Off topic

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Off topic

Postprzez CzerwonyBartek » 4 lis 2016, o 13:10

Nie mam konta na głównej stronie a więc napisze to tutaj. Wiadomość kieruje do kolegi/żanki RedWolf. Wydaje mi się że się nie domyślisz o co chodziło koledze z tym 'co najwyżej hultajem '. Chodzi albowiem o to że słowo ch** pisze się jak wyżej przez 'ch' a nie samo h. Polecam się na przyszłość i pozdrawiam :D

Edit. Kolega na poprzedniej stronie próbuje pomoc koledze w konkursie (dla tych którym się nie chce cofać na poprzednia stronę a wyskoczyłem na górze strony, pewnie cieszył by się jak by jak najwięcej osób to przeczytało)
The world is yours
CzerwonyBartek

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Gall » 5 lis 2016, o 13:07

Cześć wszystkim. Będę wdzięczny jak pomożecie (pomagam znajomemu). Krótka ankieta, zajmuje kilka minut. Udzieliło już kilkadziesiąt osób, ale potrzebne jest jeszcze około 70. Pomożecie? Będę wdzięczny.

http://www.survio.com/survey/d/Z9U7X7J2C1A3T1P8U
http://brudnymecz.blog.pl/
Mój blog o piłce nożnej.
https://www.facebook.com/sborawskiblog <- mój fanpage.
Gall

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Versers » 17 gru 2016, o 20:56

WItajcie. Jako iż nie raz mogłem liczyć na pomoc ze strony użytkowników tego forum, zgłaszam się do Was po raz kolejny, tym razem z nieco inną sprawą.

Potrzebuję pomysłu na prezent świąteczny.

Nigdy nie miałem z tym problemu, mam się za dosyć kreatywną osobę, jednak w tym przypadku jest całkowicie inaczej. Potrzebuję prezentu dla dziewczyny. I tu trochę szczerości ode mnie. Byliśmy razem półtora roku, przez wakacje działy się różne rzeczy, brak kontaktu, te sprawy, ale od prawie dwóch miesięcy ten kontakt wrócił. Powiem wprost, staram się ją odzyskać, więc przez to pojawia się problem.

Jak dla mnie najlepszą rzeczą będzie zrobienie coś od siebie, stąd jestem ciekawy Waszych pomysłów. Osobiście myślałem nad zrobieniem czegoś w rodzaju makiety świątecznej, ze światełkami itd itd, ja lubię bawić się w tworzenie takich rzeczy, a ona lubi różne takie pierdołki.

Liczę na Waszą pomoc. Proszę o chociaż pozorną powagę w tej sytuacji :)

@klosinho
Wielkie dzięki za linki! W tym pierwszym jest mnóstwo pomysłów, zaraz je zbadam. Odnośnie tych choinek z ostatniego linku, to też myślałem nad czymś podobnym, ale z użyciem np ledówek. A Ty jak wybrnąłeś z takiej sytuacji? :)
Ostatnio edytowano 17 gru 2016, o 22:49 przez Versers, łącznie edytowano 1 raz
Versers

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez klosinho » 17 gru 2016, o 21:35

Versers napisał(a):WItajcie. Jako iż nie raz mogłem liczyć na pomoc ze strony użytkowników tego forum, zgłaszam się do Was po raz kolejny, tym razem z nieco inną sprawą.

Potrzebuję pomysłu na prezent świąteczny.

Nigdy nie miałem z tym problemu, mam się za dosyć kreatywną osobę, jednak w tym przypadku jest całkowicie inaczej. Potrzebuję prezentu dla dziewczyny. I tu trochę szczerości ode mnie. Byliśmy razem półtora roku, przez wakacje działy się różne rzeczy, brak kontaktu, te sprawy, ale od prawie dwóch miesięcy ten kontakt wrócił. Powiem wprost, staram się ją odzyskać, więc przez to pojawia się problem.

Jak dla mnie najlepszą rzeczą będzie zrobienie coś od siebie, stąd jestem ciekawy Waszych pomysłów. Osobiście myślałem nad zrobieniem czegoś w rodzaju makiety świątecznej, ze światełkami itd itd, ja lubię bawić się w tworzenie takich rzeczy, a ona lubi różne takie pierdołki.

