Seriale

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, Juluz, Daniel, RedFirmino, Gonzo, Ibiz, AirCanada

Re: Seriale

Postprzez 1010Arx » 25 mar 2017, o 19:55

Legion.
Jeśli ktoś jeszcze nie oglądał to polecam. Tak się robi ekranizacje komiksów o superbohaterach, niech się Dardevile, Iron Fisty i inne Luki Cage schowają. Muzyka, klimat, aktorstwo, wszechobecny mindfuck. Wszystko jest idealne, a scena żywcem wyjęta z kina niemego to była poezja, zwłaszcza z genialną muzyką w tle. Ten serial to jak połączenie Stranger Things oraz Mr. Robot i obsadzenie ich w świecie ludzi z nadprzyrodzonymi zdolnościami. Ja wczoraj zacząłem oglądać i gdyby nie to, że praca nie pozwala mi posiedzieć do późna w nocy to wczoraj obejrzałbym wszystkie 7 odcinków, które do tej pory wyszły (8 - finałowy, ma premierę 29 marca). Tak czy siak dziś już jestem po 7 odcinku i nie mogę doczekać się ostatniego epizodu.

PS. Jeśli ktoś nie lubi produkcji o superbohaterach, to niech się nie zraża. Ta kwestia schodzi tu na nieco dalszy plan.
Obrazek
1010Arx

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez akhrem9 » 7 cze 2017, o 14:28

Niedawno ukazała się kolejna, już piąta seria House of Cards. Ogląda ktoś? Jakie wrażenia, odczucia? Ja jestem rozczarowany, mało akcji i zwrotów. Zamiast tego mamy polityczną wojenkę o fotel prezydenta, coś na wzór naszej kłótni o Trybunał.
Nie wiem czy to za sprawą Netflixa, ale od czasu jego wejścia na polski rynek, bardzo trudno jest znaleźć serwis oferujący filmy i seriale online. Bardzo wiele z których korzystałem nie świadczy już takich usług. Poztało jeszcze popularne zalukaj, ale o coś innego wyszukać trzeba się sporo naklikać i napocić.
16 lipca startuje Gra o Tron, czekam więc cierpliwie.
akhrem9

1 year of membership

Postprzez maciekYNWA » 7 cze 2017, o 14:32

iitv.pl seriale na bieżąco dodawane, nie jest zle ale reklamy denerwuja.
serialeonline.pl kolejna strona z serialami a co do filmow to tylko cda.pl i zalukaj, niestety. Mam nadzieje ze komus pomoge tymi stronami z serialami jak ktos nie zna. Pozdrawiam
maciekYNWA

1 year of membership

Postprzez WinneRPL » 7 cze 2017, o 14:39

Od siebie mogę polecić alltube.tv, tvseriesonline.pl, iitv.pl oraz filiser.tv
WinneRPL

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez akhrem9 » 7 cze 2017, o 14:45

tvseriesonline
filiser.tv
korzystałem z nich właśnie długi czas i nie świadczą już możliwości oglądania filmów i seriali.
akhrem9

1 year of membership

Postprzez ZeroOsw » 7 cze 2017, o 14:49

Nadawcy jakiś czas temu "wypowiedzieli wojnę" takim serwisom. Z lepszym i gorszym skutkiem, ale dążą, żeby te strony umarły. Pracuję w "branży", więc trochę się nasłuchałem. :D

Ja wykupiłem sobie dostęp do Netflixa, bardzo polecam. Działa mega, a rozkładając sobie płatność na 2-4 osoby wychodzą śmieszne koszta. Pozdrawiam :)
ZeroOsw

Postprzez PyrkaLFC » 7 cze 2017, o 14:51

Czy orientuje się ktoś, czy jest jakiś serwis, który na bieżąco udostępnia nowe odcinki 10 serii Doctor Who, z polskimi napisami? Cały czas korzystałem z Filistera, ale ostatnio stronka upadła.
Obrazek
"Każdy się kiedyś wyspowiada, jak okradał czas i siebie z marzeń i z realizowania planów" - O.S.T.R.
PyrkaLFC

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez akhrem9 » 7 cze 2017, o 14:57

PyrkaLFC napisał(a):Czy orientuje się ktoś, czy jest jakiś serwis, który na bieżąco udostępnia nowe odcinki 10 serii Doctor Who, z polskimi napisami? Cały czas korzystałem z Filistera, ale ostatnio stronka upadła.

