Seriale

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, dymos, Daniel, Jetzu, Gonzo, Jaszczur91, AirCanada, Ibiz

Postprzez sensej » 14 sty 2008, o 09:29

1. Prison Break- jeszcze zaden serial mnie tak nie wciagnal jak ten. Ciekawy temat, fabula, nagle zwroty akcji, napiecie, szybkie wyjasnienia bez przedluzajacych sie zagadek, zwarta i dynamiczna akcja.
2. Lost-ogladam bo ciekawosc robi swoje i musze poznac zakonczenie historii, minusem jest ciagle przedluzanie watku i brak wyjasnien (za bardzo sztucznie serial ciagna), plusem jest temat i akcja toczona na pieknej wyspie.
3. Gotowe na Wszystko- do szkoly mam na popoludnie a spac nie moge wiec ogladam, humor, zaskoczenie
"Od chwili tej, aż do końca świata w ludzkiej będziem pamięci. My, wybrani. Kompania braci. Kto dziś wespół ze mną krew przeleje ten mi bratem."
sensej

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez werbatin » 14 sty 2008, o 09:40

1. LOST

2.Kiepscy :D
3.Kryminalnych czasami sobie obejrze...

...nie ogladam zbytnio seriali :)
Obrazek
werbatin

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Kuba » 14 sty 2008, o 21:34

1. LOST
2. Prison Break
3. CSI: Kryminalne zagadki Miami/ Nowego Jorku

To moja swieta trojca. :D Niesamowita fabula w LOST i Prison Break, fantastyczne postacie i czekanie na kolejny odcinek. To lubie :) W CSI natomiast spodobaly mi sie swietnie dobrane zagadki itp. 8)
Obrazek
Who the fuck is Michael Owen?
Kuba

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Alex » 14 sty 2008, o 21:50

1. "Cudowne Lata" - nie moze byc inaczej :)
2. "Rzym" - maestria realizacji i klimatu
3. "Kompania Braci" - i znowu produkcja HBO, absolutny majstersztyk, 3. miejsce tylko dlatego ze to de facto mini-serial, raptem 12 odcinkow

a potem dlugo, dlugo nic...
Alex

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Masacra » 14 sty 2008, o 22:26

Alex napisał(a):1. "Cudowne Lata" - nie moze byc inaczej :)

No tak Alex, bez dwoch zdan. :wink:

Ja za to uwielbialem "Przystanek Alaska".
Galeria charakterystycznych postaci, z pozoru banalne, ale jednoczesnie utrzymane w takim specyficznym,
bajkowym klimacie watki, dajaca duzo do myslenia puenta kazdego odcinka...

Tak, "Przystanek Alaska" unieruchamial mnie przed telewizorem regularnie. Co tydzien. :)

Do zlotu 212 dni...
Masacra

Postprzez Daniel » 14 sty 2008, o 22:44

Ja lubie wiele seriali. Z tych co przychodza mi teraz do glowy:

Kiepscy - prawie wszystkie obejrzalem. Glupawy to serial, ale dla mnie kultowy.
Fala zbrodni
CSI: NY i Miami
Tajemnica twierdzy szyfrow - jeden z lepszych seriali rodzimej produkcji. Bardzo lubie taki wojskowy klimat.
Dr House - ta ironia, momentami sarkazm... mmm
MacGyver
Chirurdzy
W-11
Zaginiony swiat - moj numer 1 z mlodosci. Pamieta ktos?
Prison Break tez oczywiscie.

Jak przypomne sobie inne to dopisze.

I takie pytanie odnosnie 'Zaginionego swiata'. Ma ktos namiary na linki do sciagniecia chocby jednego odcinka? Z checia wrocilbym do tego serialu.

EDIT.
O wlasnie, Druzyna A jeszcze. Tez klasyka :)

POZDRO.
Ostatnio edytowano 14 sty 2008, o 23:01 przez Daniel, łącznie edytowano 1 raz
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish
Obrazek
Daniel
Honorowy Moderator

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez guziec100 » 14 sty 2008, o 22:58

Czuje sie zawiedziony, ze nikt nie ogladal Druzyny A, ach pamietam to bunkrowanie sie po domu z tym , ze ogladam az tak brutalna produkcje :)

Z teraz...to pewnego czasu bylem uzalezniony od Prison'a ale po rozpoczeciu 3 serii stwierdzilem, ze jest juz robiony dla kasy i calkowicie na sile jak Plebania czy Klan.

Cenie sobie takze Lost i Jericho, a z polskich produkcji to najbardziej Pitbulla.

EDIT: Apropo Dr. House. Zapowiadalo sie dobrze dopoki moja siostra nie przyjechal z Anglii i nie opowiedzial ktoregos tam sezonu ktory tam leci a ja jak idiota sluchalem i nie wiedzialem, ze o tym mowi :shock: Kocham swoje IQ
Ostatnio edytowano 14 sty 2008, o 23:11 przez guziec100, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
guziec100

Postprzez majki » 14 sty 2008, o 23:03

Tak "Druzyna A", fajny serial, czarny bus :), ostatnio CSI, ciekawe nawet, wciaga. Nie pogardze tez MacGyverem, PB czy Lost wciagnely mnie tylko 1 serie, teraz takie flakowate, przewidywalne...
Z polskich najbardziej ostatnio spodobal mi sie "Tajemnica twierdzy szyfrow", jedna z lepszych polskich serialowych produkcji.
Johnson na Kamczatkę!

