Samochody

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, dymos, Daniel, Jetzu, Gonzo, Jaszczur91, AirCanada, Ibiz

Samochody

Postprzez Gin » 31 mar 2005, o 09:53

Witam!! Zalozylem Nowy Temacik w ktorym chcialbym zebyscie pisali o Samochodach :) o tych Ktore sie wam najbardziej podobaja, ktore chcielibyscie MIEC lub tez o tych ktore MACIE :) . Moim samochodem Marzen jest i chyba narazie dlugo dlugo Bedzie Mazda RX-8

Obrazek

jezeli ktos chcialby zobaczyc wiecej Fotek tego cudenka to prosze!

http://www.familycar.com/RoadTests/MazdaRX8/Photos.htm

Mam nadzieje ze sa na forum Ludzie ktorzy ogladaja Program "Top Gear". Jezeli nie to nie szkodzi pokaze wam jaki samochod ostatnio pokazywali.....

Obrazek

Cadillac Sixteen (2003)

Studialny model Cadillaca oznaczony symbolem XV16 jest wizj¹ przyszloœciowego pojazdu kategorii "full-size", czyli grupy najwiekszych kr¹zownikow szos. Pokaz pojazdu odbyl sie podczas Salonu Samochodowego w Detroit w styczniu 2003 roku.

Gabaryty samochodu odpowiadaj¹ "malemu" Maybachowi (rozstaw osi wynosi 3556 mm a dlugoœc 5673 mm), ale forma i stylizacja nadwozia nie jest tak majestatyczna. Obla forma przedniej czeœci nadwozia i silnie pochylone szyby przypominaj¹ sylwetke trzybrylowego coupe.

Firma Cadillac miala w latach trzydziestych, w swoim programie produkcyjnym, pojazdy napedzane silnikami o 16 cylindrach w ukladzie widlastym. Model VX 16 nawi¹zuje do tej tradycji i pod mask¹ umieszczono jednostke napedow¹ w takim samym ukladzie. Jej pojemnoœc skokowa wynosi az 13,6 dm3, co powoduje ze osi¹gi s¹ imponuj¹ce. Moc maksymalna wynosi 735 kW (1000 KM) a wartoœc maksymalnego momentu obrotowego to 1355 Nm. Naped na tyln¹ oœ przenoszony jest poprzez automatyczn¹ skrzyni¹ przekladniow¹.

ÂSrednice kol jezdnych dobrano chyba proporcjonalnie do wielkoœci silnika, gdyz wynosi ona az 24". Pozwala to na zabudowe odpowiednio duzych hamulcow tarczowych potrzebnych do zatrzymywania masy wynosz¹cej 2270 kg. Osi¹gow tego pojazdu nie ujawniono, ale z pewnoœci¹ bed¹ imponuj¹ce.[/img]
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Gin
Robbie Ryder

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Aramis » 31 mar 2005, o 13:08

Jesli chodzi o moj samochod marzen,to nie mam takich duzych potrzeb.Mi w zupelnosci wystarczylaby Skoda Fabia.Jest to malutki samochod,a mi wiekszy nie jest potrzebny.Juz od paru lat popdobaja mi sie Skody(oprocz Felicji).Moge powiedziec,ze to jest moj samochod marzen.A tak jesli mam sobie "pobujac w oblokach"to fajnie byloby miec Opla Calibre :D
Aramis

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez czorny150 » 31 mar 2005, o 13:22

Ja swoj¹ dupke woze Mercedesem 190D z 1992 r...Obecnie go skladam po styczniowym wypadeczku. Wlaœnie teraz zastanawiam sie co by tu sobie kupic...Bo decyzja, ze sprzedaje mojego obecnego gruchota podjeta :wink: . Zastanawiam sie nad jakimœ ciut mlodszym Mercedesem. Natomiast moim marzeniem jest Mercedes okularniczek...Hmm, coœ na miare tego jaki ma ksi¹dz Rydzyk, nazwy nie powiem bo mam j¹ na koncu jezyka i nie moge sobie przypomniec, bo mam jakies chwilowe zacmienie mozgu :wink: :) Ale nie ukrywam, ze zdecydowanie wole motocykle od autek...

Pozdro!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
czorny150

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez dede » 31 mar 2005, o 13:28

http://www.channel4.com/4car/gallery/P/peugeot/407/407.html

Daje tu linka z samochodem jaki chcialbym miec w przyszloœci. Bym byl wdzieczny jak mi ktoœ powie, jak na tym ********* forum sie wstawia obrazki ! Tylko krok po kroku prosze bo to mi nic nie mowi :oops:

Wstaw obrazek: Obrazek (alt+p)

Poza tym lubie peugota 206 WRC takim jak jeŸdzil Richard Burns w Rallye de Monte Carlo 2003
Obrazek
dede

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez AcRoSs » 31 mar 2005, o 18:04

Nie wiem dlaczego ,ale od dziecka bardzo fascynowaly mnie samochody Porsche. Jak bylem maly bawilem sie takimi resorakami :lol: , niektore nawet jeszcze do dzisiaj lezš w pawlaczu. :P Ulubionym moim modelem Poschaka byl i jest 911 Carrera.

Obrazek

Ale to tylko moje marzenia i wyobraŸnia jeœli chodzi o Porsche :wink: :)

Natomiast nie wiem dlaczego, ale ostatnio bardzo spodobal mi sie Volkswagen Vento, fajne autko, dla mnie bryka jak talala. Zamieszczam fotki Venciaka.

