Gry

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Gry

Postprzez Khazim » 13 sty 2017, o 10:42

CRX2 napisał(a):Moglibyście polecić jakąś grę typu Mortal Kombat? Walka jeden na jeden, ale nie jakiś boks tylko właśnie coś w tym mrocznym stylu gdzie krew się leje; P
Oczywiście Mortal byłby najlepszą opcją, ale chwilowo nie mam parcia wydawać 20 euro na gierkę, która będzie rozrywką na jakichś posiadówkach ze znajomymi.

Zgaduje, że masz na myśli Mortal Kombat X. Jeśli faktycznie zależy Ci na tym niepowtarzalnym klimacie to zamiast szukać innego tytułu poleciłbym Ci kupić 9 odsłonę serii tj. Mortal Kombat Komplete Edition. Aktualnie dostaniesz ją w empikach za 34 zł. Świetnie nada się na posiadówy, a w między czasie, jeśli najdzie Cię ochota to odłożysz sobie te 20 euro.
Walk on, walk on, with hope in your heart...
Obrazek
Khazim

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez CRX2 » 13 sty 2017, o 11:58

Khazim napisał(a):
CRX2 napisał(a):Moglibyście polecić jakąś grę typu Mortal Kombat? Walka jeden na jeden, ale nie jakiś boks tylko właśnie coś w tym mrocznym stylu gdzie krew się leje; P
Oczywiście Mortal byłby najlepszą opcją, ale chwilowo nie mam parcia wydawać 20 euro na gierkę, która będzie rozrywką na jakichś posiadówkach ze znajomymi.

Zgaduje, że masz na myśli Mortal Kombat X. Jeśli faktycznie zależy Ci na tym niepowtarzalnym klimacie to zamiast szukać innego tytułu poleciłbym Ci kupić 9 odsłonę serii tj. Mortal Kombat Komplete Edition. Aktualnie dostaniesz ją w empikach za 34 zł. Świetnie nada się na posiadówy, a w między czasie, jeśli najdzie Cię ochota to odłożysz sobie te 20 euro.

ŁO! o tym nie pomyślałem, patrzyłem na steam i tam Komplete Edition jest właśnie za 19,99! A w Empiku promo i jest za 30 zł. Skąd aż taka różnica w cenie na korzyść polskiego rynku?
CRX2

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez IcemanEvo » 13 sty 2017, o 12:19

Mam pytanie odnośnie serii Wiedźmin. Jestem konsolowcem i nie mam komputera do gier stąd nie miałem okazji grać w pierwsze dwie części Wiedźmina. Czy można spokojnie zagrać od razu w ostatnią część, czy jakoś się łączy z fabułą z jedynką czy dwójka?
Obrazek
IcemanEvo

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez kaziooo0804 » 13 sty 2017, o 12:24

Łączy się, możesz sobie przenieść save z Wiedźmina 2 do Wiedźmina 3. Natomiast z własnego doświadczenia powiem, że grałem niemalże na czysto w Dziki Gon, bo miesiąc wcześniej włączyłem dwójkę ale tylko na moment więc nie miałem znajomości z poprzednich części. No i wiesz co? Zero problemu, nie zdarzyło się, żeby w którymś momencie mi to zawadzało, że nie znam poprzednich części a od trójki to się chyba na jakiś czas uzależniłem :D także polecam, śmiało możesz odpalać Dziki Gon!
Obrazek

"Zamiast słów, miejsce w głębi serca"
kaziooo0804

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez CRX2 » 13 sty 2017, o 13:33

Hm, zaciekawiło mnie to, przeglądam allegro i pełno jest kluczy do Steam do Mortala. Skąd tego tyle? Jak to działa? Gry faktycznie działają później bez problemu przez cały czas czy są jakieś ograniczenia?

EDIT:
i o co chodzi z zapisem "automat 24/7" w opisie aukcji:
"Automat 24/7 klucz po 5 minutach ( wszystkie klucze do aktywacji na platformę STEAM )"
?
CRX2

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Szmuggler » 13 sty 2017, o 14:19

Zasady działania dokładnie nie znam. Podejrzewam, że klucze są skupowane na promocjach i w hurcie po niższych cenach.
Kupuję kluczę od kilku lat i nigdy nie miałem żadnego problemu z grami.
Jedyne ograniczenia jakie można napotkać są związane z wersją klucza dla Rosji. Jeżeli kupujesz klucz z oznaczeniem Global lub po prostu bez informacji mówiącej o ograniczeniach to problemów mieć nie będziesz i możesz grać wszędzie i zawsze.