Spuść z siebie trochę tej liverpoolskiej krwi dla innych, masz jej tak dużo - sensej
majki

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Damian » 14 sty 2008, o 23:07

House M.D

No wlasnie. Jest to serial ktory odkrylem dosyc niedawno, bo kilka tygodni temu, kiedy postanowilem sprawdzic w czwartek pozycje TVP2 o 22 (jeszcze wtedy, teraz przeniesli godzine wczesniej).

Okazalo sie, ze jest to znakomicie nakrecony serial ze wspaniala gra aktorska glownego bohatera, ktorym jest doktor House. W kazdym odcinku wraz z grupa asystentow zajmuje sie rzadkim przypadkiem choroby, ktory najpierw musi zdiagnozowac.

Nalezy pochwalic TVP za wykupienie praw (na razie wyglada na to, ze tylko jeden sezon), ale rowniez skrytykowac za mala reklame miedzy programami (wiecej reklam ma np. takie cos jak barwy szczescia).

Takze, w czwartek godzina 21 Dr House :)

PS. Lost wraca dopiero 31 stycznia, a PB mnie troche wkurzyl (nie wiem czy wroce do ogladania).
Damian
Redaktor

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez tedix » 14 sty 2008, o 23:33

Ja mam ogladam czesto dwa seriale :
-Na Wspolnej ( 8) ) -ogladalem wszystkie odcinki (a troche tego bylo)
-CSI: NY i Miami -dosyc czesto ogladam,
Jednakze czasami ogladam
-Kiepsy
-W11,Detektywi
-Detektyw Monk
-Kryminalni
Moja więź nieugięta i twarda krwią czystą płynąca, z krajem tym pozostanie niezmienna na zawsze do końca!
tedix

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez kudlaczek » 14 sty 2008, o 23:37

:arrow: Na wspolnej
:arrow: W11
:arrow: Kryminalni
:arrow: jackass ( :lol: chociaz nie wiem czy to serial :lol: )
FUCK OFF CHELSEA FC
YOU AIN'T GOT NO HISTORY
5 EUROPEAN CUPS AND 18 LEAGUES
THAT'S WHAT WE CALL HISTORY !
kudlaczek

Postprzez adilfc » 14 sty 2008, o 23:45

jedyny serial ktory ogladalem, ba dalej ogladam to Prison Break
adilfc

Postprzez Kaki » 14 sty 2008, o 23:59

Ja w sumie to nie spedzam duzo czasu przed tv ogladajac seriale, ale tez nie zapieram sie jakos rekami i nogami przed nimi ;)

Zdecydowanie nr 1 dla mnie to CSI Miami, ogladalam wszystkie 5 sezonow i czekam na 6 (a sciagac mi sie nie chce), ale czasami tez zdarza sie powtorki obejrzec jeszcze raz ;) Z serii CSI to jeszcze preferuje Las Vegas, z tym, ze one dosc pozno leca i czasami sila rzeczy nie mam mozliwosci dotrwac ;). Ale ogolnie to bym mogla siedziec i calymi dniami to ogladac ;) Nowego Jorku juz nie tak entuzjastycznie, moim zdaniem najslabsze z tych 3.

I to sa jedyne seriale, ktore sledze uwaznie. Poza tym zdarza sie zerknac na Dr House, no i Prison Break ogladalam do 3 sezonu, ale sie szczerze mowiac znudzilam i olalam :P Z Lostem mniej wiecej to samo bylo, po prostu jak dla mnie to za bardzo naciagane. Jeszcze dosc duzo Gotowych na Wszystko widzialam, niby taki babski serialik o niczym, ale momentami bywalo niezle ;) A z dziecinstwa, tzn moze nie dziecinstwa, ale wczesnej mlodosci pamietam jeszcze urywkami wspomniany wczesniej Przystanek Alaska, no i swojego czasu kultowy Ostry Dyzur ;)

To chyba tyle...przynajmniej tyle sobie przypominam.
Kaki

Postprzez bizzy » 15 sty 2008, o 00:01

Top 5
1. The Sopranos
2. Sw wg Kiepskich
3. Alternatywy 4
4. Bula i spola/Graczykowie
5. Daleko od Noszy
Obrazek
I don't know what I want, but I know what I don't!
http://www.lastfm.pl/user/bizzydpl/
bizzy

Postprzez mariush » 15 sty 2008, o 00:10

Ostatnimi czasy tylko i wylacznie Scrubs :wink:

Jak ktos nie wie co to, oto kompilacja z 5 sezonu - http://www.youtube.com/watch?v=ldZoJvY5i1I
A to jedne z moich ulubionych momentow :D
http://www.youtube.com/watch?v=FkMjqB0ways
http://www.youtube.com/watch?v=lKIZIavkoAI
mariush

Następna strona

Powrót do Różności