Gry

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Gry

Postprzez Wieviór » 11 sty 2005, o 21:59

Zastanawiam sie w co "pykacie"? Ja osobiœcie bardzo lubie pograc w najnowsz¹ Fife 05. Jestem tam na 5 sezonie(koncze) LFC i narazie wygralem wszystko co moglem. Gram narazie na pro, ale juz potrafie rozpykac Barcelona 8-0 np. Wiec sie chyba przestawie na World-Class. Choc Fifa juz mi sie nudzi. Teraz wyci¹gn¹lem z szafi stare FPP: Red Faction.

Dla wielu ta gra to przeszloœc. Jednak wci¹z bardzo duzo ludzi w ni¹ gra i myœle ze jest to gra ponadczasowa. Gram jako: {LFC*fan} Wievior

Ostatnio kupilem sobie Football Manager 2005 i musze powiedziec, ze jest super. Co prawda jakoœ bardzo nie wci¹ga, ale gierka jest niezla!

A w co wy lubicie pograc?? :D
Obrazek
Wieviór

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Belaiza » 12 sty 2005, o 09:52

Ja najczeœciej gram w makao :lol: na www.kurnik.pl :lol: bo nie mam czasu na nic innego.
A tak na serio to nigdy jakoœ nie mialam manii na grania . O chociaz, sory, zamaniaczona jestem HEROS III :wink: jak mam wolny komp i czas to pykam sobie czasem.
WIADOMOÂSÆ DLA MANIAKÓW gier RPG :!: :!: :!:
moj szanowny malzonek ciupie sobie w MU on line (nie mylic z naszym wrogiem) jeœli Was to zainteresuje to zapraszam na www.muonline.com
Moje kochanie twierdzi tyle - "Diablo" sie chowa. generalnie ja za tym nie przepadam, ale wiem mnie j wiece o co biega. To jest gra on line, w ktor¹ graj¹ ludzie z calego œwiata, od 10 do 110 lat. Ostanio gral z kobiet¹ 58 letni¹ :shock: polk¹ z nad morza. Wiec ...
Fifke kiedyœ probowalam ale mnie nie wci¹gnelo - wole ogl¹dac w TV

POZDRAWIAM wszystkich zamaniaczonych grami komputerowymi ( w Zabrzu jest osrodek do leczenia uzaleznien od kompa i netu :idea: ) :lol: :lol: :lol:
Belaiza

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Arti » 12 sty 2005, o 10:07

Uwielbiam wprost szpilac w managery pilkarskie wszelkiego rodzaju (od Ligi Polskiej Manager po Football Manager). :D
W Fife od czasu do czasu tez zagram chociaz juz mi sie powoli nudzi... :?
W strategie kiedyœ gralem, ale obecnie czas nie pozwala.
Obrazek
Arti

Postprzez czorny150 » 12 sty 2005, o 14:59

A ja sobie wczoraj zainstalowalem TOnego Hawka 2-jke. Hihi. A gram jeszcze w Championship Managera 03/04. I w Fife 2005. I kolega zalatwia nam Football Managera 05. Acha i nie moge zapomniec ze co jakis czas wlanczam Skoki Narciarskie 2001 :D

Pozdro!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
czorny150

Postprzez wilek112 » 12 sty 2005, o 17:46

ja pykam w:

hattricka
pro evolusion soccer 4
re-volt
i stare sensible coccer
czasem jak mnie jaks przygodowka zainteresuje ni kiedys lupalem w nhl i nba :twisted:
Forever Jamie Redknapp
wilek112

Postprzez dede » 12 sty 2005, o 21:44

wow no nareszcie ktoœ poruszyl moj ulubiony temat (poza pilk¹).
Wiec jak nie interesuj¹ Was gry zajmijcie sie czymœ innym...

Jako posiadacz komputera kilka lat temu gralem w gry sportowe, RPG, shootery, wyœcigi i gry akcji.

