Gry

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Gry

Postprzez Szpieg1 » 9 sie 2019, o 06:56

Wiecie może gdzie można kupić na PC fifę 20 w edycjach mistrzowska i Ultimate?
Prócz Origina rzecz jasna.
Szpieg1
Moderator

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez josif » 9 paź 2019, o 18:13

Ma ktoś Fifa 20? Prawda to, że występuje bug, w którym w trybie kariery kluby grają drugimi składami?
War. War never changes
josif

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Zizi92 » 9 paź 2019, o 18:56

Tak to prawda, nie ma sensu tej kariery nawet rozpoczynać.
Obrazek
Schecter Demon FR

Akustyk Tensona ;]
Zizi92

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez 1010Arx » 9 paź 2019, o 19:02

josif napisał(a):Ma ktoś Fifa 20? Prawda to, że występuje bug, w którym w trybie kariery kluby grają drugimi składami?

Nie mam FIFY, ale z tym bugiem to prawda. Zapewne wydadzą jakąś łatkę i wszystko będzie w normie, ale i tak "nieco" wstyd wypuścić grę z tak widocznym i prostym bugiem :) Choć jeśli dobrze pamiętam, to tam od dawna były problemy z rezerwowymi. Moja ostatnia FIFA to 14 i pamiętam, że denerwowało mnie, że w większości klubów gra rezerwowy bramkarz. Były nawet tak absurdalne sytuację, że City miało Harta, kupowali Courtoisa i jeszcze jednego gościa z overallem 84+, a i tak grał ten ponad dwumetrowy Rumun z overallem 74, którego nazwiska nie mogę sobie przypomnieć, a cała reszta wyżej wymienionych bramkarzy nie grała w ogóle. Oczywiście to nie było aż tak irytujące jak cały rezerwowy skład, ale jednak...
Obrazek
1010Arx

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Szpieg1 » 9 paź 2019, o 19:12

Jak dla mnie granie ze sztuczną inteligencją jest bezsensowne, żywy przeciwnik to jednak to.
Kariera może i byłaby fajna gdyby nie to straszliwe bezbłędne oskryptowanie sztucznej inteligencji gdzie nawet na niższych poziomach trudności ich błędy są rzadkie. Oczywiście ten nowy bug to śmiech na sali -
28% przychodów całego EA (!) to kasa z Ultimate Team właśnie z Fify więc widać, że pozostałe tryby mają w nosie.
Szpieg1
Moderator

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Szmuggler » 10 paź 2019, o 08:12

Mam Fifę20 i nie ma żadnego buga jeżeli chodzi o drugie składy.
Szmuggler

Poprzednia strona

Powrót do Różności