Nieśmiertelni

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Nieśmiertelni

Postprzez szopqa » 7 gru 2011, o 14:52

Postanowiłem założyć ten wątek by w nim oddawać cześć osobom, które w różny sposób, czy to grą w piłkę, muzyką lub filmem, literaturą, malarstwem wywarły na nas wpływ i do dziś obojętnie czy od ich śmierci minął dzień czy kilka lat uśmiechamy się na ich wspomnienie

Dziś na dobry poczatek chciałem wspomnieć człowieka o strasznie długich danych osobowych Sócrates Brasileiro Sampaio de Souza Vieira de Oliveira znanego każdemu kibicowi piłki nożnej jako Socrates - moim zdaniem jeden z ostatnich geniuszy czasów gdy piłka nożna w wykonaniu Brazyli bardziej przypominała sztukę

Wśród piłkarzy wyróznialy go nie tylko umiejętności ale i wyższe wykształcenie - był doktorem medycyny i po zakończeniu kariery prowadzil praktykę lekarską

Zmarł 4 grudnia 2011 roku ale dla mnie pozostanie nieśmiertelny

R.I.P Socrates

http://www.youtube.com/watch?v=jnoz4NuY ... re=related
szopqa

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Powrót do Różności