Gry sportowe: FiFY od 99 do 2002, Virtua Tennis, NBA, NhL, i wszystkie Tony Hawki az do 4., plus menagery CM i Liga polska

RPG: ulubiona gra RPG na kompa to wspomniana przez Belaize Diablo. Klasyk doslownie, gra wci¹z znajduje uznanie u wielu graczy. Spedzilem dziesi¹tki godzin na tym. Potem gralem w Fallout, FAllout 2 i FAllout Tactics, niezle, ale teraz nie moge znieœc z powodu na grafike.

Shootery: Oczywiœcie Quake (wszystkie czeœci) klasyk :twisted: potem Unreal Tournament, pamietam Turoka, kilka lat temu gralem takze w MDK i MDK 2, reszty nie chce mi sie wymieniac...

Wyœcigi: Need for Speed (wszystkie) + Collin Reszta nie podobala mi sie (no moze jeszcze rally championships

Gry Akcji: Graj¹c w Tomb RAidera prawie zjadlem klawiature (poziom trudnoœci naprawde wysoki) a po za tym nie nawidze Paltformowek tzn. skacz i zbieraj. GTA, GTA 2 i GTA VC (bez komentarza)... Ok molbym napoisac jeszcze kilka stron ale przejde dalej..

Potem dostalem Nintendo 64.

Z powodu drogich gier zaliczylem tylko kilka tytulow.
Goldeneye, mArio Kart, Wrestling(i), Mortal Kombat, Zelda, Star Wars ip itd.

Potem jak wiecie przyjechalem do UK, w mom nowym domu znalazlem mily prezent od syna wlaœciciela (ma na imie Daniel, pozdro dla Niego ) a mianowicie Playstation wraz z okolo 30 grami)

Wiec po kolei wszystkie prezchodzilem (jak moglem).

Rainbow Six, ISS Pro, FiFy, Final Fantasy (klasyk), The Italian Job, The Simpsons Wrestlin (bardzo sympatyczna gra, mianowicie jest sie kimœ z miasteczka Springfield i kazdy ma specjaln¹ bron np. BArt - deskorolke no i sie lejemy ;), Potem zanuzylem sie w czasy wojen œwiatowych z Medal oF Honour i Medal of Honour Ungerground (WYPAS JAwny. pOTEM JEDNA Z MOICH NAJWYÂZEJ CENIONYCH TYTUÂLÓW mianowicie seria Gran Turismo. Szczegolnie czeœc druga (KLASYK TOTALNY) akurat bylem chory prez 2 tygodnie wiec mialem duuuzo czasu. Potem takie rozne inne Star WArs the Phantoms Menace, Wing Over, DINO CRISIS (wypas) I INNE TAkie wypasy.

Potem mialem inne marzenie PLAYSTATION 2. Wiec zaczšlem zbierac kase. Kazdy grosz, i oto w cišgu 6 miesiecy mialem sumke okršgla. Wmiedzyczasie ku[pilem GAme Boy Colour i zaliczylem troche POKEMONY :oops: ale szybko mi przeszlo.

