Telewizory

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Telewizory

Postprzez S47 » 20 lut 2017, o 14:48

Witam.
Chciałbym kupić telewizor do max 2300zł wyszukałem coś takiego http://www.ceneo.pl/44260711;0280-0.htm ... ick_scroll co sądzicie? warto? Telewizor głownie służyć będzie do oglądania filmów no i co jakiś czas do pogrania na konsoli.A może ktoś poleciłby jakiś inny do tej kwoty?
"Zawsze jak gdzieś szedłem to biegłem" F. G.
S47

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez florczak112 » 20 lut 2017, o 16:22

Witam,

Posiadam ten, lub bardzo podobny (Samsung) telewizor, tez 49 cali i jest na prawde bardzo dobry, bardzo dobra jakosc obrazu i dzwieku, jesli lubisz korzystac z tv internetowej idealnie sie laczy z netflixem itp.

Polecam!
In the middle of every difficulty lies opportunity.
-Albert Einstein
florczak112

1 year of membership

Postprzez josif » 20 lut 2017, o 16:51

http://www.ceneo.pl/36924769

Ja mam takiego Soniacza. Nie narzekam. Brak jakichkolwiek efektów typu halo czy clouding. Jedynie menu trochę mozolnie chodzi, ale przecież nikt co chwilę nie zagląda tam, żeby cos przestawiać. TV głownie pod konsolę, bo z tego co pamiętam miał niski input lag (~23ms). Zamawiałem z mall.pl :)
in omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro
josif

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Piciek2206 » 30 cze 2017, o 10:45

Może jest tu ktoś bardziej ogarnięty w kwestii telewizorów niż ja. Jako, że wydając pieniądze na sprzęt lubię być pewnym, że w danej cenie nie mogłem kupić nic lepszego pytam o porady o internecie, a nie sprzedawców w marketach. Tak więc:

TV 55" do 3.000zł
Głównie YouTube, PS4 (bez Pro), filmy z pendrive'a, od czasu do czasu sygnał z dekodera.

TLC, Hitachi i inne wynalazki odpadają. Raczej Samsung bądź LG.

Nieszczęsne 4K. Stoję przed dylematem, bo z jednej strony telewizor ma posłużyć kilka lat i być może UltraHD stanie się powszechną rozdzielczością dla filmów i szkoda byłoby z tego nie korzystać. Z drugiej strony, czy w tym budżecie nie wpadnę w pułapkę mając 4K, ale w parze ze słabym odświeżaniem, input lagiem i kiepską płynnością. Czy nie lepiej wybrać Full HD z lepszą matrycą i bajerami poprawiającymi jakość i płynność ruchu. Nie wiem też czy warto aż tak się zagłębiać. Czy faktycznie mniejsza ilość Hz jest odczuwalna, czy widoczna tylko podczas specjalistych testów i lepiej wybrać 4K z HDRem, żeby chociaż raz w miesiącu poczuć WOW na jakimś filmie.

Obecnie zastanawiam się nad lg 55uh6507 lub samsung ue55ku6072u

Jakieś rady, opinie? :)
Piciek2206

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez RickRoss » 30 cze 2017, o 11:16

Podpowiem Ci tylko kolego, że możesz nie uzyskać satysfakcjonującej podpowiedzi na naszym forum. Radzę wrzucić ten post tutaj:
https://hdtvpolska.com/forum/forum/59-c ... 7-i-gdzie/

Sam nie dawno kupowałem TV i użytkownicy ww. forumka fajnie pomogli.
Obrazek
Football has the power to unite and gather people.
RickRoss

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Różności