Ksiazki

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, Juluz, Daniel, RedFirmino, Gonzo, Ibiz, AirCanada

Re: Ksiazki

Postprzez liverpoolek » 9 mar 2017, o 21:03

Kuuucyk17 napisał(a):Jaka jest najtańsza księgarnia internetowa z książkami fantasy? ;)

gazeta.pl :P
Obrazek
Modlić się to pójść na spacer z Bogiem po to, by uzgodnić wspólne marzenia.
Pracuj w ciszy, niech sukcesy robią hałas.
liverpoolek

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez patrryykk » 9 mar 2017, o 21:09

Księgarni gdzie możesz kupić tanie fantasy jest dużo :) wszystko zależy czy trafisz na promocje. Osobiście polecam czytam.pl aros.pl taniaksiazka.pl i swiatksiazki.pl. Załóż konta to będziesz otrzymywać też informacje o promocjach itd :D a jeżeli szukasz konkretnych tytułów możesz skorzystać z lubimyczytac.pl (takie ceneo książek) (:
patrryykk

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Kurtz » 9 mar 2017, o 21:17

Kuuucyk17 napisał(a):Jaka jest najtańsza księgarnia internetowa z książkami fantasy? ;)

Ostatnio ogólnie chyba taka:
Ale to wszystko się zmienia dosyć dynamicznie.
Kurtz
Kurtz

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez jusup » 9 mar 2017, o 22:31

Najtańsza księgarnia internetowa w ogóle to chyba bonito.pl
Mnóstwo książek jest tam po prostu wyraźnie tańszych niż u wielu konkurentów.
Czy fantasy? - na pewno trochę jest, czy wszystkie tytuły których potrzebujesz, tego nie gwarantuję, ale poszukaj.
jusup

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez DrGonzo » 9 mar 2017, o 23:49

Ja od lat kupuję na www.taniaksiazka.pl i nie mogę o nich powiedzieć złego słowa. Po pierwsze, książki które mają w ofercie, zawsze są tańsze niż w księgarniach, a po drugie - nigdy nie zdarzyło mi się, żebym dostał od nich paczkę z uszkodzoną zawartością, co jest przecież ogromnie ważne. Poza tym oferują ogromny wybór, można tam znaleźć prawie wszystko co znajduje się obecnie w sprzedaży. Jak najbardziej warci polecenia.
DrGonzo

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez darthmalak » 10 mar 2017, o 08:28

Ja ostatnio kupowałem na:

http://livro.pl/

i też było bardzo tanio. Ale nie wszystkie książki są mocno przecenione.
darthmalak

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Paroos » 31 mar 2017, o 13:01

W księgarni czytam.pl jest obecnie promocja na Autobiografie Suareza, książka za 9,91 zł + wysyłka.

http://czytam.pl/k,ks_459222,Luis-Su%C3 ... o_spo=true
Paroos

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez DonMateo » 12 maja 2017, o 16:28

Orientuje się ktoś czy jest gdzieś możliwość kupić książkę "Football Leaks: Brudny Biznes Piłkarski" chociaż w języku angielskim? Widziałem w werski niemieckiej, ale to mnie nie urządza :/
"...Oh ya beauty! What a hit son, what a hit!"
DonMateo

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Skrystian2009 » 15 cze 2017, o 01:07

Czy ktoś z Was lubi czytać książki dotyczące "Samorealizacji" i byłby wstanie polecić taką, którą nie tylko fajnie sie czyta ale również zasługuje na miano - obowiązkowej?
Obrazek

"Nigdy nie będziemy zadowoleni z remisu, z kimkolwiek byśmy nie grali, zawsze cieszą nas tylko wygrane" - Kenny Dalglish

Na stronie mam nick "Izzy"
Skrystian2009

Postprzez Nicco » 18 sie 2017, o 16:36

Koledzy polecą jakąś księgarnię internetową ?
I stanę się pasterzem, na Twoją Panie chwałę, od Ciebie pochodzi moc moja, Twoją wypełniam wolę, do Ciebie kieruję swe kroki, by u Twojego zasiąść tronu.
In nomine Patris,
et Fili,
et Spiritus Sancti.
Nicco

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez adanek » 18 sie 2017, o 16:46

adanek

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez mati106 » 2 wrz 2017, o 11:18

Czy dysponuje ktoś skanem tego rocznego Skarbu Kibica - Ligi Angielskiej? (Przeglądu Sportowego).

Wiem, że jego poziom jest mizerny, ale od lat go kupowałem - w tym roku po raz pierwszy nie byłem w stanie z racji na liczne obowiązki, w sieci nie można nigdzie znaleźć...Będę wdzięczny za pomoc!
mati106

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 2 wrz 2017, o 11:33

Skrystian2009 napisał(a):Czy ktoś z Was lubi czytać książki dotyczące "Samorealizacji" i byłby wstanie polecić taką, którą nie tylko fajnie sie czyta ale również zasługuje na miano - obowiązkowej?

!! Stephen Covey - 7 nawyków skutecznego działania !!
Maciej Bennewicz - Coaching. Wielki Przebudzacz Neuronów.
Maciej Bennewicz - Coaching. Restauracja osobowości.
Timothy Galwey - Tenis. Wewnętrzna Gra.
John Withmore - Coachin. Trening Efektywności.
Marshall B. Rosenberg - Porozumienie Bez przemocy (komunikacja)
Anthony deMello - Przebudzenie (filozofia)
Miguel Ruiz - Cztery umowy (filozofia)
Joe Girrard - Każdemu sprzedaż wszystko co zechcesz (sprzedaż)
Gary Karrass - Dobić Targu (sprzedaż/negocjacje)

Myślę, że to takie moje TOP10, przy czym pierwsze 5 pozycji to po prostu obowiązek. Wybacz, że tak późno, dopiero teraz zauważyłem posta. Miłej lektury! :)
Obrazek
"Każdy się kiedyś wyspowiada, jak okradał czas i siebie z marzeń i z realizowania planów" - O.S.T.R.
PyrkaLFC

Poprzednia strona

Powrót do Różności