nc+

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: nc+

Postprzez Dubel » 13 sie 2019, o 21:22

Z tego, co się orientuję, to nc+ korzysta z usług Orange pod swoją nazwą. Więc jeśli szukasz informacji można porównać z opiniami o necie z Orange.
Dubel

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez zawad2 » 23 sie 2019, o 11:13

cager napisał(a):Miałem pakiet sportowy + mistrzowska piłka
Dodali mi Eleven, Cinemax, FOX Play i Nat Geo Play za 2 zł

Ile teraz razem płacisz miesięcznie ?
Obecnie mam Orange Love i chcę to rozszerzyć o C+ i LM.
C+ sport wychodzi po 35 zł/miesiąc ; rozszerzenie o LM to chyba kolejne 20 zł/miesiąc.
zawad2

1 year of membership

Postprzez NavyBlue » 23 sie 2019, o 11:28

zawad2 napisał(a):
cager napisał(a):Miałem pakiet sportowy + mistrzowska piłka
Dodali mi Eleven, Cinemax, FOX Play i Nat Geo Play za 2 zł

Ile teraz razem płacisz miesięcznie ?
Obecnie mam Orange Love i chcę to rozszerzyć o C+ i LM.
C+ sport wychodzi po 35 zł/miesiąc ; rozszerzenie o LM to chyba kolejne 20 zł/miesiąc.

Siema Panowie ja mam pakiet nc+
- mam wszystkie canaly + (tylko bez c+seriale, c+discovery)
- mam prawie wszystkie programy z platformy prócz HBO,
- mam 6 polsatów premium (do Ligi Mistrzów)
- wszystkie Eleveny
- multiroom
- 2 programy płatne History (bo lubie sobie czasem je pooglądać) za 4 zł

Za wszystko płacę 96 zł.
Dodam, że jestem abonentem Canal+ (nc+) już od 11 lat.

Jak do tego mają się wasze pakiety. Bo nigdy się nie zastanawiałem czy cena którą płacę za te wszystkie programy co mam jest w miarę OK?

Proszę o opinie.
NavyBlue

Postprzez cager » 23 sie 2019, o 14:54

Jestem abonentem od 2 lat i płacę 110zł za to co Ty (bez programów historycznych)
Wg mnie masz nawet OK ale za tye lat powinni Ci dać HBO za jakąś promocyjną cenę
cager

2 years of membership2 years of membership

Postprzez NavyBlue » 23 sie 2019, o 15:24

cager napisał(a):Jestem abonentem od 2 lat i płacę 110zł za to co Ty (bez programów historycznych)
Wg mnie masz nawet OK ale za tye lat powinni Ci dać HBO za jakąś promocyjną cenę

Wiesz dzwonili kilka razy i dawali mi przeróżne promocje na HBO itp. ale wiesz nie byłem zainteresowany. Jakimś maniakiem filmowym nie jestem, a jakieś nowości to po jakimś czasie lecą na kanałach canal+ tak więc i tak jest ok.
Wiesz ja głównie w TV oglądam sport z naciskiem na piłkę, a tak to czasem lubię obejrzeć jakieś History, Discovery, National, do tego dla dzieciaków bajki i czasem jakieś comedy central lub jakieś stare filmy polskie (na kino polska) lub klasyki amerykańskiej kinematografii (na TNT lub fox). Czasem jakiegoś Okrasę co w szczerym polu gotuje (na tvp lub tvp rozrywka).
Żona ma swoje kanały:-D
NavyBlue

Postprzez michalfc8 » 23 sie 2019, o 15:44

Ja płace 107 za pakiet bez HBO, Cinemax i FilmBox. Do tego mam Eleveny i Polsat Sport Premium. Sam jestem abonentem od 4 lat, ale w moim jak i Twoim przypadku staż raczej nie ma nic wspólnego z upustami. Częściej jest tak że lepiej wychodzi na tym nowy niż stary klient. Zależy też na jaki salon lub konsultanta się trafi.
Obrazek
michalfc8

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez MILF » 23 sie 2019, o 20:42

Jestem klientem nc+ od jakichś 2-3 lat. Płacę przeszło 130 zł.
Mam wszystkie kanały sportowe, HBO, Cinemaxy, itp.
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

Poprzednia strona

Powrót do Różności