ObrazekObrazek

Pozdrawiam
"Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci.
Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza." Bill Shankly
AcRoSs

Postprzez pawel-baro$ » 31 mar 2005, o 20:05

hhhm ja mam 13 lat i chcialbym miec Astona Martina DB9, ale w zupelnoœci wystarczyl by mi Peugot 206 , Across----> Mnie tez fascynuj¹ porshe w szczegolnoœci Carrera GT :D
You"ll never walk alone
pawel-baro$

Postprzez qniol » 2 kwi 2005, o 14:52

Jak ja uwielbiam autka... juz sie nie moge doczekac jak zrobie prawko... jeszcze tylko rok:D

Moim realnym marzeniem jest HONDA CIVIC (najlepiej szary metalik).

Obrazek

A moim nierealnym marzeniaem jest Nissan Skyline z filmu 2Fast 2Furius, z takimi neonami, ze w nocy wyglada jak statek kosmiczny:D

Obrazek
'Cause it's a bittersweet symphony, this life
Try to make ends meet
You're a slave to money then you die'
qniol

Postprzez RafaelLFC » 2 kwi 2005, o 18:24

Samochod moich marzen to AUDI TT z napedem na 4 kola.To marzenie raczej nalezy do tych niespelnialnych :? 'ale nigdy nie mow nigdy' 8) .
Z realniejszych samochodow to nie mam szczegolnych wymagan ogolnie sportowa sylwetka i minimum 150 konikow pod maskš :wink:
Od samochodow wole motocykle . 8)
WHO DARES WINS !!!
RafaelLFC

Postprzez wilek112 » 5 kwi 2005, o 12:38

Mi w zupelnosci styknie Honda civic do scigania sie
i
do jezdzenia po polskich drogach nierownych Hammer.
dziekuje i jak macie adres do mikolaja tylko dokladny to dawac. :twisted:
Forever Jamie Redknapp
wilek112

Postprzez Sochal » 6 kwi 2005, o 22:32

Marze o Jaguarze :roll:. Na prawde piekny samochod :).
FORM IS TEMPORARY, CLASS IS PERMANENT
"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly
Sochal

Postprzez Nikat » 8 kwi 2005, o 20:28

dla mnie licza sie tylko 2 autka, ktore chcialbym miec:

Pierwsze bardzo kobiece, (kobiety lubia czaarne koty mrrrr... 8) )

Obrazek

Drugie...ot tak...na ÂLikend za miasto :)

Obrazek

pierwsze to of corz mrrr Jaguar XKR Coupe
Drugie, BMW X3
Obrazek

Let's kick racism out of Football!!
Nikat

Postprzez Pietro » 8 lip 2005, o 01:45

W dalekiej przyszloœci chcialbym miec Merca SLR lub Nissana Skyline :P
Pietro

Postprzez Daniel » 1 sie 2005, o 21:38

Dla mnie samochody to jedno z wielkich zainteresowan. Program Top Gear rowniez oglšdam i musze przyznac, ze czasem to niezle cacka prezentujš. Np. dzisiaj prezentowali piekne Ferrari F 60, ktorych wloski koncern wyprodukowal tylko 399. Te auta dostali tylko ludzie wyznaczeni przez Ferrari.
A oto ten samochod:

Obrazek

Taki samochod nie jest jednak moim marzeniem. Sam jakoœ nigdy nie myœlalem co by nim bylo. Podobnie jak Acrossa i Pawla, mnie rowniez fascynuj¹ "Porszaki". Naprawde s¹ to samochody z dusz¹. Jednak i to auto nie jest moim marzeniem. Moj wymarzony samochod musi byc super stuningowany i odpicowany najlepiej jak sie tylko da :wink:

Bardzo podobajš mi sie samochody a'la NFS Underground. Hmm... moze Mitsubischi Eclipse (ahh marzenie :roll: )

Obrazek

Obrazek

A takim marzeniem do realnego spelnienia jest VW Golf IV czy w przyszloœci juz V
Oto pikna czworeczka:

Obrazek

Juz sie nie moge doczekac jak prawko zrobie, ale to jeszcze 2 lata :cry: Coz....narazie pozostaje mi tylko NFS :wink:

POZDRO.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish
Obrazek
Daniel
Honorowy Moderator

Postprzez Gin » 11 paź 2005, o 09:48

Pewnie czesc z was zna popularny (pewnie w Calej Angli) program samochodowy "Top Gear" , prowadzony przez trzech szalonych Ludzi :) .

Jezeli ktos nie widzial testow jakie przeprowadzali na Toyocie to wejdzcie w link

http://www.bbc.co.uk/topgear/downloads/

Sa tam rowniez dwa rownie interesujace filmiki, do sciagniecia lub zobaczenia "na miejscu" :) ktore polecam. Wyscig Aston Martina DB9 vs. Pociagi :) zobaczcie sami nie bede sie specjalnie rozpisywal :)

“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Gin
Robbie Ryder

Postprzez hyuga » 11 paź 2005, o 18:34

...a to dwa autka ktore marza sie mojej skromnej osobie ;)

Obrazek

TOYOTA SUPRA 3.0 TWIN TURBO

Obrazek

DODGE CHARGER (amerykanski muskul tak zwany ;P)
Obrazek
hyuga

Następna strona

Powrót do Różności