Off topic

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Off topic

Postprzez Kodi » 9 lip 2018, o 10:30

bugi napisał(a):A ja dodam, że spekuluje się o transferze Coutinho do PSG, cena miała by wynosić UWAGA 270mln. A wystarczyło się nie uginać i przetrzymać go jeszcze pół roku :roll:
Ale to narazie luźne plotki, chociaż znając PSG.. ;)

Ten transfer, jeżeli już, wydarzyłby się tylko w momencie sprzedaży Neymara. Mbappe był tylko na wypożyczeniu teraz, a 1 lipca klauzula 180 mln została aktywowana i to zalicza się do obecnego okienka, czyli ich ruchy są już mocno ograniczone i już mówi się o sprzedażdy Rabiota i Guedesa.
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner
Kodi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Bolo » 9 lip 2018, o 12:38

Przecież transfer Paulinho to kwestia przepisów w lidze hiszpańskiej. Mają ograniczoną ilość miejsc na ludzi spoza UE, a kupili już zimą Arthura bodajże i prawdopodobnie Mina zostanie w klubie, i w ten sposób limit się zapełnia :P.
Bolo

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez CzerwonyBartek » 18 lip 2018, o 18:58

Ktoś ogarnięty w temacie mógłby się wypowiedzieć ile na dzisiejsze czasy (po wliczeniu inflacji) byłby wart transfer Buffona z przed kilkunastu lat?
The world is yours
CzerwonyBartek

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez qensheimer » 18 lip 2018, o 19:24

CzerwonyBartek napisał(a):Ktoś ogarnięty w temacie mógłby się wypowiedzieć ile na dzisiejsze czasy (po wliczeniu inflacji) byłby wart transfer Buffona z przed kilkunastu lat?

w lipcu 2001 roku Juve zapłaciło Parmie 52 miliony dolarów, co dawałoby na dzisiaj około 150-160 mln Euro.
qensheimer

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Loktevic » 20 lip 2018, o 09:46

Witam,
widziałem gdzieś na forum zestawienie cenowe sprzedanych zawodników z kupionymi w "erze Kloppa", niestety nie mogę tego odnaleźć. Bardzo prosiłbym o podesłanie linku.
Obrazek
Loktevic

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Lookout » 6 sie 2018, o 13:50

Witam, planuję wyjazd za granicę i potrzebuje założyć konto walutowe. Zastanawiam się nad Aliorem i MBankiem, czytałem na internecie wiele artykułów, ale w jednym pisze, że są opłaty za prowadzenie karty, a w innym, że nie ma, dlatego chcę się Was zapytać gdzie polecacie założyć konto i jakie są opłaty z nim związane, z góry dziękuję.
Lookout

2 years of membership2 years of membership

Postprzez BeBe » 6 sie 2018, o 14:42

Lookout napisał(a):Witam, planuję wyjazd za granicę i potrzebuje założyć konto walutowe. Zastanawiam się nad Aliorem i MBankiem, czytałem na internecie wiele artykułów, ale w jednym pisze, że są opłaty za prowadzenie karty, a w innym, że nie ma, dlatego chcę się Was zapytać gdzie polecacie założyć konto i jakie są opłaty z nim związane, z góry dziękuję.

https://www.revolut.com/pl/?lang=en

Nie ma co tu dużo pisać. Choć nie bardzo wiem po co Ci to konto. Tygodniowy, miesięczny wyjazd? Jak dla mnie revolut idealny. Dobre kursy walut. Aczkolwiek większej gotówki bym tam nie trzymał. Ale to może tylko moje takie tam.
Bez ciemności nie ma światła. Bez zła nie ma dobra.
BeBe

Postprzez akhrem9 » 6 sie 2018, o 14:56

Już wiele banków pozwala, na podpięcie do zwykłej debetówki konta walutowego, takie 2w1 tzw. karta wielowalutowa. Dla kont podstawowych zdaje się Pekao, PKO, ING, Eurobank i Credit Agricole. Placisz jedynie za prowadzenie rachunku w obcej walucie i opłatę za jedną kartę (bądź wcale, zależnie od warunków).
akhrem9