Liczę na Waszą pomoc. Proszę o chociaż pozorną powagę w tej sytuacji :)

hejo :) kumam o co chodzi też coś takiego przerabiałem.
Pomysł z makietą jest bardzo fajny.
Wejdź sobie na stronę http://www.boredpanda.com tam spróbuj poszukać inspiracji. Jest to strona gdzie ludzie robią różne cuda. Na głównej stronie są naprawdę różne rzeczy, ale też poszukaj w zakładkach ART, STYLE, ARCHITECTURE.
Może coś spróbuj narysować, lub coś wymyślić w Photoshopie, wrzucić w ramę itp.

https://c2.staticflickr.com/8/7173/6616 ... 4eec_b.jpg

https://www.google.pl/search?q=xmas+boa ... tive+ideas

Mało masz czasu, ale powodzenia życzę ! :) Wesołych !
klosinho

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez eryk97 » 17 lut 2017, o 18:04

Witam ślicznie. Czy może ktoś polecić jakiś hostel/motel/hotel w Krakowie za 20-25 zł za osobę, ew. do 5 dych za dobę za pokój 2 osobowy?
Obrazek
eryk97

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez HappyBlancik » 18 lut 2017, o 00:18

Ja byłem w tym roku na KSW czyli nie tak dawno w Lwowska 26 Hostel. Płaciłem 28zl za osobę a było nas 4 w pokoju.
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.
HappyBlancik

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez klex » 21 lut 2017, o 02:05

Czy mógłby mi ktoś przetłumaczyć poniższą "sentencję"? Niby znam angielski, potrafię się dogadać, ale za nic nie mogę przetłumaczyć tego jakby nie patrzeć banalnego zdania, w taki sposób żeby to miało sens.
Sam już nie wiem, czy to jakiś slang, czy jest z tym związana jakaś głębsza historia. Guglując trochę dowiedziałem się, że w jakiejś bajce ktoś miał kubek z takim napisem, ogólnie google grafika wyświetla dużo animacji z tym zdaniem.

Obrazek

Znalazłem mema z DiCaprio i Oscarem (pewnie z czasów jak go jeszcze nie zdobył) :P i zaczęło mi się świtać o co może chodzić, ale pewności nie mam.

Wybaczcie za zawracanie głowy takimi gupotami, pozdrawiam :)
Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć.
~Napoleon Hill
klex

Postprzez Komar » 21 lut 2017, o 02:38

Wydaje mi się, że jest to kolokwializm. Normalnie zapytasz "When do you want it?". Potocznie możesz zapytać "You want it when?".
Wygooglowałem zrzut z filmu "Zwierzogród", na którym leniwiec trzymał kubek z tym napisem, więc pewnie dochodzi do tego ironiczny wydźwięk.
Komar

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez SajmonLFC » 25 mar 2017, o 23:58

Zmarł Paweł Zarzeczny z Liverpoolem ma to niewiele wspólnego, ale od tego jest off topic. Szkoda mi bardzo tego faceta ponieważ jest to jeden z moich ulubionych dziennikarzy sportowych. Fakt budził skrajne emocje jedni lubili drudzy przeciwnie. Ja natomiastmam pozytywne odczucia lubiłem gościa był ekscentryczny kontrowersyjny zapadał w pamięć i nie głosił popularnych i takich jakie chcą słyszeć wszyscy prawd i teorii. Dla mnie wielka strata dziennikarstwa sportowego. Prawdziwy one man show.
"Futbol to prosta gra, komplikowana przez idiotów."
Bill Shankly
"Problem sędziów polega na tym, że znają zasady, lecz nie znają gry."
Bill Shankly
SajmonLFC

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez licznerek » 26 mar 2017, o 18:30

