Off topic

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Off topic

Postprzez tratwa1 » 26 sie 2018, o 14:07

Myślę, że coś musi być po prostu nie tak z internetem.
tratwa1

1 year of membership

Postprzez lubieczyt4c » 27 sie 2018, o 22:23

co ostatnio widzieliscie za film?
Tutaj znajdziesz najlepsze opowiadania fantasy w sieci. Czytaj mnie na https://lukaszmigura.com.
lubieczyt4c

1 year of membership

Postprzez Ralf088 » 27 sie 2018, o 22:36

https://allegro.pl/probnik-napiecia-lcd ... ml#thumb/4

Skoro Offtopic to mam pytanie. Przypuścmy że spalił mi się jakis bezpiecznik w samochodzie, ale nie wiem który to (nie mam schematu) czy taka próbówka może mi pomóć w tym? Moge taka próbówka sprawdzić który to bezpiecznik? Moze troche glupie pytaniee, no ale skoro nie wiem to wole zapytac;p
Ralf088

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez lingo1 » 27 sie 2018, o 22:46

Co myślicie nad otwarciem tematu polityka? Sporo się dzieje, niedługo wybory myśle, że sporo osób znalazło by się aby podyskutować.
Obrazek
lingo1

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Sektor51 » 27 sie 2018, o 22:57

Nie otwierałbym takiej politycznej "puszki".
Sektor51

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Szpieg1 » 27 sie 2018, o 23:21

Nie otworzymy tego tematu więc dyskusja zbędna.

search.php?st=0&sk=t&sd=d&sr=posts&keywords=polityka&fid%5B%5D=6&start=30
Szpieg1
Moderator

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez lingo1 » 27 sie 2018, o 23:29

ale dlaczego? forum tworzą użytkownicy a użytkownicy chcą wypowiadać się na różne tematy. Dlaczego jest cenzura zamiast otwartości i kulturalnej rozmowy. Jestem pewiem, że temat i forum by mocno ożyło. Otwórzmy na okres próbny i zobaczymy. Myślę, że na okres próbny powinieneś dać taką możliwość.
Obrazek
lingo1

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Dolin » 28 sie 2018, o 00:09

Tylko właśnie problem w tym, że nie będzie tej kulturalnej rozmowy. Tutaj ludzie nie raz i nie dwa się wyzywali, bo ktoś myślał „inaczej”, a w sprawie polityki to już w ogóle zaczęliby sobie skakać do gardeł.
Dolin

1 year of membership

Postprzez adilfc » 28 sie 2018, o 07:38

Bo jest to forum o drużynie piłkarskiej a nie polityce w kraju. Jak chcecie wymieniać poglądy o konstytucji, lgbtqwertyuiop i kościele to zapiszcie się na dedykowane forum.
adilfc

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Kodi » 28 sie 2018, o 07:41

lingo1 napisał(a):ale dlaczego? forum tworzą użytkownicy a użytkownicy chcą wypowiadać się na różne tematy. Dlaczego jest cenzura zamiast otwartości i kulturalnej rozmowy. Jestem pewiem, że temat i forum by mocno ożyło. Otwórzmy na okres próbny i zobaczymy. Myślę, że na okres próbny powinieneś dać taką możliwość.

Problem w tym, że to nie jest forum to tematyce politycznej, tylko futbolowej i uwierz mi, większość ludzi tutaj woli czytać posty właśnie w tej tematyce a nie przebijać się przez tony politycznej kłótni, żeby na końcu znaleść jakąś informacje o klubie.
W temacie polityka zawsze był dym, a jak chcesz dymów to na pewno znajdziesz kilka innych miejsc na tego typu dyskusje w internecie :wink:
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner
Kodi

Postprzez sc0user » 28 sie 2018, o 11:45

Tutaj ludzie chcą się zabić za to, że ktoś piszę o Hendersonie A czy B, nawet boje się tego nazwać dobrze czy źle albo prawę i nieprawdę. Więc polityka jest tutaj bardzo niepotrzebna. Kolejny powód do podziałów na forum, które i tak jest mocno nadszarpnięte. To nie cenzura, tylko zdrowy rozsądek.
sc0user

2 years of membership2 years of membership

Postprzez kariok » 28 sie 2018, o 16:39

Do tego, myślę że wiele osób przegląda forum patrząc na głównej stronie w jakich tematach była ostatnio aktywność. Jeśli zaczęłaby się tam pojawiać 10x polityka przy jakiejś gorętszej dyskusji, to przegapialibyśmy rzeczy związane z klubem, a chyba o to przede wszystkim chodzi :D
kariok

1 year of membership

Postprzez lingo1 » 28 sie 2018, o 17:16

kariok napisał(a):Do tego, myślę że wiele osób przegląda forum patrząc na głównej stronie w jakich tematach była ostatnio aktywność. Jeśli zaczęłaby się tam pojawiać 10x polityka przy jakiejś gorętszej dyskusji, to przegapialibyśmy rzeczy związane z klubem, a chyba o to przede wszystkim chodzi :D

Można zmienić sposób wyświetlania wątków w tym okienku i nie będzie problemu. Zresztą ta strona wymaga odświeżenia bo została w tyle 10 lat temu jeśli chodzi o design.
Obrazek
lingo1

Postprzez Kodi » 28 sie 2018, o 17:49

Spytałeś się, dostałeś 7/7 odpowiedzi na NIE, a dalej ciągniesz temat. Godne podziwu :wink:

W tym czasie już znalazłbyś 10 innych miejsc na polityczne dywagacje.
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner
Kodi

Postprzez t4bask0 » 28 sie 2018, o 17:59

lingo1 napisał(a):Zresztą ta strona wymaga odświeżenia bo została w tyle 10 lat temu jeśli chodzi o design.

Sam jestem na "nie" jeśli chodzi o reaktywację tematu Polityka bo pamiętam co działo się tam ostatnim razem, ale z tym zdaniem się zgadzam. Strona naprawdę wymaga upgrade'u. Był temat nowego layoutu jakies 2-3 lata temu ale sprawa ucichła. Administracja powinna to przemyśleć, można ewentualnie zorganizować zbiórkę na pokrycie kosztów albo ich części.
Ostatnio edytowano 28 sie 2018, o 18:12 przez t4bask0, łącznie edytowano 1 raz
t4bask0

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różności