Oznaczenie Automat 24/7 oznacza, że musisz czekać aż właściciel sklepu wróci do domu i wyśle ci klucz tylko po zaksięgowaniu wpłaty klucz wysyłany jest na twój mail automatycznie więc teoretycznie klucz dostaniesz po kilku minutach nawet kupując w środku nocy.

Klucz do aktywacji na Steam to chyba jasne. Wybierasz w opcjach Steam dodaj klucz gry i przekopiowujesz go. Gra się ściąga i tyle.
Szmuggler

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez luksi93 » 13 sty 2017, o 17:29

Szmuggler napisał(a):Oznaczenie Automat 24/7 oznacza, że musisz czekać

Pozwole sobie sprostować: "że NIE musisz czekać"
Y.N.W.A
luksi93

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez LiverbirdYNWA » 13 sty 2017, o 19:35

A z tymi tanimi grami, to nie jest czasem tak, że są "pożyczane" przez Steam, albo jakoś tak?
Tu źródło moich podejrzeń: https://www.youtube.com/watch?v=VsMQfFclOVw
You'll never walk alone

"Najważniejszymi ludźmi w Liverpool Football Club są ci, którzy chcą tu być" - Kenny Dalglish
LiverbirdYNWA

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez CRX2 » 14 sty 2017, o 11:21

Dzięki panowie za pomoc, Mortal kupiony za 11 zł na allegro, śmiga aż miło.
CRX2

Postprzez Szmuggler » 14 sty 2017, o 11:31

Z tymi grami jest tak, że są pożyczane przez Steam. Grając na Steamie nie posiadasz gier tylko wykupujesz do nich dostęp.
Nie rozumiem tylko co to zmienia bo jest to technika stosowana przez wszystkie serwisy tak na PCtach jak i na konsolach.

Taka sama sytuacja jest przy kupnie gry w sklepie i znalezieniu w pudełku klucza do Steam czy innej platformy.
Zamiast pisać ogólniki to może napisz po prostu czego w związku z tym się boisz to wtedy będzie można odpowiedzieć na temat.

"Gra za 1zł" a kupowanie kluczy to całkowicie inna sprawa i nie powinna być przy sobie stawiana.
Szmuggler

Postprzez Jack92 » 17 sty 2017, o 18:48

Witam, tym razem chciałem wam zadać pytanie czy istnieje jakaś gra podobna do Football Managera lub jakiś mod do FM'a, gdzie kieruje się karierą tylko jednego zawodnika a nie całym klubem? Szukałem na różnych stronach ale te gierki to nic specjalnego, które znalazłem. Jeżeli jakieś znacie, to proszę, napiszcie ich tytuły, lub informacje o modach do FM'a.

Pozdrawiam
Jack92

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez kam15 » 17 sty 2017, o 18:53

Jack92 napisał(a):Witam, tym razem chciałem wam zadać pytanie czy istnieje jakaś gra podobna do Football Managera lub jakiś mod do FM'a, gdzie kieruje się karierą tylko jednego zawodnika a nie całym klubem? Szukałem na różnych stronach ale te gierki to nic specjalnego, które znalazłem. Jeżeli jakieś znacie, to proszę, napiszcie ich tytuły, lub informacje o modach do FM'a.

Pozdrawiam

new star soccer ?
kam15

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez jaskol95 » 17 sty 2017, o 19:41

ewentualnie Score! Hero, polecam, ale chyba tylko na androida.
NiePodpiszeSie napisał(a):
Notorycznym problemem u niektórych na tym forum jest wyciąganie pewnych stwierdzeń z kontekstu bez logiki i rozumienia tekstu pisanego.
jaskol95

Postprzez Kanzen » 26 sty 2017, o 20:03

Wiem, że ostatnie nastroje nie są najlepsze wiec chcialbym ostudzić emocje przy grze For Honor. Obecnie jest zamknięta beta i pytanie czy ktoś może odstąpić lub zaprosić do gry jak dostał zaproszenie do bety. Mowa tutaj o PS 4
Kanzen

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różności