Seriale

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Seriale

Postprzez 1010Arx » 25 mar 2017, o 19:55

Legion.
Jeśli ktoś jeszcze nie oglądał to polecam. Tak się robi ekranizacje komiksów o superbohaterach, niech się Dardevile, Iron Fisty i inne Luki Cage schowają. Muzyka, klimat, aktorstwo, wszechobecny mindfuck. Wszystko jest idealne, a scena żywcem wyjęta z kina niemego to była poezja, zwłaszcza z genialną muzyką w tle. Ten serial to jak połączenie Stranger Things oraz Mr. Robot i obsadzenie ich w świecie ludzi z nadprzyrodzonymi zdolnościami. Ja wczoraj zacząłem oglądać i gdyby nie to, że praca nie pozwala mi posiedzieć do późna w nocy to wczoraj obejrzałbym wszystkie 7 odcinków, które do tej pory wyszły (8 - finałowy, ma premierę 29 marca). Tak czy siak dziś już jestem po 7 odcinku i nie mogę doczekać się ostatniego epizodu.

PS. Jeśli ktoś nie lubi produkcji o superbohaterach, to niech się nie zraża. Ta kwestia schodzi tu na nieco dalszy plan.
Obrazek
1010Arx

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez akhrem9 » 7 cze 2017, o 14:28

Niedawno ukazała się kolejna, już piąta seria House of Cards. Ogląda ktoś? Jakie wrażenia, odczucia? Ja jestem rozczarowany, mało akcji i zwrotów. Zamiast tego mamy polityczną wojenkę o fotel prezydenta, coś na wzór naszej kłótni o Trybunał.
Nie wiem czy to za sprawą Netflixa, ale od czasu jego wejścia na polski rynek, bardzo trudno jest znaleźć serwis oferujący filmy i seriale online. Bardzo wiele z których korzystałem nie świadczy już takich usług. Poztało jeszcze popularne zalukaj, ale o coś innego wyszukać trzeba się sporo naklikać i napocić.
16 lipca startuje Gra o Tron, czekam więc cierpliwie.
akhrem9

2 years of membership2 years of membership

Postprzez maciekYNWA » 7 cze 2017, o 14:32

iitv.pl seriale na bieżąco dodawane, nie jest zle ale reklamy denerwuja.
serialeonline.pl kolejna strona z serialami a co do filmow to tylko cda.pl i zalukaj, niestety. Mam nadzieje ze komus pomoge tymi stronami z serialami jak ktos nie zna. Pozdrawiam
maciekYNWA

1 year of membership

Postprzez WinneRPL » 7 cze 2017, o 14:39

Od siebie mogę polecić alltube.tv, tvseriesonline.pl, iitv.pl oraz filiser.tv
WinneRPL

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez akhrem9 » 7 cze 2017, o 14:45

tvseriesonline
filiser.tv
korzystałem z nich właśnie długi czas i nie świadczą już możliwości oglądania filmów i seriali.
akhrem9

Postprzez ZeroOsw » 7 cze 2017, o 14:49

Nadawcy jakiś czas temu "wypowiedzieli wojnę" takim serwisom. Z lepszym i gorszym skutkiem, ale dążą, żeby te strony umarły. Pracuję w "branży", więc trochę się nasłuchałem. :D

Ja wykupiłem sobie dostęp do Netflixa, bardzo polecam. Działa mega, a rozkładając sobie płatność na 2-4 osoby wychodzą śmieszne koszta. Pozdrawiam :)
ZeroOsw

Postprzez PyrkaLFC » 7 cze 2017, o 14:51

Czy orientuje się ktoś, czy jest jakiś serwis, który na bieżąco udostępnia nowe odcinki 10 serii Doctor Who, z polskimi napisami? Cały czas korzystałem z Filistera, ale ostatnio stronka upadła.
"Wstać rano, zrobić przedziałek i się odpieprzyć od siebie. Czyli nie mówić sobie: muszę to, tamto, owo, nie ustawiać sobie za wysoko poprzeczki i narzucać planów, którym nie można sprostać."
PyrkaLFC

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez akhrem9 » 7 cze 2017, o 14:57

PyrkaLFC napisał(a):Czy orientuje się ktoś, czy jest jakiś serwis, który na bieżąco udostępnia nowe odcinki 10 serii Doctor Who, z polskimi napisami? Cały czas korzystałem z Filistera, ale ostatnio stronka upadła.

