Seriale

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Seriale

Postprzez Maxweil » 13 lis 2017, o 03:11

Obejrzałem finał drugiego sezonu Watahy. Powiem tylko ze jestem dumny z tej Polskiej produkcji.
Serial na rowni z najwiekszymi produkcjami.
Obrazek
Maxweil

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez 1010Arx » 13 lis 2017, o 09:42

Maxweil napisał(a):Obejrzałem finał drugiego sezonu Watahy. Powiem tylko ze jestem dumny z tej Polskiej produkcji.
Serial na rowni z najwiekszymi produkcjami.

Również muszę pochwalić Watahę. Trzyma poziom. Oglądałem kilka polskich produkcji, które miały dobry/bardzo dobry 1 sezon, a w drugim spadały bardzo nisko (choćby wspomniany przeze mnie na poprzedniej stronie Belfer, czy Pakt). Bałem się tego także w przypadku Watahy, ale na szczęście tak się nie stało. Choć... Muszę jednak nieco ponarzekać.
Spoiler:

Ogólnie 2 sezon bardzo dobry, ale ostatni odcinek mnie rozczarował. Jednak jak na polską produkcję to wybitny poziom.
Obrazek
1010Arx

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 13 lis 2017, o 09:51

Czy ktoś kojarzy jakiś dobry serwis na którym obejrzę Doctor Who? Od pewnego czasu darmowe serwisy typu alltube czy iitv przycinają na maksa, tego po prostu nie da się oglądać - liczyłem z ciekawości i kółeczko kręci się co 20-28s przy jakości 480p, to nie jest jakiś kolos turbo HD... wracając może być nawet serwis płatny. Chętnie obejrzę też stare serie Doctora, od samego początku, także fajnie gdyby był to serwis, który ma dostęp do Classic Who i do New Who :)

@Down
Dzięki :)
Ostatnio edytowano 13 lis 2017, o 10:30 przez PyrkaLFC, łącznie edytowano 1 raz
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
PyrkaLFC

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Szpieg1 » 13 lis 2017, o 10:15

W netflixie jest 5 sezonów, na ipli tylko 1 sezon. Starego chyba nie ma tylko nowy.
Szpieg1
Moderator

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Django » 13 lis 2017, o 12:20

PyrkaLFC napisał(a):Czy ktoś kojarzy jakiś dobry serwis na którym obejrzę Doctor Who? Od pewnego czasu darmowe serwisy typu alltube czy iitv przycinają na maksa, tego po prostu nie da się oglądać - liczyłem z ciekawości i kółeczko kręci się co 20-28s przy jakości 480p, to nie jest jakiś kolos turbo HD... wracając może być nawet serwis płatny. Chętnie obejrzę też stare serie Doctora, od samego początku, także fajnie gdyby był to serwis, który ma dostęp do Classic Who i do New Who :)

@Down
Dzięki :)

Jeśli masz BBC (na NC+ kanał 70) to tam cały czas lecą, od najstarszego (z 2005 z Ecclestonem) do najnowszego 9 (z Bacardim), i po kilku tyg znów powtarzają. A jeśli jesteś niecierpliwy to polecam zaopatrzeć się w klienta t...w :P

Edit @down: Taaak, o tego staruszka mi chodzi :D. Chyba czas sobie zakupić jakiś rumik, bo chodzi po głowie 8).

A nie masz dekodera z możliwością nagrywania?
Ostatnio edytowano 13 lis 2017, o 14:18 przez Django, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 13 lis 2017, o 12:29

Czy chodzi o Petera Capaldi :P ? z BBC jest o tyle problem, że nie pasują mi godziny. Może przy okazji nowego odcinka świątecznego jakoś poprawią godziny emisji, póki co to jest dramat.
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
PyrkaLFC

Postprzez Juluz » 13 lis 2017, o 16:33

Obejrzałem na Netflixie jeden serial - Narcos. Nie żałuje ani minuty spędzonej z tym serialem.
Zapraszam na discord lfc-> klik!
Juluz
Moderator

Postprzez S47 » 23 lut 2018, o 10:41

Jeżeli ktoś szuka serialu to od siebie mogę polecić jeszcze takie cudeńko.
http://www.filmweb.pl/serial/Gomorra-2014-615608
"Zawsze jak gdzieś szedłem to biegłem" F. G.
S47

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez topekpck » 23 lut 2018, o 13:43

S47 napisał(a):Jeżeli ktoś szuka serialu to od siebie mogę polecić jeszcze takie cudeńko.
http://www.filmweb.pl/serial/Gomorra-2014-615608

też polecam bardzo fajny serial, czekam na resztę odcinków w lektorze, tutaj daję link do serialu : http://seriale.co/gommora/
Bo w oczach tkwi siła duszy.
topekpck

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez S47 » 23 lut 2018, o 14:31

Ja dostałem od kolegi na dysku wszystkie 3 sezony z lektorem więc gdzieś dostępne pewnie już są na cda.pl może?
"Zawsze jak gdzieś szedłem to biegłem" F. G.
S47

Postprzez Django » 23 lut 2018, o 14:36

Witam miłośników seriali. Pytanie do miłośników brytyjskich seriali z lat 60, 70 i 80: gdzie mogę obejrzeć wszystkie 26 sezonów PIERWSZEGO Doctora Who? Chodzi mi o odcinki kręcone w latach 1963-89 - nie te najnowsze z Ecclestonem, Tennantem, Smithem czy Capaldim. Byłoby miło z napisami, choć jeśli istnieje wersja z polskim lektorem to nie pogardzę :)
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez topekpck » 24 lut 2018, o 12:24

S47 napisał(a):Ja dostałem od kolegi na dysku wszystkie 3 sezony z lektorem więc gdzieś dostępne pewnie już są na cda.pl może?

o to poprosiłbym od 9 odcinka do 12 z lektorem jak byś mógł gdzies wstawić
Bo w oczach tkwi siła duszy.
topekpck

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez ThePhenomenalOne » 24 lut 2018, o 15:36

Django napisał(a):Witam miłośników seriali. Pytanie do miłośników brytyjskich seriali z lat 60, 70 i 80: gdzie mogę obejrzeć wszystkie 26 sezonów PIERWSZEGO Doctora Who? Chodzi mi o odcinki kręcone w latach 1963-89 - nie te najnowsze z Ecclestonem, Tennantem, Smithem czy Capaldim. Byłoby miło z napisami, choć jeśli istnieje wersja z polskim lektorem to nie pogardzę :)

http://dwatchseries.to/serie/Doctor_Who_%281963%29

Tutaj jest większość odcinków po angielsku, przynajmniej kilka miesięcy temu tak było. Na chromie mi wyskakuje, że strona może być niebezpieczna, ale widziałem kilkadziesiąt odcinków i żadnych problemów nie było.

http://whomaniaki.blogspot.com/p/classi ... ho-pl.html

A tutaj jest kilka odcinków z napisami polskimi. Do tego jeszcze na dailymotion można znaleźć jakieś odcinki.
ThePhenomenalOne

Postprzez Gagarin » 5 cze 2018, o 22:27

Siema. Jaki serial dostępny na netflixie polecacie?

Ze swojej strony polecam Dom z papieru. Jest trochę niedoskonałości, ale ogólnie serial 9/10.

Właśnie w takim klimacie chciałbym coś obejrzeć.
Obrazek
Gagarin

Re: Filmy

Postprzez sijdn » 27 lip 2018, o 19:52

Jest tu ktoś kto oglądał 1 sezon serialu Strzelec? :)
Liverpool został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu - Bill Shankly
sijdn

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różności