Telewizory

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, Juluz, RedFirmino, Szpieg1, Gonzo, AirCanada, Daniel

Re: Telewizory

Postprzez RickRoss » 1 gru 2016, o 21:53

Panowie jestem w trakcie kupowania telewizora i tak oto wybrałem 2 modele:

LG 43UH603V:
http://www.euro.com.pl/telewizory-led-l ... |||product
43' ultra hd, niby nowsza generacja w sklepach bardziej polecają niż tego poniżej

drugi wariat
Samsung UE40K5572SU
http://www.euro.com.pl/telewizory-led-l ... 72su.bhtml

mam dylemat nie wiem który wybrać, te 3' cale mi nie robią różnicy głównie chodzi o marke może któryś z was miał do czynienia z którymś z tych modeli.
Z góry dzięki za info
Obrazek
"Football has the power to unite and gather people" ~Zinedine Zidane
RickRoss

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez josif » 1 gru 2016, o 21:58

W LG jest 4K to już samo mówi za siebie :)
in omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro
josif

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez djdafy » 1 gru 2016, o 22:11

Musisz sobie zadać pytanie, czy warto dorzucać w chwili obecnej do 4k jeśli bitrate polskiej TV nawet nie jest do końca zbliżony do HD i czy będzie Ci to tak na prawdę potrzebne.
djdafy

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Diamne » 2 gru 2016, o 07:02

Do czego będziesz używał telewizora? Podstawowa sprawa. Tylko telewizja czy jakaś konsola? Blu Ray?
''Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that.''
Diamne

1 year of membership

Postprzez RickRoss » 2 gru 2016, o 08:42

Głównie telewizja i konsola. Czasami jakiś film za pośrednictwem lapka przez hdmi. A odnośnie tych funkcjonalności smart? W internecie krążą opinie że Samsung ma lepiej dopracowanego tego smarta. Ale na przykład w sklepie juz kilka razy usłyszałem opinie że LG o wiele poprawił swoje funkcjonalności.
Obrazek
"Football has the power to unite and gather people" ~Zinedine Zidane
RickRoss

Postprzez Szpieg1 » 2 gru 2016, o 10:59

LG ma fajniejszy interfejs, samsung jest na androidzie o ile się nie mylę, a to potrafi przyciąć.
Tyle, że ten telewizor co podałeś to nie sądzę by miał z 4k coś wspólnego ...
Nie za takie pieniądze.

I pyta Cię kolega do czego głównie bo to ważne pytanie. Piszesz telewizor i konsola to znów to nie jest to samo. Konsola to musisz mieć inny parametr lepszy, a do oglądania TV np. meczów tez inny...
Szpieg1
Moderator

Postprzez Cha3ek » 2 gru 2016, o 11:26

Cześć,
szukam tv 55' Full HD. Kompletnie mi nie zależy na niczym prócz dobrej jakości obrazu. Do konsoli i filmów.
Wpadł mi w oko 55w755c. Tylko wolałbym wydać trochę mniej, ale próżno szukać czegoś o dobrej jakości obrazu. Może ktoś coś innego mi poleci? Chciałbym wydać do 3k, powyżej tylko jeśli mega warto.
"Wielu ludzi ma wyrobioną opinie o mnie, a oni nawet mnie nie znają. Oni nawet mnie nie spotkali." Z Liverpoolem od dwumeczu z Juventusem w 2005.
Obrazek
miss u Rafa...
Cha3ek

Postprzez Kirkbyboy » 2 gru 2016, o 12:54

też wrzucę swoje małe pytanko (sorry że tak wcinam w temat)
Korzysta ktoś może z android dongle na swoim TV? (możecie jakiś dobry polecić)
Kirkbyboy

1 year of membership

Postprzez GUNS » 12 gru 2016, o 19:00

Cześć.
Posiada ktoś z was telewizor Philips z androidem? Dokładnie ten model PHILIPS 40PFH6510
chce się dowiedzieć jak jest z instalacją aplikacji takich jak np kodi.
Na tv od sony wszystko dobrze śmiga a jak to jest z philipsem?
chce kupić tv z androidem ale 43 cale od sony to za duży jak na mój pokój.
GUNS