Jego twórczość, że tak to nazwę, towarzyszyła mi od kilku lat, śledziłem wszystko co wyszło spod jego pióra lub zostało nagrane z jego udziałem. Życie w młodym wieku cholernie go doświadczyło, co wpłynęło na to, że stał się postacią wyjątkową, nietuzinkową. Był unikatem, który rodzi się raz na sto lat. Wybitny publicysta, świetny gawędziarz, potrafił gadać i gadać, robiąc to ciekawie i barwnie. Cechowała go też nieprawdopodobna wiedza, miał świetną pamięć, że spamiętał te wszystkie rzeczy. Lubił być na przekór, rzucać inne światło na sprawę. Był oryginałem, nie był bez wad. Miał fanów i hejterów, ja należałem do tej pierwszej grupy, uwielbiałem go. Będzie mi brakowało tego wesołego grubaska. Niech spoczywa w pokoju.
Don't worry about a thing, cause with Jurgen Klopp is gonna be alright!
licznerek
Redaktor

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez mzteusz » 3 maja 2017, o 18:33

Zna sie ktoś na rowerach,bo potrzebuje pomocy ;) Zamierzam kupic sobie rower <1000-1500> do przejażdżek,ale jestem lalikiem w sprawach tych,ktoś coś jakieś modele może podrzucić i doradzić :) ?
mzteusz

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez liverpoolek » 3 maja 2017, o 18:40

Do przejażdżek? Polecam gorąco model Unibike Flash. Jest do rower na miasto, a i spokojnie wyskoczysz na nim do lasu. Zaczynam szósty rok jego użytkowania i ani razu nie miałem z nim większego problemu.
Obrazek
Modlić się to pójść na spacer z Bogiem po to, by uzgodnić wspólne marzenia.
Pracuj w ciszy, niech sukcesy robią hałas.
liverpoolek

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 11 maja 2017, o 08:12

Patrzę sobie na zdjęcia piłkarzy z treningu i nie mogę wyjść z podziwu. Remis z Soton, wygrana Arsenalu, zbliżający się mecz z WHU, a Ci uśmiechnięci w najlepsze i myślę sobie... "Kurde gdzie tego uczą?!" Znając mój charakter, pewnie przytłaczałbym się tą presją, brał to na siebie, mobilizował się, że teraz albo nigdy i takie tam. Zresztą patrząc na nastroje na stronie pewnie wiele osób czuje olbrzymie rozczarowanie. Konkluzja jest taka, że strasznie zazdroszczę pilkarzom kultury pracy i jestem pełen podziwu, dla umiejętności zdystansowania się od nie powodzeń. Zna ktoś sposoby, jak się tego nauczyć ?

@Down :roll: przekonałeś mnie, zaczynam rozglądać się za nową robotą :P
Ostatnio edytowano 11 maja 2017, o 09:15 przez PyrkaLFC, łącznie edytowano 1 raz
"Wstać rano, zrobić przedziałek i się odpieprzyć od siebie. Czyli nie mówić sobie: muszę to, tamto, owo, nie ustawiać sobie za wysoko poprzeczki i narzucać planów, którym nie można sprostać."
PyrkaLFC

Postprzez hyuga » 11 maja 2017, o 09:12

Ja znam - tygodniowka 100+ tys. funtow bez wzgledu na wyniki.
Obrazek
hyuga

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez ElFirmino » 11 maja 2017, o 09:37

Na pewno w dużej mierze zależy to od towarzystwa w jakim się obracasz. Myślisz, że gdyby nasi piłkarze np. Milner myśleli "Ale ja jestem ch*jowy, nie strzeliłem karnego to strzelę sobie w łeb" to by coś osiągneli? Na pewno gdzieś ta myśl jest, ale trzeba się od tego odłączyć. Jak Ci coś nie wyjdzie to się tym nie zamartwiaj, tylko wyluzuj i pomyśl co możesz zrobić, żeby następnym razem Ci wyszło. Jak dla mnie życie w stresie to debilizm, można się że stresować przed maturą, egzaminem itd. Ale czy ten stres nam coś da? Wystarczy do tego podejść bez spiny z bananem na twarzy i wtedy napiszemy tak samo, albo i lepiej. Po napisaniu mogą przyjść myśli "słabo napisałem" "nie zdam", ale po co o tym myśleć i się zadręczać? Czasu się nie cofnie.
ElFirmino

2 years of membership2 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różności