Powiedz, co myślisz

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Powiedz, co myślisz

Postprzez 1010Arx » 27 mar 2017, o 10:27

RafaR napisał(a):
marcinyeti1996 napisał(a):@RafaR
Masz gdzieś te zdjęcia i dowody? Mi w oczy rzucają się tylko wypowiedzi, że Taylor okazał skruchę i od razu żałował tego co zrobił. Oglądałem to na żywo i nie pamiętam takiej sytuacji. Szydzenie z kontuzji Colemana brzmi mi na gówniany news, podobny do tego, który kiedyś wymyślił The S*n, tfu.

marcinyeti1996
to dla ciebie link zebys sobie poczytal, dziwne ze ogladales mecz na zywo I nie zauwazyles tej sytuacji.
oczywiscie ze on sie wypiera, lecz zdjecie zrobione po ataku jest jednoznaczne...

http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... leman.html

:?

Zdajesz sobie sprawę ,że Ledley i Taylor to dwie różne osoby prawda? :oops:

Jasne nie ładne zachowanie Ledleya, uśmiechać się, gdy ktoś inny leży tuż obok ze złamaną nogą. Choć nie wykluczone, że to odruch. Czasem trafiają się ludzie, którzy w danych sytuacjach zamiast zachować powagę, uśmiechają się. Mój kolega na przykład mówiąc mi, że zmarł ojciec naszego wspólnego kolegi cały czas się uśmiechał. Dopiero potem wyjaśnił mi, że nie mógł tego powstrzymać. No, ale grom wie jak to z Ledleyem było, może jest po prostu idiotą, który śmieje się z czyjegoś nieszczęścia, a może w taki właśnie sposób podświadomie reaguje na czyjeś nieszczęście. Tak czy siak nie ma to żadnego związku ze sprawą Taylora.
Obrazek
1010Arx

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Re: Powiedz, co myślisz

Postprzez Radbug » 27 mar 2017, o 16:08

No nie wiem czy takie jednoznaczne. Wielokrotnie po otrzymaniu czerwonej kartki zawodnicy się śmieją z niedowierzania że sędzia ich tak ukarał, a przecież teoretycznie powinni być raczej smutni. Tutaj też jest tylko jedno ujęcie z uśmiechniętym/skrzywionym, a nie śmiejącym się Taylorem. Od razu po faulu wyglądał na zaskoczonego, ze sędzia w ogóle użył gwizdka. Mógł nie być wtedy nawet świadomy, że wyrządził Colemanowi jakąś krzywdę.
PROBLEMEM JEST ACHTERBERG
Radbug

1 year of membership

Poprzednia strona

Powrót do Różności