Przecież masz powyżej nazwy stron, sprawdź czy działają. iitv możesz sobie wybrać czy chcesz z napisami czy z lektorem
akhrem9

1 year of membership

Postprzez Barilla » 7 cze 2017, o 14:59

akhrem9 napisał(a):Nie wiem czy to za sprawą Netflixa, ale od czasu jego wejścia na polski rynek, bardzo trudno jest znaleźć serwis oferujący filmy i seriale online.

Wręcz przeciwnie. Od czasu jego wejścia na polski rynek bardzo łatwo znaleźć serwis oferujący filmy i seriale online. Nazywa się Netflix ;)
Cmon, ja wiem że fajnie by było mieć wszystko za darmo, ale Netflix to naprawdę bardzo przystępna oferta. Znajdź 3 chętnych kumpli i biorąc najwyższy pakiet zrzucacię się w 4 osoby po 13 zeta miesięcznie. Albo wystarczy jednego i sredni pakiet wychodzi po 21,50 na osobę. To nadal mniej niż abonament RTV a masz dostęp do naprawdę masy fajnych treści.
Barilla

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez josif » 7 cze 2017, o 15:33

Panie Barilla, ale jak to wygląda ze strony technicznej. Powiedzmy, że składam się z jedną osobą na średni pakiet. Aby korzystać ze strony trzeba się zalogować na konto. I teraz ja jestem zalogowany i kolega chce się zalogować. Można we dwójkę siedzieć na koncie? Dziwne to trochę by było.
in omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro
josif

Postprzez Malypablo » 7 cze 2017, o 15:42

Można jednocześnie na kilku urządzeniach.
Malypablo

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Varqiem » 7 cze 2017, o 15:49

Jest możliwość stworzenia osobnych profili na koncie i w żadnym stopniu sobie nie przeszkadzacie :)
Varqiem

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Dubel » 7 cze 2017, o 16:36

Podpisuję się pod pochwałami dla Netflixa obiema rencyma i nogima :D Nie wychodzi drogo, obsługa banalna. Jedyny minus - mogłaby być trochę szersza oferta. Ale i z tym, co aktualnie jest nie da się nudzić. Fajna rzecz, że wrzucają od razu całe sezony seriali, więc można tak jak lubię najbardziej - oglądać ciurkiem, do utraty tchu :)
Obrazek
Dubel

Postprzez Barilla » 7 cze 2017, o 17:41

Dokładnie jak koledzy wyżej opisali, tworzy się osobne konta i można w średnim pakiecie za 43 PLN oglądać na dwóch urządzeniach na raz a w najwyższym za 52 - na 4. Na profilach można sobie oczywiście tworzyć osobne listy "do obejrzenia" i tak samo niezależenie od siebie serwis zapamiętuje ostatnio oglądany film który np. przerwaliśmy w połowie i proponuje wznowienie od tego momentu.
Generalnie pod prawie każdym względem działa to jak 2/4 osobne konta za jednym wyjątkiem - jedna osoba płaci za całość i trzeba się ze znajomymi we własnym zakresie rozliczyć.
Barilla

Postprzez dannydt » 15 cze 2017, o 20:46

Witam, mam prośbę. Jest jakaś strona gdzie da się oglądnąć Gre o Tron? Chodzi mi tylko o 5 i 6 sezon. Mam HBO i lecą powtórki ale tacie zależy tylko na tych sezonach :P

E: dziękuje!
Ostatnio edytowano 15 cze 2017, o 21:06 przez dannydt, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Robiąc byle co, stajesz się byle kim !
dannydt

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różności