nc+

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, Juluz, RedFirmino, Szpieg1, Gonzo, AirCanada, Daniel

Re: nc+

Postprzez MojNick » 22 sie 2017, o 14:50

Air - miałem podobnie, choć dotyczyły to głównie C+Sport2 i części kanałów z tego samego transpordera. Okazało się, że antena o dosłownie 1 mm musiała zostać przestawiona i wszystko było ok. Samemu nie szło tego ustawić, potrzebny był technik ze sprzętem do mierzenia jakości sygnału. Dziwne, bo bez tego jakość i siła sygnału były powyżej 80%, no ale pomogło.
MojNick

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Tindr » 22 sie 2017, o 14:52

Canal + 2 Sport zmienił bodajże 31 lipca transponder - musisz przeszukać listę kanałów albo przeszukać satelitę na którym znajdują się pozostałe kanały NC+ w poszukiwaniu nowego miejsca C+2 Sport.
Co do Elevenów to nie wiem ale całkiem możliwe że podobna sytuacja.
Hell is empty and all the devils are here...
Tindr

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez ircek » 22 sie 2017, o 15:29

Najlepiej jest zadzwonić na infolinie. Tam sprawdza wszystko, czy z ich strony jest OK. mogą wysłać ponownie sygnał, ewentualnie podpowiedzą, co z tym fantem zrobić. Jeśli to nie pomoże, dopiero wtedy bym szukał u siebie.
ircek

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez josif » 22 sie 2017, o 21:07

Napisał, że działa mu wszystko oprócz tych kanałów eleven. Miałem podobnie u siebie z tymi kanałami. I dzisiaj rano przywróciłem ustawienia fabryczne i zainstalowałem wszystkie kanały ponownie. Działa bardzo dobrze.
in omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro
josif

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Różności