kupilem poradnik PSX Extreme (polecam) i tuz kilka dni przed zakupem PlayStation 2 wpadla mi w oko maszynka Microsoftu, najbardziej rozbudowana do (do tej pory konsola naœwiecie) XBOX. trzy dni poÂzniej mialem juz moj debiut. GRA= Splinter Cell :shock: ale WYPAS. Do tej pory bardzo wysoko w moim rankingu stoi. Wcielamy sie w Szpiega/Agenta CIA SAMA FisHera. W grez nalezy sie skaradac w ciemnoœciach przez 12 leveli. Czasami moznabylo zabijac ale najtrudniejsze misje nie mogly sie zakonczyc zadnymi stratami, wiec trzena bylo sie skradac do wiary i ich od tylu (uderzyc :lol: ) itp. AI wrogow jest bardzo wysokie wiec gra sie super. Do tego w ekwipunku mamy caly arsenal nie broni ale gadgetow np. rurka do patzenia przez zamkniete drzwi, wytrych manualny (super), noktowizor, miny, granaty (4 rodzaje), Flary, zagluszaj¹ce naboje itd :twisted: . Zajela mi ta gra 3 miesi¹ce z przerwami (okolo 70 godzin razem). Potem pogralem w kolejn¹ gre zoltych ludkow mianowice The Simpsons Hit & Run. Bazowana na GTA. MAmy samochody (ponad 50), ludki z Simpsonow i pelno misji. Miasta zrobily na mnie duze wrazenie i zabawa jest przednia.
Potem przewin¹lem sie przez Project Gotham RAcing (œredbie) Need for Sped Underground (DOBRE). Potem hicior na Xboxa HALO taka akcja ze szok :twisted: nawalasz z jakiœ broni plazmowych do ufolodow z jaikiœ spluw plazmowych, jeÂzdisz pojazdami uzbrojonymi nawet mozna latac BAnshee takie helikoptery z dzialkami ktore sie kradnie od kosmitow. ÂZeby byl ciekawiej w kazdej rundzie ma sie kilku kompanow do pomocy :roll: i muzyka tez rz¹dzi. i GRAFA powala na ryj !!!
Potem jako fan RPG najwiekszy hit firmy Bethesda ! MORROWIND The Elder Scrolls. Moim skromnym zdaniem najlepsz gra RPG kiedykolwiek wyprodukowana. NA pocz¹tek tworzymy sobie bohatera(wszystkie umiejetnoœi mu dajemy, czary, rase ) same tworzenie postaci zajmuje okolo pol godziny. Nstepnie jestes wypuszczony z wiezienia i potem WOLNOÂSÆ mozna robic wszystko, poza tym gra jest ogromna od prawej strony mapy na lew¹ przejœcie zajuje okolo 1 godz, a z goru na dol 2 godz (jak sie nie trafi na gory :lol: ) Setki broni itp. BELAIZA powiedz malzonkowi zeby sobie sprawil MORROWIND a sie nie rozczaruje POLECA,m..
]
Koejnym SUPER RPG'em jest STAR WARS KNIGHTS of THE OLD REPUBLIC (polecam) miasta sš WYPASIONE w KOSMOS tylko misje troche za krotkie i gra zabrala mi ok 30 godzin wiec z krotka jak na moje wymagania ale SUPER.
GRalem tez w TRUE CRIME streets of LA i sie rozczarowalem :x jest sie policjantem w Los Angeles i trzeba zwalczac zbrodnie (ktorej jest stanowczo za duzo np. w cišgu pieciu minut jest 10 pobic :? ) Zabrala mi ok 20 godzin slabiutka gra jak dla mnie.

Ok wytrawjcie jeszcze (o ile ktoœ jeszcze czyta :lol: ) moim ostatni zakupem jest pilka nozna firmy KONAMi. Mianowicie Pro Evolution Soccer 4, jak widzicie na moim opisie na gg jestem uzalezniony, najlepsza pilka jaka wyszla kiedykolwiek, na razie gram na 3 gwiazdkach (na 6) rozegrallem 2 sezony LFC i bylem 4. teraz gram w Lige Mistrzow wlaœn¹ druzyn¹ (mam WHITBREADA na obronie , Rooney na taku (soz) Christiano Ronaldo na pomocu itd, zaczynalem od samych slabych pilkarzy ale za zwyciestwa dostaje sie kase wiec powoli sie umacniam (gram juz 3 sezon). I jeszcze pewni przedemn¹ okolo 5. Wuiec ide grac teraz bo mi juz œlina leci. MAm nadzieje, ze ktoœ doczytal do konca (albo chociaz do polowy) Wymienilem jedn¹ dziesi¹t¹ tego w co gram ale wystarczy chyba ? :lol: :wink: POZDRAWIAM GRACZY (szcegolnie konsolowcow) i FANÓW LFC of cors
:wink:
Obrazek
dede