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez S47 » 7 sty 2017, o 17:10

Witam, taki problem ....tata zakupił sobie telewizor Samsung jakiś tam smart tv 55 cali...wcisnęli mu w sklepie bezprzewodową klawiaturę Microsoft i co się okazuje praktycznie nie działa...ma ktos pomysł jak to zesparowac czy cos??
"Zawsze jak gdzieś szedłem to biegłem" F. G.
S47

Postprzez Szmuggler » 7 sty 2017, o 19:09

Jak sparować nie wiem ale na pewno forum Samsunga byłoby lepszym źródłem pomocy.
Szmuggler

Postprzez BeBe » 7 sty 2017, o 23:09

S47 napisał(a):Witam, taki problem ....tata zakupił sobie telewizor Samsung jakiś tam smart tv 55 cali...wcisnęli mu w sklepie bezprzewodową klawiaturę Microsoft i co się okazuje praktycznie nie działa...ma ktos pomysł jak to zesparowac czy cos??

Oj tam od razu "wcisnęli" taka klawiatura z touch padem wydaję się bardzo sensownym i wygodnym rozwiązaniem.
Moim zdaniem powinien być to sprzęt plug and play. Włóż ten cały nadajnik czy jak to się tam zwie do usb telewizora, włóż bateryjki do klawiaturki , włącz ją i powinno hulać :) co za klawiatura ?
Bez ciemności nie ma światła. Bez zła nie ma dobra.
BeBe

Postprzez zoltoczerwony » 8 sty 2017, o 01:05

S47 napisał(a):Witam, taki problem ....tata zakupił sobie telewizor Samsung jakiś tam smart tv 55 cali...wcisnęli mu w sklepie bezprzewodową klawiaturę Microsoft i co się okazuje praktycznie nie działa...ma ktos pomysł jak to zesparowac czy cos??

Ze strony głównej:
Bueno89 napisał(a):
Panowie wrzuce tak nie na temat bo chcę pomóć koledze który na forum w temacie Telewizory wypowiada sie na temat Tv samsunga i klawiatury Microsoftu.. jestem kierownikem jednego ze sklepów z Rtv/Agd i mogę powiedzieć ze ta klawiatura nigdy nie bedzie działąć z samsugiem jakoś w połowie tamtego roku dostaliśmy taka informacje najlepiej zgłosić sie do sklepu i wymienić na model Logitech K400. (sam nie mam aktywowanego konra na forum licze ze ktoś przekaże to koledze)
zoltoczerwony
Moderator

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez S47 » 8 sty 2017, o 10:01

BeBe napisał(a):

Oj tam od razu "wcisnęli" taka klawiatura z touch padem wydaję się bardzo sensownym i wygodnym rozwiązaniem.
Moim zdaniem powinien być to sprzęt plug and play. Włóż ten cały nadajnik czy jak to się tam zwie do usb telewizora, włóż bateryjki do klawiaturki , włącz ją i powinno hulać :) co za klawiatura ?

Kolego aż na taki brak wiedzy to ja nie cierpię :) ten "nadajnik" jest w usb a bateryjki w pilocie są nowe a klawiatura działa tylko na przeglądarce (tak to powinno wyglądać??) bo np na różnych aplikacjach typu youtube wgl nie reaguje na nic...
Klawiatura to Microsoft all in one.
PS Dzieki Bueno za info i zoltoczerwony za wrzucenie na forum! Jutro się przejdę z tata do sklepu i zobaczymy.
"Zawsze jak gdzieś szedłem to biegłem" F. G.
S47

Postprzez ircek » 8 sty 2017, o 11:10

Samsung często współpracuje tylko z produktami własnej marki lub nielicznymi dopuszczonymi przez siebie. Można zadzwonić na infolinie Samsunga lub zapytać na czacie http://www.samsung.com/pl/info/contactus.html , pewnie udzielą informacji, co do współdziałania tej klawiatury z telewizorem.

kolega Bueno89 wyżej miał rację, że te klawiatury nie działają. Z opinii klientów to się potwierdza https://mediamarkt.pl/komputery-i-table ... -one-media
ircek

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różności