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Ojciec » 6 sie 2018, o 15:16

Okolo 2 lata temu mialem podobny problem i znalazlem sobie ten artykul:
https://marciniwuc.com/jak-placic-karta-za-granica/

Ogolny wniosek jest taki, ze jesli jedziesz do kraju, ktory nie jest w strefie Euro to najlepszym wyborem bedzie karta Alior w dolarach. Jedynym kosztem na jaki sie natknalem sa wyplaty z bankomatu. Pierwszy w miesiacu jest darmowy, kazdy kolejny 9 PLN. Jesli chcesz nia wylacznie placic to nie powinienes poniesc zadnych dodatkowych kosztow.
Ojciec

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez adanek » 6 sie 2018, o 16:01

BeBe napisał(a):
Lookout napisał(a):Witam, planuję wyjazd za granicę i potrzebuje założyć konto walutowe. Zastanawiam się nad Aliorem i MBankiem, czytałem na internecie wiele artykułów, ale w jednym pisze, że są opłaty za prowadzenie karty, a w innym, że nie ma, dlatego chcę się Was zapytać gdzie polecacie założyć konto i jakie są opłaty z nim związane, z góry dziękuję.

https://www.revolut.com/pl/?lang=en

Nie ma co tu dużo pisać. Choć nie bardzo wiem po co Ci to konto. Tygodniowy, miesięczny wyjazd? Jak dla mnie revolut idealny. Dobre kursy walut. Aczkolwiek większej gotówki bym tam nie trzymał. Ale to może tylko moje takie tam.

Też polecam, revolut to rewelacja, wiele razy przetestowany. Poszukaj sobie gdzieś promocji na darmową dostawę karty i masz wszystko za free, tu przykładowo chyba jest: https://www.picodi.com/pl/revolut
adanek

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Rabik » 7 sie 2018, o 17:27

Witam,

zamówiłem ostatnio telewizję IPTV https://world-iptv.pro/provider/novatv, aby móc oglądać mecze LFC. Niestety mam problem, ponieważ nie odtwarzają mi się kanały podczas połączenia z internetem Vectry(podłączałem się przez dodatkowy router i zmieniałem ust. modemu na bridge). Przez mobilny działa bez problemów.

ED: zostało naprawione, napisałem do supportu.
Rabik

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez KaylorLFC » 25 sie 2018, o 11:50

Panowie, internetowe transmisję są wyłączone więc zapytam tutaj. Jakaś płatna strona na mecze LFC po polsku? Ktoś ma coś sprawdzonego?
Obrazek
KaylorLFC

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez kaszkin » 25 sie 2018, o 12:27

Polecam player.pl. Wykupujesz pakiet canal+ i masz dostęp do kanałów. Zero przycinek, możesz sobie cofać o kilka godzin wstecz, świetna jakość. Cena pakietu to 60zł na 30 dni.
kaszkin

Postprzez CzerwonyBartek » 25 sie 2018, o 20:20

Temat transmisji zablokowany więc zapytam tutaj. Miał ktoś dzisiaj drugą połowe na darmowych transmisjach, wszystkie poblokowane czy ja coś mam nie tak z internetem?

[email protected] no to nie wiem, z 30 streamów przeleciałem i nic
Ostatnio edytowano 25 sie 2018, o 20:48 przez CzerwonyBartek, łącznie edytowano 1 raz
The world is yours
CzerwonyBartek

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez FankaLFC » 25 sie 2018, o 20:41

CzerwonyBartek napisał(a):Temat transmisji zablokowany więc zapytam tutaj. Miał ktoś dzisiaj drugą połowe na darmowych transmisjach, wszystkie poblokowane czy ja coś mam nie tak z internetem?

u mnie działało, zawsze coś jest :wink:
Six times.
FankaLFC

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różności