Gry

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Gry

Postprzez Flymf » 9 lut 2018, o 19:15

Mudrikos napisał(a):Możecie nazwać mnie naiwniakiem ale zaryzykuje: Czy możliwe, że to działa czy to scam?

http://www.boostgames.net/#gen

Opis jak to aktywować na przykładzie Hearthstone:

https://www.youtube.com/watch?v=NiNrdMRT41s

Chyba zaryzykuję i na jakiś prepaidzie spróbuje odpalić :lol:

Tak, z pewnością jest to strona która za darmo generuje wirtualne pieniądze do gier :lol: śmiało korzystaj.
Obrazek
Flymf

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez juniorr333 » 16 lut 2018, o 01:34

Witam
ktoś chętny zagrać meczy w fife18 na ps4
juniorr333

1 year of membership

Postprzez sc0user » 7 kwi 2018, o 16:32

Liverpool wypuścił licencjonowaną grę na telefony.
Gra polega na quizowaniu. Gramy 1vs1 z losowym fanem i odpowiadamy na pytania. Liczy się także czas odpowiedzi, im szybciej tym więcej punktów.
Wraz z wygrywaniem dostajemy paczki z kołami ratunkowymi, kartami itd.

Gra opiera się na zbieraniu kart. Dajmy na to zbieramy kasy Hammana, ileś kart odblokowuje poziom, który zawiera informacje o danym piłkarzu, meczu itd.

Myślę, że można sobie w to poklikać i dowiedzieć się czegoś.

Link do wersji na androida: https://play.google.com/store/apps/deta ... ts.lfcquiz
sc0user

1 year of membership

Postprzez w0rst » 25 kwi 2018, o 21:10

https://www.twitch.tv/dele
Jakby ktoś był ciekaw jak sobie radzi zawodowy piłkarz grając w Fortnite.
Obrazek
w0rst

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Ludwik » 25 kwi 2018, o 21:29

To ja z innej beczki. Moze jest jakis fan Europy Universalis 4. Niedawno zakupilem i pogralbym cos w multi. Wiem ze wiekszosc osob gra raczej w fife/pes ale warto sprobowac. Nie jestem jakos mocno obeznany z ta gra, ale znam juz wiekszosc podstaw :)
Ludwik

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez coute » 27 maja 2018, o 19:42

Cześć, ja dużo grałem w "Europkę", również we wspomnianą przez Ciebie czwórkę. Nie wiem dokłądnie jak się lączyć przez itnernet więc na mnie raczej nie licz, ale powiem Ci, że jeżeli, podobnie jak ja - przed graniem w EU IV miałeś doświadczenie w III, to musisz się wielu rzeczy solidnie oduczyć, tam się np. mniej kupuje za te dukaty a więcej za różne punkty w stylu punkty dyplomacji, administracji itd. Jest wiele nowinek do któych trzeba przywyknąć.
coute

Postprzez FootballClub » 10 cze 2018, o 08:36

Tak z innej beczki dla rozluźnienia. Licencja na europejskie puchary wraca do EA Sports. W najnowszej Fifie będzie można się cieszyć rozgrywkami UEFA w rożnych trybach gry.
https://www.youtube.com/watch?v=zX0AV6yxyrQ
Spoiler:
FootballClub

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez lfc14 » 10 cze 2018, o 10:53

Pytanko - jaką FIFE 19 kupić: na kompa czy PS4? Głównie chodzi mi o możliwość gry multiplayer przez neta. Pamiętam, że na kompie non stop ktoś był online np w FUT, a jak grałem na PS4 to się godzinami czekało na jakiś mecz....
lfc14

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez JaLFC » 10 cze 2018, o 11:31

PS4 zdecydowanie.
Ogolnie, jesli chcesz miec zdrowe nerwy to w ogole nie kupuj tego dziadostwa.
JaLFC

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Piciek2206 » 10 cze 2018, o 11:46

Kup na PS4. Nie ma problemów, żebyś musiał czekać na przeciwnika dłużej niż 5s, ale zgodzę się z przedmówcą. Dziadostwo.
Gram w Ultimate'a dopiero od Fify 18, ale wyrobiłem sobie zdanie, że w 19 już w ogóle PS plusa nie wykupie. Szkoda czasu i nerwów. Uzależnia.. siadasz, żeby robić jakieś głupie zadanka typu strzel w 10 meczach po 2 bramki zawodnikiem z MLS żeby trafić jakąś kartę, która przyda Ci się do zrobienia innej lepszej karty. Tracisz czas, umiejętności nie zwiększasz, męczysz się, a w meczu o "stawkę" i tak trafisz na gościa co kupił FIFA Pointsy i w składzie ma Ronaldo a za nimi Pele z Maradonną.
Ogólnie minusów jest więcej niż plusów z tej zabawy, więc nie warto.
Fifa jest dobra, żeby sobie przy piwku ze znajomymi pograć.

*Jedyne co mnie ciągnie do ultima'te w fifie 19, to prawdopodobna karta ikony Gerrarda.. no nim to bym sobie jeszcze pograł <3
Piciek2206

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez adilfc » 10 cze 2018, o 13:24

Ja w 18 przesiadlem się z pesa na fife. Ogólnie ultimate team jest bardzo fajne i łatwo jest zbudować dobrą drużynę, ale gra przez internet to porażka. Nie chodzi mi tutaj i matchmaking, lagi etc, ale o społeczność która w tej grze jest chyba jedną z najgorszych w grach online. Wszyscy ten sam meta skład i wieczna gra 'pacewhoresami'. Słabe jest też to, że no taki Bakayoko jest najlepszym dmf w grze, a duet napastników Jesus-Mbappe potrafi doprowadzić do rzucania padem. Ja od połowy listopada grałem już praktycznie tylko squad battles.
adilfc

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Szpieg1 » 19 cze 2018, o 18:03

Troszkę się powtórzę ale...
do niedzieli muszę zakupić na wyjazd za granicę (tak tak, dla kogoś)
jakąś grę, oczywiście musi być po polsku.
Co chciałem kupić:
Robinson Cruzoe (ale podobno ciężki próg wejścia)
Osadnicy: narodziny imperium.

Jakieś inne pomysły? Gra ma być od 2 do 4 osób i raczej max 200 zł.
Szpieg1
Moderator

Postprzez Rahk8 » 19 cze 2018, o 19:23

http://fsgk.pl/wordpress/tag/gry-planszowe/
Na tej stronie jest kilka recenzji gier planszowych, może akurat coś znajdziesz.
Rahk8

Postprzez CzerwonyBartek » 29 sie 2018, o 19:29

Takie mam pytanie. Na promocji kupiłem FIFE 17 w wersji pudełkowej. Jak to teraz jest z tymi grami. Od kilku lat jestem nie w temacie. Można ją zainstalować tylko na jednym komputerze? Wiem że tak było bodajże z GTA 4. Boję się, że jeśli zainstaluje na prawie 10 letnim komputerze, okaże się że nie podoła a ja będę w kropce i 40 zł do tyłu

@ dzięki za odpowiedź
Ostatnio edytowano 29 sie 2018, o 19:48 przez CzerwonyBartek, łącznie edytowano 1 raz
The world is yours
CzerwonyBartek

Postprzez sc0user » 29 sie 2018, o 19:42

Fifa jest na Originie. Klucz wpisujesz na swoim koncie Origin. Możesz zainstalować i grać na dowolnym kompie na świecie, no o ile to uciągnie. ;)
sc0user

1 year of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różności