz będą o 19 i 21 więc można się nastawiać na 4 mecze dziennie (wtorek,środa,czwartek),a więc nawet więcej niż w nc+ ale jak to wyjdzie to będziemy widzieć za rok...
danio442

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Esiu » 27 cze 2017, o 11:56

Pistolerro napisał(a):. Co równie jest prawdopodobne bo prawa do Ligi Angielskiej mają tylko do końca sezonu 2017/18.

Ręki odciąć sobie nie dam ale prawa do premier league mają do sezonu 18/19.

A co do ligi mistrzów na Polsacie to pamiętajcie, że właścicielem tej telewizji jest żyd. Mecze lepszych drużyn na kanale polsat futbol 15 czy finał w pp już niedługo :)
Esiu

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez pdg90 » 27 cze 2017, o 12:17

I na dokładkę dobije kibiców PPV....
pdg90

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Radbug » 27 cze 2017, o 12:21

Bez przesady. Pamiętam czasy gdzie LM też była właśnie na otwartym Polsacie i nie było tragedii. Mecz wybierany był najlepszy z możliwych (no chyba, że w jakiejś drużynie grał akurat Polak to wiadomo było, że i tak wybiorą wtedy BVB :D ). Jeśli dostanie się polska drużyna to jej mecze na bank będzie pokazywać TVP. Ogólne też sądzę, że na 99% wykupią oni sublicencję od Polsatu.

A co do NC- to ekstraklasa ma większą średnią oglądalność niż angielska także tego... ;)

Gdyby Żak miał mózg to zadłużyłby się teraz po uszy i podkupił prawa do ekstraklasy. To oznaczałoby praktycznie pewny upadek konkurencyjnej stacji, której już Eleven podebrało smaczne kąski.

@Down
Proszę bardzo. Spotkania hitowe w PL jak United-Chelsea to około 100 tys. widowni.
Taki mecz jak Legia-Lech to już grubo ponad 150 tys. (dokładnie 174 tys.)
Średnia całej ekstraklasy to okolice 100 tys. (104 tys. konkretnie)

http://satkurier.pl/news/153746/sport-w ... eague.html
Ostatnio edytowano 27 cze 2017, o 12:43 przez Radbug, łącznie edytowano 2 razy
PROBLEMEM JEST ACHTERBERG
Radbug

1 year of membership

Postprzez Pistolerro » 27 cze 2017, o 12:21

Esiu napisał(a):
Pistolerro napisał(a):. Co równie jest prawdopodobne bo prawa do Ligi Angielskiej mają tylko do końca sezonu 2017/18.

Ręki odciąć sobie nie dam ale prawa do premier league mają do sezonu 18/19.

A co do ligi mistrzów na Polsacie to pamiętajcie, że właścicielem tej telewizji jest żyd. Mecze lepszych drużyn na kanale polsat futbol 15 czy finał w pp już niedługo :)

Otóż nie, mają prawa tylko do końca jeszcze nie rozpoczętego sezonu czyli do 2017/18
-------

"A co do NC- to ekstraklasa ma większą średnią oglądalność niż angielska"

@Radbug
Aff skąd masz takie informacje? proszę przedstaw je racjonalnymi argumentami. (?)
Pistolerro

Postprzez Edamskiser » 27 cze 2017, o 12:30

nc- powinno dyscyplinarnie zwolnic osoby odpowiedzialne za prowadzenie przetargow. Juz strata wloskiej i hiszpanskiej byla dla nich duzym ciosem. Powinni wtedy postawic wszystko na 1 karte i zatrzymac LM u siebie. Teraz zostala im tylko angielska (ekstraklapy nie licze), o ktora pewnie beda walczyc za wszelka cene bo strata = koniec nc-. Szczerze mowiac obecnie juz wole, zeby ten Polsat wykupil PL i wtedy z czystym sumieniem przejde do nich (z wielka niechecia, bo jednak nc- jest najlepiej prowadzona jesli chodzi o dobor prowadzacych i programy rozrywkowe).

@Aldor
Wydaje mi sie, ze jak straca wszelkie prawa to i komentatorzy z nc- odejda. A ze dobrych komentatorow jest na rynku doslownie kilku, to mysle, ze takiego Twarowskiego czy Roslonia zatrudni polsat.
Ostatnio edytowano 27 cze 2017, o 12:42 przez Edamskiser, łącznie edytowano 1 raz
Edamskiser

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Aldor » 27 cze 2017, o 12:38

Niech im wykupia ta BPL, nc- zdechnie, a ja z czystym sumieniem zrezygnuje calkowicie z polskiej telewizji bo ogladanie BPL czy LM w Polsacie to jakis zart z tymi ich przyjebanymi komentatorami, ktorzy sie do kopania ziemniakow nadaja najwyzej, a nie komentowania meczy.
Obrazek
Aldor

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Barilla » 27 cze 2017, o 12:42

A ja na mecze w systemie pay per view osobiście czekam. Nic innego w tv mnie nie interesuje więc te pakiety po 100 programów nie mają dla mnie żadnej wartości (a tylko w takich sa kanały sportowe). Wolał bym zapłacić 10-15 zł za mecz niż płacić te kilkadziesiąt czy więcej zł abonamentu niezależnie od tego czy akurat puszczają mecz ktory mnie interesuje czy nie, albo są wakacje i przez 2 miesiące w ogóle nie włączył bym telewizji.
Mam wrażenie że taka Premier League jeśli zamiast sprzedawać prawa do transmisji jakimś Sky czy innym BT zorganizowała by sobie na własną rękę platformę streamingową w formie pay per view (albo nawet abonamentu na całą ligę) dostepną na całym świecie, to mogli by dotrzeć do masy ludzi korzystających obecnie ze streamów ze względu na brak dobrej alternatywy i zarobić na tym konkretny hajs.
Pewnie długo minie zanim to bedzie realna opcja bo ludzie są do telewizji przyzwyczajeni, ale do gazet też byli a coraz mniej ich w wersji papierowej zostało. Zresztą Netflix czy inne platformy VoD już teraz poważnie konkurują z TV jak chodzi o filmy i seriale, zapewne jest to kwestia czasu zanim inne treści zaczną podążać za podobnym formatem.
Barilla

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różności