Seriale

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, Juluz, RedFirmino, Szpieg1, Gonzo, AirCanada, Daniel

Re: Seriale

Postprzez 1010Arx » 15 cze 2017, o 20:52

dannydt napisał(a):Witam, mam prośbę. Jest jakaś strona gdzie da się oglądnąć Gre o Tron? Chodzi mi tylko o 5 i 6 sezon. Mam HBO i lecą powtórki ale tacie zależy tylko na tych sezonach :P

http://alltube.tv/serial/gra-o-tron-gam ... rones/2728
http://paczamy.pl/seriale-online/10005-gra-o-tron

Edit: @Down
Też racja... :)
Ostatnio edytowano 15 cze 2017, o 21:12 przez 1010Arx, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
1010Arx

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Creeng » 15 cze 2017, o 21:06

dannydt napisał(a):Witam, mam prośbę. Jest jakaś strona gdzie da się oglądnąć Gre o Tron? Chodzi mi tylko o 5 i 6 sezon. Mam HBO i lecą powtórki ale tacie zależy tylko na tych sezonach :P

Jeżeli masz HBO to najlepiej skorzystaj po prostu z usługi HBO GO
Creeng

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Barilla » 4 sie 2017, o 22:45

Jeżeli ktoś nie może się doczekać poniedziałku to po internecie krąży czwarty odcinek siódmego sezony Gry o tron. Jakość nie powala, ale kiedyś się w gorszej jakości filmy oglądało :)
Barilla

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Mikes92 » 4 sie 2017, o 23:26

Jakas szansa na napisy chociaż angielskie?
Obrazek
Mikes92

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Szpieg1 » 8 sie 2017, o 18:19

Gra o tron 7 ale nie na torrentach (koniecznie z POLSKIMI NAPISAMI) ktoś coś wie? Chociaż pierwsze 3 odcinki
Najlepiej na priv...
Szpieg1
Moderator

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez klex » 8 sie 2017, o 19:10

anyfiles.pl - poprzednie 6. sezonów tam obejrzałem, dosyć szybko wrzucali odcinki. ten sezon zostawiam sobie na koniec, ale też tam powinny znaleźć się najnowsze odcinki :)
Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć.
~Napoleon Hill
klex

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Szpieg1 » 8 sie 2017, o 23:27

klex napisał(a):anyfiles.pl - poprzednie 6. sezonów tam obejrzałem, dosyć szybko wrzucali odcinki. ten sezon zostawiam sobie na koniec, ale też tam powinny znaleźć się najnowsze odcinki :)

Tam jest jeden odcinek ale niestety tylko z lektorem... Interesują mnie wyłącznie napisy. Jakby były to prośba o priv jakbyś oglądał. Też mogę poczekać, aż będzie cały sezon. Niestety HBO jest na tyle durne, że zamiast zrobić jak netflix abonament na GO to trzeba kupować kablówkę, a ja nie chcę mieć kablówki stąd problem...
Szpieg1
Moderator

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez paink » 9 sie 2017, o 00:36

Szpieg1 napisał(a):Gra o tron 7 ale [b]nie na torrentach (koniecznie z POLSKIMI NAPISAMI) ktoś coś wie? Chociaż pierwsze 3 odcinki
Najlepiej na priv...[/b]

Naszła mnie taka nocna rozkmina, dlaczego ludzie często prosząc o jakieś źródło serialu zaznaczają, że nie chcą torrentów. Ściągasz w 1080p podpinasz pod plazmę i jedziesz. Ogólnie sądzę, że oglądanie online (zazwyczaj w zjebanej jakości) to profanacja, zwłaszcza takiej "Gry o tron", która jest świetnym serialem. Wiem, że tym wpisem średnio Ci pomogę, ale w ch** mnie to ciekawi :wink:
Obrazek
paink

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez HappyBlancik » 9 sie 2017, o 01:12

paink napisał(a):
Szpieg1 napisał(a):Gra o tron 7 ale [b]nie na torrentach (koniecznie z POLSKIMI NAPISAMI) ktoś coś wie? Chociaż pierwsze 3 odcinki
Najlepiej na priv...[/b]

Naszła mnie taka nocna rozkmina, dlaczego ludzie często prosząc o jakieś źródło serialu zaznaczają, że nie chcą torrentów. Ściągasz w 1080p podpinasz pod plazmę i jedziesz. Ogólnie sądzę, że oglądanie online (zazwyczaj w zjebanej jakości) to profanacja, zwłaszcza takiej "Gry o tron", która jest świetnym serialem. Wiem, że tym wpisem średnio Ci pomogę, ale w ch** mnie to ciekawi :wink:

Dokładnie. Ścięgnięcie odcinka z torrentów w 1080p to kwestia 15minut, znalezienie napisów kolejna minutka. Ściągasz kilka odcinków i odpalasz na Tiviku - pełna kultura.
Obrazek
"Czas nie leczy ran, on tylko przyzwyczaja do bólu"
HappyBlancik

Postprzez maciekYNWA » 9 sie 2017, o 01:14

sadze ze ludzie po prostu boja sie wirusow ;)
maciekYNWA

1 year of membership

Postprzez Szpieg1 » 9 sie 2017, o 01:37

Po prostu nie korzystam z torrentów, a sprawa się rozwiązała bo okazało się, że cały sezon można za marne grosze obejrzeć dzięki play :) Myślałem, że trzeba mieć kablówkę ale się myliłem.
Szpieg1
Moderator

Postprzez paink » 9 sie 2017, o 01:54

maciekYNWA napisał(a):sadze ze ludzie po prostu boja sie wirusow ;)

To mit o wirusach w torrentach jeszcze żyje? :lol:

Używam torrentów od czasów gimnazjum, a dzięki Bogu jestem już kilka lat po studiach i nigdy (NIGDY!) nie złapałem żadnego syfu przez torrent. Oczywiście trzeba wiedzieć co i skąd!!! się pobiera. Podrzuciłbym parę linków, ale nie jestem pewien czy regulamin mi pozwala, a nie chcę się narażać dla Aira i spółki :lol:
Obrazek
paink

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez maciekYNWA » 9 sie 2017, o 02:01

a ja sciagalem swego czasu i trafialam na grube wirusy, mimo ze sciagalem z zatoki piratow ;)
maciekYNWA

1 year of membership

Postprzez WhiteAngel » 9 sie 2017, o 06:02

O to ściągałaś plik bez czaszki. Ludzie szybko weryfikują scam od legitnego pliku. Tez raz przez przypadek dałem się złapać na wirka
LiverpoolFC.pl [*][*][*][*][*] 21 czerwca 2017 Pamiętamy [*][*][*][*][*]
WhiteAngel

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Różności