Postprzez AcRoSs » 13 sty 2005, o 00:24

Dede :arrow: Czytalem i czytalem i skonczyc niemoglem, jestem pod wrazeniem :!: :lol: Pozdr. A co do tematu to gram sobie w ISS Pro Evolution 2, i powiem wam, ze tak gierka jest The Best, poprostu znudzic sie ni¹ nieda. :lol: Bije wszystkie fify swoj¹ grywalnoœci¹ :!: Na weekendach zbieramy sie po 4-5 osob i pykamy godzinami w to, graj¹c rozne turnieje :arrow: ligi :arrow: no i oczywiœcie o pieni¹zki :arrow: a jezeli o to gramy, to przelewek juz niema, gramy w skupieniu i na 100% swoich mozliwoœci :!: :twisted: (szydera leci straszna). A tak poza tym to w fifki czasem tez pograc moge, podobaj¹ mi sie tez 2 czeœci Max Peyna, lubie jeszcze grac w takie gierki jak Mafia, GTA Vice City.
"Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci.
Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza." Bill Shankly
AcRoSs

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Krzysiek » 13 sty 2005, o 23:14

He he Dede stary Ty masz jeszcze czas na inne rzeczy :D

Pozdrawiam.
You'll never walk alone
Krzysiek
Niebieskooki Hiszpan

Postprzez dede » 13 sty 2005, o 23:45

Jak dla mnie to gry s¹ bardzo fajn¹ rozrywk¹. Rozumiem, ze czasem ( a nawet czesto) nie wystarczy czasu na takie przyjemnoœci, ale zawsze staram sie znaleÂzc troche czasu na gry. Poza tym czasami nie ruszam pada przez miesi¹c wiec mam przerwe. MAm tez czas na inne rzeczy np. przynajmniej 2 razy w tygodniu gram w pile, czasami zrobie lekcje, czasami ksi¹zke przeczytam....wiec nie jestem jakimœ maniakiem co siedzi caly czas przed tv i wali na okr¹glo w gry (i nie chcialbym byc). Ale czasami jak mi coœ wpadnie gor¹cego w rece i mam kilka dni wolnego* to nigdy nie ma wystarczaj¹co duzo czasu w dniu zeby sie nagrac :lol: :D

* W ci¹gu roku szkolnego w Anglii s¹ 4 przerwy w nauce. Tydzien w paÂzdzierniku, 2 tygodnie na Gwiazdke, 2 tygodnie na Wielkanoc, tydzien w maju i jeszcze kilka dni w kiedyœ indziej. Za to rok szkolny trwa o miesi¹c dluzej. :wink: PozdrO
Obrazek
dede

Postprzez Gin » 15 sty 2005, o 12:38

HeHe nie wierze wlasnym oczom!! :) powstal Temat Gry!!........pamietam jak jeszcze pisalem na Forum fcliverpool.pl tam tez byl taki temat.....napisalem ze gram w Counter-Strike'a i zapytalem czy ktos tez gra....i co sie stalo??nagle znikl moj post....i nie wiedzialem czemu...ale tam tylko mozna bylo pisac...o grach w stylu Championship Managera i tyle(tam sa w ogole dziwne zasady :wink: )...TO BYLA MOJA PIERWSZA KLÓTNIA Z AIREM :D heheheh POtem bylo jeszcze kilka az sie zakumplowalismy :) hehe

Wracajac do Gier.......

Moja gra zawsze bedzie... Strategia STARCRAFT!! (narazie nie znalazlem gry ktora mogla by jej dorownac)

Uwielbiam wszystkie Fify jednak.....ilez jest tam bledow to juz nie wspomne bo za kazdym razem jak gram cos mnie trafia.....jak np. Biegnie przeciwnik z pilka(napastnik) biegnie sa i biegnie a moi 2 obronc zamiat do niego to rozbiegaja sie do jego partnerow.....tak ze Chlopczyk na sytuacje sam na sam (fifa2004)......a w 2005 tez znalazlem duzo bledow ale nie bede wam pisal :wink:

Gram w 2005 i oprocz tego ze sie wkurzam to gram 3 sezon(kariera) pierwszy gralem Yeovil-em....potem...Man.City(alez WYMIOTLEM PremierShip :D) a teraz Liverpoolem i kupilem Morientesa dwa dni wczesniej niz Benio go kupil :D ... hehe tylko ze jak przyszedlem do Liverpoolu to nie Bylo Dudka,Hyypi wiec musialem uzupelnic sklad....kupilem Casillas'a(real),Gallasa(Chelsea) i SHAUN WRIGHTA-PHILLIPSA :) na prawa flanke.....sprzedlem Nuneza i Hamanna(w koncu :P - szkoda ze tylko w grze :D).......i nie idzie mi dobrze :D musze jeszcze sie nauczuc :D.....a gram na poziomie.....2(polzawodowiec).Mam pierwsze miejsce po 8 kolejkach ale nie gram tak jak bym chcial :D .