Przecież masz powyżej nazwy stron, sprawdź czy działają. iitv możesz sobie wybrać czy chcesz z napisami czy z lektorem
akhrem9

Postprzez Barilla » 7 cze 2017, o 14:59

akhrem9 napisał(a):Nie wiem czy to za sprawą Netflixa, ale od czasu jego wejścia na polski rynek, bardzo trudno jest znaleźć serwis oferujący filmy i seriale online.

Wręcz przeciwnie. Od czasu jego wejścia na polski rynek bardzo łatwo znaleźć serwis oferujący filmy i seriale online. Nazywa się Netflix ;)
Cmon, ja wiem że fajnie by było mieć wszystko za darmo, ale Netflix to naprawdę bardzo przystępna oferta. Znajdź 3 chętnych kumpli i biorąc najwyższy pakiet zrzucacię się w 4 osoby po 13 zeta miesięcznie. Albo wystarczy jednego i sredni pakiet wychodzi po 21,50 na osobę. To nadal mniej niż abonament RTV a masz dostęp do naprawdę masy fajnych treści.
Barilla

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez josif » 7 cze 2017, o 15:33

Panie Barilla, ale jak to wygląda ze strony technicznej. Powiedzmy, że składam się z jedną osobą na średni pakiet. Aby korzystać ze strony trzeba się zalogować na konto. I teraz ja jestem zalogowany i kolega chce się zalogować. Można we dwójkę siedzieć na koncie? Dziwne to trochę by było.
in omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro
War. War never changes
josif

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Malypablo » 7 cze 2017, o 15:42

Można jednocześnie na kilku urządzeniach.
Malypablo

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Varqiem » 7 cze 2017, o 15:49

Jest możliwość stworzenia osobnych profili na koncie i w żadnym stopniu sobie nie przeszkadzacie :)
Varqiem

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Dubel » 7 cze 2017, o 16:36

Podpisuję się pod pochwałami dla Netflixa obiema rencyma i nogima :D Nie wychodzi drogo, obsługa banalna. Jedyny minus - mogłaby być trochę szersza oferta. Ale i z tym, co aktualnie jest nie da się nudzić. Fajna rzecz, że wrzucają od razu całe sezony seriali, więc można tak jak lubię najbardziej - oglądać ciurkiem, do utraty tchu :)
Obrazek
Dubel

Postprzez Barilla » 7 cze 2017, o 17:41

Dokładnie jak koledzy wyżej opisali, tworzy się osobne konta i można w średnim pakiecie za 43 PLN oglądać na dwóch urządzeniach na raz a w najwyższym za 52 - na 4. Na profilach można sobie oczywiście tworzyć osobne listy "do obejrzenia" i tak samo niezależenie od siebie serwis zapamiętuje ostatnio oglądany film który np. przerwaliśmy w połowie i proponuje wznowienie od tego momentu.
Generalnie pod prawie każdym względem działa to jak 2/4 osobne konta za jednym wyjątkiem - jedna osoba płaci za całość i trzeba się ze znajomymi we własnym zakresie rozliczyć.
Barilla

Postprzez dannydt » 15 cze 2017, o 20:46

Witam, mam prośbę. Jest jakaś strona gdzie da się oglądnąć Gre o Tron? Chodzi mi tylko o 5 i 6 sezon. Mam HBO i lecą powtórki ale tacie zależy tylko na tych sezonach :P

E: dziękuje!
Ostatnio edytowano 15 cze 2017, o 21:06 przez dannydt, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Robiąc byle co, stajesz się byle kim !
dannydt

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różności