nc+

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: nc+

Postprzez MojNick » 22 sie 2017, o 14:50

Air - miałem podobnie, choć dotyczyły to głównie C+Sport2 i części kanałów z tego samego transpordera. Okazało się, że antena o dosłownie 1 mm musiała zostać przestawiona i wszystko było ok. Samemu nie szło tego ustawić, potrzebny był technik ze sprzętem do mierzenia jakości sygnału. Dziwne, bo bez tego jakość i siła sygnału były powyżej 80%, no ale pomogło.
MojNick

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Tindr » 22 sie 2017, o 14:52

Canal + 2 Sport zmienił bodajże 31 lipca transponder - musisz przeszukać listę kanałów albo przeszukać satelitę na którym znajdują się pozostałe kanały NC+ w poszukiwaniu nowego miejsca C+2 Sport.
Co do Elevenów to nie wiem ale całkiem możliwe że podobna sytuacja.
Hell is empty and all the devils are here...
Tindr

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez ircek » 22 sie 2017, o 15:29

Najlepiej jest zadzwonić na infolinie. Tam sprawdza wszystko, czy z ich strony jest OK. mogą wysłać ponownie sygnał, ewentualnie podpowiedzą, co z tym fantem zrobić. Jeśli to nie pomoże, dopiero wtedy bym szukał u siebie.
ircek

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez josif » 22 sie 2017, o 21:07

Napisał, że działa mu wszystko oprócz tych kanałów eleven. Miałem podobnie u siebie z tymi kanałami. I dzisiaj rano przywróciłem ustawienia fabryczne i zainstalowałem wszystkie kanały ponownie. Działa bardzo dobrze.
War. War never changes
josif

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez lidzbarszczanin » 29 paź 2017, o 13:52

Pytanko co do NC+ Go.
Czy jeśli jest się abonentem to oglądanie przez nc+go jest darmowe (nie są naliczane dodatkowe opłaty do abonamentu) czy jednak są to dodatkowe funkcje i trzeba za to dodatkowo zapłacić?
lidzbarszczanin

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez S47 » 29 paź 2017, o 14:01

lidzbarszczanin napisał(a):Pytanko co do NC+ Go.
Czy jeśli jest się abonentem to oglądanie przez nc+go jest darmowe (nie są naliczane dodatkowe opłaty do abonamentu) czy jednak są to dodatkowe funkcje i trzeba za to dodatkowo zapłacić?

Darmowe
"Zawsze jak gdzieś szedłem to biegłem" F. G.
S47

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez GhostRider » 29 paź 2017, o 14:32

Potwierdzam. Sam jestem abonentem NC+ i często używam NC+GO :) Wszystko darmo 8)
GhostRider

Postprzez lidzbarszczanin » 29 paź 2017, o 14:53

GhostRider napisał(a):

Potwierdzam. Sam jestem abonentem NC+ i często używam NC+GO :) Wszystko darmo 8)

Piszę, bo w regulaminie znalazłem taką o to notkę:
Abonent uprawniony jest do bezpłatnego korzystania z usług nc+ GO i nc+ go TV w wymiarze do 3 godzin w miesiącu kalendarzowym, z zastrzeżeniem odrębnych postanowień Szczegółowych Warunków lub Warunków Promocji. Abonent chcący skorzystać z usług nc+ GO i nc+ go TV w wymiarze przewyższającym 3 godziny w miesiącu kalendarzowym uprawniony jest do dokonania zakupu dodatkowego czasu korzystania z usług na zasadach określonych w odrębnych Szczegółowych Warunkach lub Warunkach Promocji. Niewykorzystany przez Abonenta w danym miesiącu kalendarzowym czas korzystania z usług nie przechodzi na następny miesiąc.
lidzbarszczanin

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez kacciq » 29 paź 2017, o 15:26

lidzbarszczanin napisał(a):
GhostRider napisał(a):

Piszę, bo w regulaminie znalazłem taką o to notkę:
Abonent uprawniony jest do bezpłatnego korzystania z usług nc+ GO i nc+ go TV w wymiarze do 3 godzin w miesiącu kalendarzowym, z zastrzeżeniem odrębnych postanowień Szczegółowych Warunków lub Warunków Promocji. Abonent chcący skorzystać z usług nc+ GO i nc+ go TV w wymiarze przewyższającym 3 godziny w miesiącu kalendarzowym uprawniony jest do dokonania zakupu dodatkowego czasu korzystania z usług na zasadach określonych w odrębnych Szczegółowych Warunkach lub Warunkach Promocji. Niewykorzystany przez Abonenta w danym miesiącu kalendarzowym czas korzystania z usług nie przechodzi na następny miesiąc.

Zaskoczyłeś mnie. Używam nc+go od dawna, ba, z mojego konta mecze oglądają mój kumpel i brat, a dodatkowych opłat nie naliczono. Nie mam pojęcia czemu, ale cieszę się, bo dostałbym srogi bonus do rachunku.
kacciq

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Majster.M » 29 paź 2017, o 16:21

Wszystko zależy od tego jaki masz pakiet. Jeżeli masz jeden z podstawowych to masz 3 godziny miesięcznie. Przy kolejnych jest 100 godzin (a przy najwyższym nielimitowany dostęp? ). Przynajmniej tyle pamiętam jak czytałem regulamin ponad rok temu.
Liverpool Football Club - To brzmi dumnie...
Majster.M

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez AirCanada » 16 kwi 2018, o 12:59

Orientujecie się przez jaki czas jeszcze nc+ będzie miało Premier League? Rok, czy 2 lata? Niedługo przyjdzie mi umowę z nimi przedłużać i muszę się zastanowić, jak to rozegrać.
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Solv » 16 kwi 2018, o 13:12

Wg tego artykułu http://antyweb.pl/utrata-liga-mistrzow- ... rt-polsat/ prawa skończą im się po następnym sezonie.
Solv

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez PePe » 16 kwi 2018, o 13:38

To ktoś jeszcze po odejściu Twaro, ogląda PL na canal +? Nowe, nie znałem. 8)
PePe

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez FootballClub » 16 kwi 2018, o 13:42

Oczywiście, Pełka to teraz najwyższy poziom komentatorski w Polsce.
FootballClub

Postprzez michaello724 » 16 kwi 2018, o 14:34

Jako fanowi f1 marzy mi się możliwość season pass jak właśnie w f1. Ale wątpie czy się doczekamy bo wiadomo że lepiej doić od kogoś 70 zł co miesiąc za kilka kanałów gdzie są mecze niż pobrać raz 150-200 za sezon. Z ciekawości,ile moglibyście zapłacić za dostęp tylko do premier league i LM za sezon?
michaello724

2 years of membership2 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różności