Gry

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Gry

Postprzez seboYNWA » 3 sie 2016, o 23:00

Witam , posiada ktos moze link do Heroes 3? Albo poleci stronke z której moge pobrać? Dzieki
seboYNWA

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Kurdt » 4 sie 2016, o 08:50

seboYNWA napisał(a):Witam , posiada ktos moze link do Heroes 3? Albo poleci stronke z której moge pobrać? Dzieki

http://store.steampowered.com/app/297000/?l=polish
Groove is in the heart.

http://www.twitter.com/bartekryt
Kurdt

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Szpieg1 » 4 sie 2016, o 09:44

Kurdt napisał(a):
seboYNWA napisał(a):Witam , posiada ktos moze link do Heroes 3? Albo poleci stronke z której moge pobrać? Dzieki

Dzięki Ci, nie wiedziałem, że jest taka świetna promocja jednej z najznakomitszych gier wszechczasów ,co prawda mam 2 oryginały ale nie mam tej wersji HD, a jestem jej ciekawy :) !
Szpieg1
Moderator

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez TheSebulPL » 4 sie 2016, o 11:52

Witam szanowne grono Czerwonych!

Gra ktoś z Was w Hearthstone?
Możnaby się wymienić battletagami i coś tam popykać :)
TheSebulPL

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Lapiduszek » 4 sie 2016, o 12:29

#Łapa2413 ;) Zawsze chętny na questy z oglądaniem znajomych i walkę ze znajomym :D
Lapiduszek

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Kurdt » 6 sie 2016, o 17:31

Szpieg1 napisał(a):
Kurdt napisał(a):

Dzięki Ci, nie wiedziałem, że jest taka świetna promocja jednej z najznakomitszych gier wszechczasów ,co prawda mam 2 oryginały ale nie mam tej wersji HD, a jestem jej ciekawy :) !

Nie ma sprawy, znam temat, takiego np. KotORa mam kupionego w pudełku, na Steamie i na iPadzie. :)
Groove is in the heart.

http://www.twitter.com/bartekryt
Kurdt

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Cha3ek » 5 wrz 2016, o 14:21

Zakupiłem PS4 i za tydzień mam ostatnią poprawkę toteż myślę jakie gry kupić.
Co polecicie? Chodzi przede wszystkim o kampanie dla 1 gracza. Fps-y, sandboxy lub cokolwiek innego. :)
"Wielu ludzi ma wyrobioną opinie o mnie, a oni nawet mnie nie znają. Oni nawet mnie nie spotkali." Z Liverpoolem od dwumeczu z Juventusem w 2005.
Obrazek
miss u Rafa...
Cha3ek

Postprzez 1010Arx » 5 wrz 2016, o 14:38

TheSebulPL napisał(a):Witam szanowne grono Czerwonych!

Gra ktoś z Was w Hearthstone?
Możnaby się wymienić battletagami i coś tam popykać :)

Arx#2729
Wiem, że minął miesiąc odkąd napisałeś post, ale co poradzić, że dopiero teraz go zauważyłem:)
Gram dosyć często na EU i czasem NA. Kilka razy wbita legenda (najlepszy wynik coś koło 2000 miejsca w Europie), ale ostatnio nie mam chęci i czasu. Wbijam tylko do 5 rangi po złotego epika na koniec miesiąca. Bez dodatkowych gwiazdek za win streak droga do legendy zdaje się mocno dłużyć.

Gdyby ktoś był kiedyś chętny na jakieś Bo3, Bo5, pogranie konkretnego matchupu, czy zwykły pojedynek to bardzo chętnie. Ostrzegam tylko, że bardzo lubię pograć freeze magiem, a nie każdy lubi przeciwko niemu grać ;)
Obrazek
1010Arx

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez RedJcoB » 5 wrz 2016, o 16:53

Cha3ek napisał(a):Zakupiłem PS4 i za tydzień mam ostatnią poprawkę toteż myślę jakie gry kupić.
Co polecicie? Chodzi przede wszystkim o kampanie dla 1 gracza. Fps-y, sandboxy lub cokolwiek innego. :)

Polecam wszystkie częsci Far Cry dostępne na PS4, a taķże Battlefielda 4 zarowno do kampanii jak i gry online, mozna go obecnie zakupic za grosze. Godne polecenia są również Homerfront i Wolfenstain :)
"We have to change from doubters to believers - NOW!"
RedJcoB

2 years of membership2 years of membership

Postprzez gertar » 5 wrz 2016, o 18:55

Polecam Bloodborne, jeśli lubisz gry w stylu dark souls.
Z sandboxów, może Cie zainteresować inFAMOUS Second Son, przyjemna gra, używkę kupisz za 30-50 zł.
Jako posiadacz PS4 obowiązkowa jest dla Ciebie seria Uncharted, trzy pierwsze części są na jednej płycie. Czwarta wyszła dosyć niedawno.
Wszystkie powyższe gry dostępne są tylko na PS4.
Ze strzelanek, Metro 2033 Redux, też do wyłapania za grosze.
gertar

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Assassin » 24 lis 2016, o 20:54

Gra/grał ktoś kiedyś w taki stary klasyk jak MU online? :D Przypomniała mi się gra z przed wielu lat i zastanawiam się nad pograniem trochę, może ktoś grywa na globalu?
Assassin

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez HappyBlancik » 29 lis 2016, o 00:00

Panowie, już dobre kilka lat nie gram w gry (poza klikaniem w FM'a).
Poszukuję jakiejś wyścigówki, w której można modyfikować samochody, głównie z wyglądu. Kojarzy ktoś? Najlepszy wydaje mi się NFS MW z 2005 roku, ale grafika jak na dzisiejsze czasy niestety słaba...

Oczywiście na PC.
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.
HappyBlancik

Postprzez kaziooo0804 » 29 lis 2016, o 00:21

Nie pamiętam jak wyglądały modyfikacje w grze GRID 2 - ale jak włączyłem pierwszy raz to się zachwyciłem. Świetna grafika, świetny system jazdy, dźwięk silnika, koncepcja gry... Gra warta polecenia. Według mnie, oczywiście.
Obrazek

"Zamiast słów, miejsce w głębi serca"
kaziooo0804

Postprzez kam15 » 29 lis 2016, o 00:38

grid ok, ale na klawiaturze conajwyzej srednio...jak w test drive 2 katowalem sporo...fakt ze tjuning znacznie bardziej ograniczony wzgledem nfsa, ale samo z siebie granie dawalo frajde...moze the crew ?
kam15

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez CRX2 » 13 sty 2017, o 08:51

Moglibyście polecić jakąś grę typu Mortal Kombat? Walka jeden na jeden, ale nie jakiś boks tylko właśnie coś w tym mrocznym stylu gdzie krew się leje; P
Oczywiście Mortal byłby najlepszą opcją, ale chwilowo nie mam parcia wydawać 20 euro na gierkę, która będzie rozrywką na jakichś posiadówkach ze znajomymi.
CRX2

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różności