Apropo Wymiatania to obecna moja gra i najwazniejsza zarazem od....ponad Roku jest Counter - Strike!! (nie wazne jaki 1.5,1.6, Conditnion zero)....aaaaaaaaaaaaaaaaa UWIELBIAM W NIA GRAC!!
Wyszeld teraz Half-life2 + Counter-strike: Source(ktory jest calkeim inny.Nie mam go jeszcze ale wiem jak wyglada i narazie nie chce poznawac :D)

Jak mam opis na GG(cos w rodzaju) " MuuuuuuSSSSSSeeeeeeee ZabijaÆ" to znaczy ze wymiatam w Cs-a :) a Kupilem ostatnio nowa Myszke z Logitecha MX510 co zwiekszylo moja celnosc....hehe.....

pozdrooooo dla wszystkich graczy!!
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Gin
Robbie Ryder

Postprzez Wieviór » 15 sty 2005, o 13:23

Gin a probowaleœ RF? Ja i w Fifie i w RF coraz bardziej sie rozwijam.

Na Profesionalu w Fifie 8-0 z Barcelona, a na World Classie taki sam rezultat tylko z najgorszš druzynš ligi holenderskiej...

W RF coraz czeœciej jestem najlepszy na macie na wiekszych serwerach :lol:

W CS sie gralo. Nawet nie malo, ale RF dla mnie jest lepszy!
Obrazek
Wieviór

Postprzez Gin » 16 sty 2005, o 11:30

Wievior napisał(a):Gin a probowaleœ RF? Ja i w Fifie i w RF coraz bardziej sie rozwijam.

Na Profesionalu w Fifie 8-0 z Barcelona, a na World Classie taki sam rezultat tylko z najgorszš druzynš ligi holenderskiej...

W RF coraz czeœciej jestem najlepszy na macie na wiekszych serwerach :lol:

W CS sie gralo. Nawet nie malo, ale RF dla mnie jest lepszy!

CO TO JEST RF??.....mowisz ze lepsze od Cs-a ?? hmmmm ciezko mi w to uwiezyc :wink: ale napisz mi pelna nazwe gry....to zalatwie i sprawdze :wink:

JAK WY TO ROBICIE ZE NA WORLD CLASS wygrywacie z kims 8:0 (doba z najslabsza ale 8:0) hmmmmmmmm jakies kODY!!??....... 8)
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Gin
Robbie Ryder

Postprzez Wieviór » 16 sty 2005, o 12:43

Praktyka, praktyka. Wlasnie zaczynam Terrasš nowš kariere na World Class. RF to Red Faction. Tylko numer 1 a nie 2 bo tam nie ma multiplayera

ZAJEBIOZA!!

PS. mam skreconš kostke wiec gram i gram bez przerwy :D
Obrazek
Wieviór

Postprzez dede » 16 sty 2005, o 16:06

Ja i tak polecam pro Evo 4; szczegolnie z powodu Ligi mistrzow (Masters League). Zaczyna sie swoj¹ druzyn¹ i sie rozbudowuje (SUPER). A i jest 6 poziomow trudnoœci wiec mozna sie dostosowac lepiej.
Obrazek
dede

Pro Evo 4

Postprzez dede » 7 kwi 2005, o 14:09

Czy ktokolwiek gra tutaj w Pro Evolution Soccer 4? Na byle jak¹ platforme...Na pewno ktoœ gra :?: :wink: Pozdro,
Obrazek
dede

Następna strona

Powrót do Różności