Ksiazki

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Ksiazki

Postprzez licznerek » 17 paź 2017, o 19:12

Kuuucyk17 napisał(a):Dwa miesiące temu zostałem ojcem i bardzo chciałbym przeczytać jakąś dobrą książkę w stylu poradnika dla młodych ojców czy czegoś w tym rodzaju. Jesteście w stanie coś mi polecić? Z góry dzięki za odpowiedzi ;)

Obrazek
Don't worry about a thing, cause with Jurgen Klopp is gonna be alright!
licznerek

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez eMKaLFC » 11 gru 2017, o 14:55

Mam do oddania kod rabatowy o wartości 10 zł, który niedługo straci ważność, w internetowej księgarni TaniaKsiążka.pl.
Sam go aktualnie nie wykorzystam, a szkoda by się zmarnował. Ten kod działa tylko przy zamówienia na minimum 69 zł.

Edit: Wysłałem wiadomość prywatną, tylko mam ją w "do wysłania", a nie w "wysłanych". Nie wiem w takim razie czy doszła.
Więc tutaj zostawiam kod bo traci ważność w ciągu kilku najbliższych dni
TKPJ2C38B5A003
Ostatnio edytowano 12 gru 2017, o 12:37 przez eMKaLFC, łącznie edytowano 1 raz
eMKaLFC

2 years of membership2 years of membership

Postprzez mamba » 11 gru 2017, o 15:34

A bardzo chętnie, robię tam zakupy czasem, a teraz święta więc na pewno coś będę zamawiał. Zawsze to koszty przesyłki mniej.
mamba

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Django » 11 gru 2017, o 20:49

Kuuucyk17 napisał(a):Dwa miesiące temu zostałem ojcem i bardzo chciałbym przeczytać jakąś dobrą książkę w stylu poradnika dla młodych ojców czy czegoś w tym rodzaju. Jesteście w stanie coś mi polecić? Z góry dzięki za odpowiedzi ;)

http://www.empik.com/tata-komandos-szko ... ,ksiazka-p

Mam do sprzedania za grosze :)

licznerek napisał(a):

Obrazek

Aż TAK mu źle życzysz??
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 1 sty 2018, o 20:20

Jeśli są tu jacyś fani fantastyki do gorąco polecam serie "Ziemiomorze" Ursuli Le Guin. Zacząłem od "Czarnoksiężnika z Archipelagu" i świat Ziemiomorza totalnie mnie pochłonął. Zna ktoś może powieści/cykle powieści w podobnym stylu ?

@Down Dzięki, rzuciłem okiem, zapowiada się ciekawie. No i fajnie złapac za jakąś rodzimą produckje, pewnie stestuje :)
Ostatnio edytowano 9 sty 2018, o 12:41 przez PyrkaLFC, łącznie edytowano 1 raz
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
PyrkaLFC

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez jusup » 1 sty 2018, o 20:28

PyrkaLFC napisał(a):Jeśli są tu jacyś fani fantastyki do gorąco polecam serie "Ziemiomorze" Ursuli Le Guin. Zacząłem od "Czarnoksiężnika z Archipelagu" i świat Ziemiomorza totalnie mnie pochłonął. Zna ktoś może powieści/cykle powieści w podobnym stylu ?

Pewnie nie ta skala i sława i w ogóle, ale polecam polski cykl Roberta M. Wegnera "Opowieści z meekhańskiego pogranicza".
jusup

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez ricochet » 4 mar 2018, o 12:45

Serwus. Nabrałem ochoty na poczytanie czegoś innego niż zwykle zdarza mi się czytać - nie wiem, może jakiś poradnik? Psychologia, rozwój osobisty? Jestem otwarty na tematykę, w każdym razie nie chodzi mi o żadne reportaże czy książki historyczne. Ktoś się lubuje w takich pozycjach i może mi coś podrzucić na początek?
ricochet

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 4 mar 2018, o 12:55

ricochet napisał(a):Serwus. Nabrałem ochoty na poczytanie czegoś innego niż zwykle zdarza mi się czytać - nie wiem, może jakiś poradnik? Psychologia, rozwój osobisty? Jestem otwarty na tematykę, w każdym razie nie chodzi mi o żadne reportaże czy książki historyczne. Ktoś się lubuje w takich pozycjach i może mi coś podrzucić na początek?

PyrkaLFC napisał(a):
!! Stephen Covey - 7 nawyków skutecznego działania !!
Maciej Bennewicz - Coaching. Wielki Przebudzacz Neuronów.
Maciej Bennewicz - Coaching. Restauracja osobowości.
Timothy Galwey - Tenis. Wewnętrzna Gra.
John Withmore - Coachin. Trening Efektywności.
Marshall B. Rosenberg - Porozumienie Bez przemocy (komunikacja)
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
PyrkaLFC

Postprzez Zicku » 4 mar 2018, o 12:59

Proponuję zacząć od książek Briana Tracy. Fajne w czytaniu, treści przekazywane również niczego sobie. Polecam :)
"Jesteśmy Liverpoolem, dlatego oczekiwania są tak wysokie." - Steven Gerrard
Zicku

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez aga2113 » 5 mar 2018, o 12:06

Dostanę ją w Empiku? Zastanawiam się czy nie kupić chłopakowi na urodziny :)
aga2113

2 years of membership2 years of membership

Postprzez S47 » 17 lip 2018, o 16:20

Myślę, że warto to tutaj wrzucić a tym bardziej zamówić.
http://sklep.wydawnictwoarena.pl/lfc125 ... ternatywna
"Zawsze jak gdzieś szedłem to biegłem" F. G.
S47

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Paroos » 30 sie 2018, o 18:24

S47 napisał(a):Myślę, że warto to tutaj wrzucić a tym bardziej zamówić.
http://sklep.wydawnictwoarena.pl/lfc125 ... ternatywna

Czy ktoś może zamawiał tą książkę? Jeśli tak to czy już doszła?
Paroos

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez ControL » 30 sie 2018, o 22:52

Właśnie wróciłem z kina gdzie oglądałem film o dywizjonie 303. Pomijam fakt, że film był góra średni bo to nie o to chodzi. Czytał ktoś może książkę poruszająca historię naszych lotników? Coś wartego polecenia?
"To moja 8mila, jedyna chwila, życiowy finał
Ważne jak kończysz nie jak zaczynasz #Liverpool Milan"
ControL

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Aviato12 » 30 sie 2018, o 23:44

@ControL
Już dosyć dawno temu, ale czytałem. Szczególne wrażenie wywarła na mnie historia Josefa Frantiszka- Czecha walczącego w szeregach dywizjonu 303. Ciekawy był również opis jednego z przymusowych lądowań po "polowaniu" na niemieckie maszyny lotnicze
Aviato12

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez TheKrzychu » 31 sie 2018, o 00:42

ControL napisał(a):Właśnie wróciłem z kina gdzie oglądałem film o dywizjonie 303. Pomijam fakt, że film był góra średni bo to nie o to chodzi. Czytał ktoś może książkę poruszająca historię naszych lotników? Coś wartego polecenia?

Czytałem dwie pozycje, które mogę Ci polecić. Pierwszą jest książka Arkadiusza Pilcha. Fajnie napisana, ona pierwotnie miała być kiedyś scenariuszem filmowym, ale wydana została jako książka. Drugą którą czytałem, to "Sprawa honoru", tegoroczna książka. W ch*j warto :)
Obrazek
TheKrzychu

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różności